Sayfa 73/183 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 577 - 584 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Esas

bak benimde dikkatimi çekti ne deyim hayırlısı en dipte kalmadı yaşasınnnnnnnnnnn.ne hala soktun bizi yaw koç battımı acaba anlamdım gaza yine zam geldi desene bizim kağıt pazarteside hatta haftayada durmak yok yola devam vitesi boşa attı 3 haftadır frensiz iniyo çıkışın nasıl olacak bakalım .herkese ii hafta sonları MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI ALLAH a emanet olun

Duhul
    Dec 2011
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    433

Esas

sığ tahta düşüşlerde bunun freni hiçbir zaman tutmaz zaten. Hop bir bakmışsın 10-11 TL, Bir bakmışsın ne oluyor demeye kalmadan 7-8 TL. Hoppidi bu hoppidi.

YTD.

3. Esas

uzun zamandır her gün düşüşün ardından aygaz iki gündür %1 artışla kapatıyor. artık satımlar bitti alımlar başladı gibi görünüyor. kağıttan kaçanlar döküldü artık hisseyi yavaş yavaş çıkartırlar. alım için hala çok uygun fiyatta görünen köy klavuz istemez. ytd.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by saban2510 Yazıyı Oku
    uzun zamandır her gün düşüşün ardından aygaz iki gündür %1 artışla kapatıyor. artık satımlar bitti alımlar başladı gibi görünüyor. kağıttan kaçanlar döküldü artık hisseyi yavaş yavaş çıkartırlar. alım için hala çok uygun fiyatta görünen köy klavuz istemez. ytd.
    Üstad eminmisin?

5. Esas

üstad senin gördüğün yanlış köy, şaşırmışsın sen ama gelmişsın madem, katıl halaya bi tur daha dönüverelim beraberce...

6. Esas

Bazen buralardan bakıyorum hisselere, biri aygaza al vermiş, diğeri sat eğer vermiş..

http://borsadanhisse.com/category/al-sat

http://www.turkishbulls.com/Chemical.asp

Duhul
    Dec 2011
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    433

Esas

7.76 kapatmış. bu seneki dibi 6.88 , ne kalmış oralara 0.88 kuruş. %11-12 dipten yukarıda.

ytd

8. Esas

üstad değilim ben öyle olsam parayı bağlamazdım aygaza ne olacak bu hissenin durumu bilmem. halaya devam bende o zaman. dünki 2.seanstaki düşüş genel olarak düştü imkb, doğaldır ama bugünde düşüş sürer gibi suriye yüzünden. satıp biraz ortaların durulmasını mı beklesem. hep böyle oluyor ben satınca hisse uçuyor. satmaktan da çekiniyorum yani fazla büyük bir param yok zaten zararda pek birşey değil büyütülecek. bakalım ağzımızın payını aldık. satsamda bu hisseye inanıyorum çıkacak elbet. gazında en önemli olduğu gündemde olduğu zamların konuşulduğu bir devreden geçiyoruz.

Sayfa 73/183 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •