Sayfa 81/580 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 4640 madde; 641 - 648 arası.

Konu: SANEL San - El Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

10.01.2014 tarihi ile 25.02.2014 tarihleri arasında şirket menfaatleri gözetilerek....

yani açık kapı bırakmış hiç alım bile yapmayabilir... yada göstermelik bir kaç yüz lot o kadar.. sonra da diyebilir ki şirket menfaatleri gereğince bu dönemde alıma uygun gorulmemiştir. kim ne hesap sorabilir ki sonra ???

Esas

haber geldi adamlar hisse gitmesin diye yırtınıyor ne iştir adam 800 bin lot geri alacam diyor zaten işlem gören toplam lot 3 milyon 283 bin 746 lot 1 sene ortak satışı yapmicam diyor 1 sene bedelli yapmicam diyor keşke bunları demeyipte her gün kote edecem desen yılda bir bedelli yapacam desen olmadı tahsisli yapacam desen o zaman hisse gider borsada nerde kara haber varsa para orda nerde bedelli nerde tahsisli onlar gidet bu tahatacı ama birileri kazanır diye hisseyi bırakmıyor patrona söylemek lazım bu kadar güzel haber yolluyonda o tahtacın her kimse onada söylede biraz baskıyı bıraksın sen niye halka arz yaptın böyle bir tahtacıyı çok aradınmı yoksa paraylamı buldun bence sen bu tahtacıyı değiştir daha burlarda bu kadar sıkıyorsa işimiz var .ytd

Esas

aman ha uyuya filan kalırsında hisse yukarı gider sakın uyuma gitmesin diye nöbet tut .ytd

4. Esas

Alıntı Originally Posted by çoto28 Yazıyı Oku
    haber geldi adamlar hisse gitmesin diye yırtınıyor ne iştir adam 800 bin lot geri alacam diyor

dostum yanlış anlama ama 800 bin lota kadar isterlerse alır isterlerse almaz zaten adam şirket menfaatleri gözetilerek demiş. o tarihler arasında mecburi bir alım yapılmayacak.. bu haber zaten sürünen hissenin düşmesine biraz engel olur o kadar.

Esas

Alıntı Originally Posted by hakan42 Yazıyı Oku
    Herhalde birileri mal satsın diye haber çıkardılar ne kadar komik ve ne kadar ucuz bir haber biz 4 tl yi bile rüyamızda bile göremeyiz haberi fırsat bilip birileri yoksa niye satsın gayet saçma ve endişe verici
    bu günkü hareket 15 sn de oldu bitti sen haberi ne zaman okudun ne zaman hemen sattın allah cezanızı versin bizde bu boktan heriflerin tahtasıyla uğraşıyoruz lanet gelsin size verdim dünya zarara burnunuzdan gelsin başkada bişi demiyorum

Esas

Hisse falan alacakları yok bunların. zaten 1 yıl geçerli alım kararı almışsın, alacaksan al almayacaksan alma. bide bunu şu gün alacam diye davul zurnayla ilan etmenin müspet manada ne anlamı olabilir arkadaşlar, oldu olacak birde basın toplantısı yapsaydınız bari de tam olsaydı, Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın..

Esas

üç kuruşluk adam 5 kadamelik adamlar

Esas

adamlar hisse %2 artıya geçer diye yırtınıyor satacaksanda bırak gitsin de hise yolunu bulsun sen hissenin yolunu şaşırtın arkadaş ne olur tavana gidse kim ne der perdenin arkasİnda gülüyon diğilmi Allah adama öyle bir dert verirki senin o kazandığın paralarda seni kurtarmaz sonra dersin ben kimlerin ahını aldım ama iş işten geçmiş olur bu dünya sultan süleymana kalmadı sanada kalmaz tahtacı merak etme öteye bi parça bezle gidiyon yanında nakile gidemiyon.ytd

Sayfa 81/580 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •