Sayfa 761/770 İlkİlk ... 261661711751759760761762763 ... SonSon
Arama sonucu : 6157 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: EDIP-Edip Gayrimenkul Yatırım San. ve Tic. A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by mycoolmen Yazıyı Oku
    Kumar hergün boş boş yazıp duruyorsun icraat yap cebini doldur çeneni yoracagina millet mali götürüyor sen asagilarda bekliyorum yaziyorsun

Sent from my SM-E500H using Android mobile app
    belki boş yazıyorum, yazdıklarım belki dolu yazıyor görünenden daha doludur. olumlu yazanlar belkide boştur.

hiçbir kimsede burada yazılan olumlu ve olumsuz yazılara göre yatırım kararı alınmayacağını bilmelidir. bu açıdan yazdıklarım herkesin yazısı gibi laf kalabalığıdır. gerçek olan şirketin açıklamalarıdır.

fakat edipçiyim. firmaya yakınnnnnn takipteyim. burada yazan bir kesiminde yakın olduğunu zannediyorum.

umarım zamanı geldiğinde çıkışı yakalarım.

görünen o ki suyu ısındı. kısada ,,,,

2. Esas

Hayret ilk defa olumlu bir yazını okudum Teşekkürler

3. Esas

Slm, ben bu hisseyi aldığımda yukarıya doğru gidecek diye seviniyorum sonra kademe kademe dusuyor. 0.77 kapattı. 2-3 gün içinde yukardan alan ve sıkılan tekrar satarsa 0.70- 0.73 gelir mi, 3 defadır bu şekilde yapıyor. Almak için bu sefer acele etmeyegim., 0.77 den alsam sonra düşse ne olacak . Patlamadan dolayı pazartesi satış olursa yandı ketan helva. Ytd.

4. Esas

Pazartesi 0.73 sonra 0.71 beklerim. Spek efendi , 3 kez yükseldi düştü. Bu sefer ne olacak sıkılan yukardan alan aracı kurum satarsa o zaman dediğim yere gelir mi, sizce ne olur.

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    Beyaz Şehir
    Gönderi
    802

Esas

Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Pazartesi 0.73 sonra 0.71 beklerim. Spek efendi , 3 kez yükseldi düştü. Bu sefer ne olacak sıkılan yukardan alan aracı kurum satarsa o zaman dediğim yere gelir mi, sizce ne olur.
    Herşey mümkündür....

Esas

Alıntı Originally Posted by mycoolmen Yazıyı Oku
    Hayret ilk defa olumlu bir yazını okudum Teşekkürler

edipe olumsuz olamam, kısmetimiz var ise, önce derimod,,,

Esas

8. Esas

Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    0.73 görüldü hep aynı hareket.. simdi 0.71 kadar sattırıp buradan toplyacak...biraz yatayda sonra depoyu doldurunca çıkacak beklemeyide göz önünde bulundurun alanlar bazen 1 ay bazen 2 hafta..hayırlısı ben başka hissslerdeyim toplanıp gideegi zaman ugrarım...ytd. benibağlar..

Sayfa 761/770 İlkİlk ... 261661711751759760761762763 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •