Sayfa 767/769 İlkİlk ... 267667717757765766767768769 SonSon
Arama sonucu : 6150 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by silahli Yazıyı Oku
    ......Borsa kotundan çıkmaya ilişkin ilke ve esaslar, yatırım ortaklıkları dışında kalan ve çağrı yoluyla ya da herhangi bir başka yöntemle halka açık anonim ortaklığın sermayesinin ve/veya oy haklarının doğrudan veya dolaylı olarak % 95 veya daha fazlasına tek başına ya da birlikte hareket ettiği kişilerle birlikte sahip olunan ortaklıklar tarafından uygulanabilecektir....

Borsa kotundan çıkmak için yukarıda göründüğü gibi minimum %95 hisseye sahip olmak gerekli. Royal'in % 24,55'in halka açık olduğununa göre, şirketi satın alan kişinin borsa kotundan çıkarmak için ancak yüksek çağrı yapıp insanları sattırması lazım. O da yapıp yapması kendisine kaldığına göre; şu aşamada beklemekten başka şansımız yok...
    kottan cıkma oranı 2007 için yuzde 97 2008 için ise yuzde 98 oldu.bilginize

2. Esas

tesekkurler dogru haklisiniz. benim korkum tek gecede cikan khk ile bunun da onune gecerler. bu feto hisseleri icin. bizim menkuldeki 1.9m da eski patronlarin. o sebeple yuzde 24 de dusuyor epey. ben forumda isin en kotusunu hesaplayayim da denge olsun biraz

Duhul
    Oct 2016
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    231

Esas

Bimer Az Önce Gönderdiğim Başvurum

Bistte İşlem Gören Royal Kod Adlı Şirketin Hissedarları Olarak 15 temmuz öncesi bu şirket ile alakalı defalarca kurumunuza Spkya Borsa İstanbul'a Sayın Cumhurbaşkanımıza Uyarılarda Bulunmamıza Rağmen (kurumunuza yaptığım #693978 Nolu Başvuru) bu tarihe kadar herhangibir işlem yapılmadı .

Ayrıca 15 temmuz öncesi Yatırımcı ilişkileri Sorumlusu Cuma Teke yatırımcılardan gerçekleri gizleyerek yanıltıcı beyanlarda bulunmuş ve Şu an hapiste tutuklu bulunan insanlar ile birlikte bilerek veya bilmeyerek suç ortaklığı yapmıştır.(bu kadar yatıurımcıyı mağdur etmesine rağmen kendisinin anladığımız kadarı ile ifadesi bile alınmamış olup bu devletine güvenip yatırım yapan bizleri üzmektedir.)

Biz Royal Halı'dan Önce Ülkesine Güvenip sanayii kurumlarına ortak olan Hissedarı olan Küçük yatırımcılar olarak bugune kadar defalarca çeşitli kurumlara yazmamıza rağmen Nakıboğlu Ailesi tarafından yeterince zarar ve hezimete uğratıldık. Şu an hissede yabancı Yatırımcı Bulunmamasından dolayı (kozal gibi) yatırımcıyı koruma adına bilerek veya bilmeyerek mağdur ediliyoruz.

Tarafımıza Yapılan bu haksızlığın bir an önce giderilmesini Yatırım Yaptığımız Kurumun Bistte Normal İşlem görmesini Veya Bu aile Veya bu illegal terör örgütü ile hiç bir ilişkisi bulunmayan parasını dövizde yastık altında tutmak yerine Sanayii şirketlerine ortak olup ülkesine istihdam ve ekonomiye dolaylı katkı sağlayan Küçük yatırımcıların (banka mevduat devlet güvencesi olan 100.000 tl )
    kadar olan kısmının şirketin halka arz fiyatı olan 4.45'TLden geri alınarak zararlarımızın en azından bir kısmının bu şirketler tarafından ödenmesini talep ederim .

(Royal Halı'nın halka arzında 24-25-26 Nisan tarihlerinde 4,35 - 4,75 TL fiyat aralığından talep toplanmıştı. Nihai halka arz fiyatı 4,45 TL olarak belirlendi.)
    kaynak ; http://ekonomi.haber7.com/piyasalar/...ati-belli-oldu

Saygılarımla

Duhul
    Oct 2016
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    231

Esas

Beyler ağlayıp dövünmekle olmaz lütfen herkes her hafta 1 kez en azından BİMER'E başvuru yapsın

5. Esas

elinize saglik guzel yazmissiniz. ben de bu aksam gonderecegim. saygilar

6. Esas

hatta su an gonderdim bimere

7. Esas

Arkadaşlar ben de aynı dilekçeyi bimere verdim ama herkes versin çünkü birlikten kuvvet doğar.

Duhul
    Oct 2016
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    231

Esas

Herkese iyi Akşamlar Lütfen Bimer'e Yukarıdaki Dilekçeyi Gönderelim Bu arada Gönderen Arkadaşlara Teşekkürler
    .

Sayfa 767/769 İlkİlk ... 267667717757765766767768769 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •