Sayfa 717/769 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767 ... SonSon
Arama sonucu : 6150 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by borsacı16 Yazıyı Oku
    Şu tmsf olayından sonra buralar çok ucuz kalıyor. Artık sirket devletin.Ister satar isterse bi süre kendisi götürür ve su saatten sonra batmaz. Speklerin oyununa gelmeden ne kadar alınırsa kardir.Ve devlet naksan hol. o kadar çok değer veriyor ki en güvendiği ceo ve ekibini atadı.Ceo nun naksan hol deki ilk işi ne oldu.Royali aktif hale getirmek.Bundan sonra en hızlı çıkacak şirketlerden biridir Royal Halı
    Başbakan Doğu ve G.Doğu için kalkınma hamlesi başlatmışken hazır üretim yapan bir fabrikayı devralıp daha da büyütme ,daha fazla kişiye istihdam sağlamak için çalışır.Malum olaylardan dolayı bir geçiş süreci yaşadık kötü günler geride kaldı...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    Başbakan Doğu ve G.Doğu için kalkınma hamlesi başlatmışken hazır üretim yapan bir fabrikayı devralıp daha da büyütme ,daha fazla kişiye istihdam sağlamak için çalışır.Malum olaylardan dolayı bir geçiş süreci yaşadık kötü günler geride kaldı...
    Bi de şu var TMSF nin devraldıgi şirketlere bakılırsa 3 kat artmış durumda. Ve dusmuyorlar. Royal de ki bugün ku hareketi kar satışı olarak görüyorum. Bugün satanlar yarın fazlasıyla alacaklardır.Ve aşağı yönlü riski en az olan sirket durumunda.Gozalti pazarından çıkışıyla beraber 2 lere kadar çıkacağını düşünüyorum. Yani % 100 getiri potansiyeli olan hisse.Atanan ceo herseyi izah ediyor. Bundan önce show tv de Bankasya vb.sirketlerde görev almış tecrübeli bi isim.

3. Esas

Yatırımcılara tavsiyem asla al sat yapmayın ve her düşüşü alım fırsatı görün. 1 in altı bedavadir. Ne kadar alırsanız kardir. Bundan böyle sahibi devlet.Korkmayin
    Ona göre düşünüp hamlenizi yapın.2 3 hafta sonra zirvelere ulaştığında pek çok kişi haklı olduğumu görecektir.

Esas

=Tetris;13639237]borsa sabırsızların sabırlılara para aktardığı bir mekanizmadır bir şirket tmsf ye devrolmuşsa devlet 7000 kişi çalışan şirketi kapatmıyacaz diyorsa ve o hisse dd 0.25 ise beklerim satmam varsın işlem hacmi düşük olsun varsın üç ileri iki geri olsun gün gelir hak ettiği yeri bulur.

ensenizi karartmayın royal arkasına rüzgarı aldı birdefa çok aşağı veremezler merdiven yaparak yükselecektir.yada versinler aşağıdan mal toplayalım fenamı olur.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Tetris Yazıyı Oku
    =Tetris;13639237]borsa sabırsızların sabırlılara para aktardığı bir mekanizmadır bir şirket tmsf ye devrolmuşsa devlet 7000 kişi çalışan şirketi kapatmıyacaz diyorsa ve o hisse dd 0.25 ise beklerim satmam varsın işlem hacmi düşük olsun varsın üç ileri iki geri olsun gün gelir hak ettiği yeri bulur.

ensenizi karartmayın royal arkasına rüzgarı aldı birdefa çok aşağı veremezler merdiven yaparak yükselecektir.yada versinler aşağıdan mal toplayalım fenamı olur.
    Aynen öyle kardes onlar verdikçe alacağım.Parca parça.kozaa ve ipek bunun en iyi örneği.

6. Esas

Aksam 60000 küsür artıda kapadi.sabahleyin 60000 ile -13 düştü. Aksamda kapanışta 0.95 ve 0.94 ten 170000 alım oldu. Yani yarın tavan acabilir

7. Esas

Bize bir tavan yetmez. Yarın tavan açmasın. Ufak ufak ilerlesin. Geri gelmeden istikrarla ilerlesin.

8. Esas

Benim şahsi fikrimse 2 tavan üst üste gitmesi ve ardından senin dediğinin olması. Ki olacak gibide duruyor.Millet artık uyandı. Spek almasam bile pastaya baktığımda küçük yatırımcı bayagi bi toplamış. En güzeli de bu .Spek satar biz alır. Ben yarın tavan yapar diye bekliyorum ama iş bankasindaki spek satarsa yine alacağım.2 hafta sonrasına hazırlık.

Sayfa 717/769 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •