Sayfa 788/838 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798 ... SonSon
Arama sonucu : 6704 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar Pazarlama ve Tic. A.Ş.

1. Esas

Bu spek çok acımasız. Hisseyi ne hale getirdi. Umarım dünkü yükselişten kârlı çıkmıştır herkes. Şu anki göstergeye bakılırsa endekste olası negatif hareketinde hisse 3.25 hatta 3.20 ye kadar düşebilir. Ancak hisse halen yönünü tayin etmedi.

2. Esas

..........
    Son düzenleme : Brusselantwerp; 07-10-2016 saat: 16:15.

Esas

Geçen yılın aynı dönemlerine göre karlılıkta ciddi düşüş var.Bunun majör sebebi var mı?

4. Esas

Alıntı Originally Posted by The Korhan Yazıyı Oku
    Geçen yılın aynı dönemlerine göre karlılıkta ciddi düşüş var.Bunun majör sebebi var mı?
    Ben bilemedim sizce major minor sebebi nedir acaba?

Esas

Alıntı Originally Posted by Brusselantwerp Yazıyı Oku
    Ben bilemedim sizce major minor sebebi nedir acaba?
    Hisseyi yeni incelemeye başladım...Bilen birileri vardır mutlaka..Karlılıkta 2.çeyrekte bir önceki döneme göre çok ciddi düşüş var..

Esas

Hisseyi yeni incelemeye başladım...Bilen birileri vardır mutlaka..Karlılıkta 2.çeyrekte bir önceki döneme göre çok ciddi düşüş var..
    Hocam hisseyi yeni inceledin de nasıl uzun vade yatırım kararı aldın.Uzun vade demek incik boncuk her mevzuya hakim olmak değilmidir ? Takipçilerine yazık olmasın

Ortada bir üretim yok, oradan alıp şuraya satıyor.

Erol Bilecik son twitine bakın, ben yapacağım derse bu firma olur
    Ben bu borsa şeysinden pek anlamam kusura kalma.

Esas

Alıntı Originally Posted by Forceengine Yazıyı Oku
    Hocam hisseyi yeni inceledin de nasıl uzun vade yatırım kararı aldın.Uzun vade demek incik boncuk her mevzuya hakim olmak değilmidir ? Takipçilerine yazık olmasın

Ortada bir üretim yok, oradan alıp şuraya satıyor.

Erol Bilecik son twitine bakın, ben yapacağım derse bu firma olur
    Ben bu borsa şeysinden pek anlamam kusura kalma.
    Benim uvy şirket seçimimde belli kriterler var.Despc bunu sağlıyor.Düşük sermayeli olacak ve kar/sermaye iyi olacak.Bu şirketlerde 1-2 dönem şirket karlarında sıkıntı var diye uvy'den vazgeçmem.Lakin bilanço içeriklerine hala bakamadım..

Esas

Benim uvy şirket seçimimde belli kriterler var.Despc bunu sağlıyor.Düşük sermayeli olacak ve kar/sermaye iyi olacak.Bu şirketlerde 1-2 dönem şirket karlarında sıkıntı var diye uvy'den vazgeçmem.Lakin bilanço içeriklerine hala bakamadım..
    Hocam öncelikle aile bireylerinize geçmiş olsun Allah sağlık versin.Lakin her düşük sermayeli şirket büyüme prejoeksiyonuna uymuyor bence. Sayfayı kirletmek istemem ama TMPOL de uzun vade idi.Gelen haberi görmüşsünüzüdür sanırım.Sektöre bakıyorsunuz sermayeye bakıyorsunuz ama patron güvenilirliğine odaklanmıyorsunuz gibi.

Erol Bey i tenzih ederim

Neyse kusura bakmayın.

İnşallah siz haklı çıkarsınız ve yatırımcıları kazançlı çıkar.
    Son düzenleme : Force; 07-10-2016 saat: 21:43. Sebep: Ekleme

Sayfa 788/838 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •