Sayfa 815/915 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865 ... SonSon
Arama sonucu : 7314 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım Ve Pazarlama A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by diver59 Yazıyı Oku
    Kardeş sürekli kağıtla ilgili negatif yorumlar yazıyorsun. Topiğe çok az yazıyorum. İnsanları nasıl kandırabilirim. insanları kandırmak ifadesi bence size çok daha uygun bence . Sürekli buradasın kötüleme bezdirme yazılarınız maşallah hergün burada.Holdingin içindenmisin. Bazen öyle emin ifadeler kullanıyorsunuz ki insanlara (hadi 20-30 bin alış gir bak nasıl veriyorlar sana falan ifadeleriniz gibi) grubun trade işlemlerini sen mi belirliyorsun. Düşürün kardeşim dilediğiniz yerlere kadar düşürün benden size tek lot bile yok. temettüyü bu yıl düşürdünüz vakti gelince ödersiniz alırız yıne.
    Morfinleme işine gelince benim uyuşturucuyla işim hiç olmaz. sende elindeki şırıngayı topikde her gelene gidene sallamaktan vazgeç biraz.
    Yorumlarınla kime kimlere hizmet ettiğini o kadar kendini net açık ediyorsunki.
    Kardeşim emin olmak zor değilki, ben senin gibi hayallerden bahsetmiyorum.benim söylediklerim gerçek rakamlar...bu rakamlara sende ulaşabilirsin.gizli saklı değil.ve bu rakamlara göre yorum yapıyorum...
    bu yorumlarımı beğenmeyebilirsin ama en azından rakamlara dayandırdığım için bence hayallerden daha gerçekçi ve gerçekleştiği gözüküyor...evet alıcı yok gözüküyor yalanmı...ne yapayım hikayemi anlatayım.
    kandırıyorsun zaten demedim.morfin de mecaz.)) belliki bryat sinirleri bozmuş...

ben rakamları sunarak bilgi vermeye çalıştım.yazdığım rakamlarda herhangi bir yanlışlık varsa düzelt...
    herşey matematik...senin vereceğin rakamlar varsa...bizde bilelim sebeplenelim,eksiğimiz olabilir.

yok hala bir çok şey yazıp hiçbirşey ortaya koymayacaksan...gerek yok insanları meşgul etmeye..

not: borçelik 2011 ile 2015 cirosu - 400 milyon dolar değilmi?
    bmw... 14 bin araç satarken 42 milyon favö kar ederken....31 bin araç satışında kar 30 milyon değilmi...

ne yapalım...yalanmı yazalım...gazamı getirelim...rakamların arkasına 0 mı ekleyelim...bilançolar,rakamlar neyse ona göre yazıyorum...

2. Esas

Hayırlı akşamlar sınırlı dostum miraç kandilinizi kutlu olsun.bakıyorum yine mücadele ediyorsun canın fazla sıkmak bildiğin doğruları yazıp çizmeye devam et .bryat da bende bir zamanlar birlik beraberlik içinde yürüdük doğru yazılanlara. Doğru yanlış ada yanlış dedik.bryatda da bir gariplikler dönüyor bu goruluyor o açıdan doğruları yazmiya devam et dostum.bende kenardan göz atıyorum.hiss m şimdilik yok
    Kafamdaki rakkama gelirse bakarız.dostum herşey gönlünce olsun kendine iyi bak
    Ytd

3. Esas

Alıntı Originally Posted by Özlü1957 Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar sınırlı dostum miraç kandilinizi kutlu olsun.bakıyorum yine mücadele ediyorsun canın fazla sıkmak bildiğin doğruları yazıp çizmeye devam et .bryat da bende bir zamanlar birlik beraberlik içinde yürüdük doğru yazılanlara. Doğru yanlış ada yanlış dedik.bryatda da bir gariplikler dönüyor bu goruluyor o açıdan doğruları yazmiya devam et dostum.bende kenardan göz atıyorum.hiss m şimdilik yok
    Kafamdaki rakkama gelirse bakarız.dostum herşey gönlünce olsun kendine iyi bak
    Ytd
    Dostum seninle birlikte tüm Arkadaşların Miraç Kandilini Kutlarım...
    Önce Sağlıkla, Herkesin Gönlüne Göre Olsun...

4. Esas

bilanço gelmiş.27mil kar var.

5. Esas

Geçen seneye göre kar artmış.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

6. Esas

3 Aylık kar 19 milyon dan 27 milyona çıkmış.Bilen baksın RSI indikatörü dipte ve kafayı yukarı çevirmiş durumda.Bu bilançoyla 34 lü rakamlara kadar çıkabilmesi lazım.Bu arada hissede işlem hacmi pek yok ama normal şartlarda sağlam tepki vermesi beklenebilir.

Esas

Bilen biri toplam kapsamlı gelir ile dönem karı farkını anlatabilir mi? Çünkü yukarda yazıldığı gibi dönem kkarı 19 dan ,27 olmuş, kapsamlı gelir ise 50 kusurden 30 kusure dusmus, biri bu farkı aciklarsa sevinirim... Saygılar.

Esas

Sayfa 815/915 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •