Sayfa 74/75 İlkİlk ... 246472737475 SonSon
Arama sonucu : 594 madde; 585 - 592 arası.

Konu: TUDDF T.Demir Döküm

1. Esas

Elinde TUDDF hissesi olanlar ne yapacak ? bilgisi olan var mı ? bilgisini paylaşırsa minnettar kalırım

2. Esas

sayın temelci ,sizin bir bilginiz var mı ? TUDDF hisse hakkında,elinde hissesi olanlar ne yapacak,durum nedir ?

3. Esas

Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Spk gaspa ortak oluyor.satmiyorum iste alin gasp edin malimi.bin turlu firildak cevirdiniz.sahte bilancolar sahte islemler.alin gasp edin 5 lotumu mahkeme hakkim olsun en azindan.
    sayın temelci ,sizin bir bilginiz var mı TUDDF hissesi olanlar ne yapacak,durumları ne olacak ?

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    anKARa
    Gönderi
    1,417

Esas

Alıntı Originally Posted by ZAMKİNOZ Yazıyı Oku
    sayın temelci ,sizin bir bilginiz var mı TUDDF hissesi olanlar ne yapacak,durumları ne olacak ?
    gasp tebliğine göre açgözlü ana ortak 5.28 olan manipilatif hayali fiyatla gasp edecek hissenizi.en temel anayasal hakkımız olan can ve mal güvenliğimiz bir tebliğ zırvasıyla hiçe sayılıyor.ben vermiyorum gasp etsinler gün gelir devran döner bir babayiğitte onların mallarını gasp eder.

5. Esas

İstesenizde istemeseniz de adamlar(hakim ortak) silahsız soygun yapıyor ve sadece adı SPK olan sözde kurum buna göz yumuyor. Zira birkaç gün içinde aracı kurum hesaplarına 5.28 den paralarınız yatırılacak.kaynak= 0216516200 iç hat2045 yetkili hasan bey...... vatana millete hayırlı olsun.20 yıldır hala para değil tecrübe kazanıyorum, şükürler olsun, ama borsanın fıtratında bu var ne yapayım.....

Esas

Yazik gunah hak helal degildir boyle uygulama. Yukaridan aldigim mali zorla alttan satin aliyor. Satabilmeme gibi sansin yok. Iyi de kardesim neden maliyetime almiyorda en dip fiysttan aliyor. Birde bistten cikiyoruz demelerine rsgmen fiyatlanma devam etti, 7 lerde dolasti son gjn 5.28 diyip satin aldilar. Boyle adalet olmaz ben dava acma hazirligindayim..

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    6,566
    Blog Yazıları
    2

Esas

MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. [TUDDF] 09.09.2015 13:54:21

Hak Kullanım İşlemleri

TÜRK DEMİR DÖKÜM FABRİKALARI A.Ş. 'nin Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-27.2 -"Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliğ" kapsamında Kuruluşumuza yapmış olduğu başvuru sonucunda, ortaklıktan çıkarmaya konu paylar ilgili hesaplardan çıkılarak iptal edilmiş olup, 1 TL nominal değerli pay için % 528,73 oranındaki ortaklıktan çıkarma bedeli ödemesi 09/09/2015 tarihinde ilgili üyelerin Takasbank A.Ş. nezdindeki serbest hesaplarına aktarılmıştır.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=466340

Esas

BORSA İSTANBUL A.Ş. [TUDDF] 09.09.2015 16:42:09

Borsada İşlem Görmekten Sürekli Men

24/07/2014 ve 12/08/2015 tarihli Borsamız duyurularında belirtildiği üzere, payları Borsamız İkinci Ulusal Pazarı'nda işlem gören ve 12/08/2015 tarihinden bu yana işlem sırası kapalı olan Türk Demir Döküm Fabrikaları A.Ş.'nin (Şirket) 12/11/2014 tarihli ve II-27.2 sayılı Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği kapsamındaki Merkezi Kayıt Kuruluşu süreci 09/09/2015 tarihinde tamamlandığından, 24/07/2014 tarihli Borsamız Yönetim Kurulu kararı gereğince Şirket payları 10/09/2015 tarihinden itibaren Borsa kotundan çıkarılarak işlem görmekten sürekli olarak men edilecektir.

Sayfa 74/75 İlkİlk ... 246472737475 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •