Sayfa 86/124 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 681 - 688 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik Sanayi Ve Ticaret AŞ

Esas

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Gerel de kara odaklanmalı
    3. Çeyrekte faaliyet zararı yazınca 1.3x fiyatları gördü
    Yıllık bilançoda tekrar faaliyet karlılığı oluşursa
    Yükseliş trendine girebilir
    Unutmayın gerel de karlılık yoksa hayat olmaz
    Faaliyet karı getireceğine inanıyorum. Bilgiler bu yönde.. Ytd

Sent from my VSP355g using Android mobile app

2. Esas

Alıntı Originally Posted by carsı1907 Yazıyı Oku
    ARZUHALCİNİN OĞLU

Adanalı’yım. Babam arzuhalciydi. Liseyi Antakya’da yatılı okul okudum. Sonra Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi’ni bitirdim. Önce bir şirkette enerji nakil hatları/_np/9075/20369075.jpg işinde çalıştım. Toroslar’dan nakil hatlarını birkaç kez aşırdık ve sahada tecrübe kazandım. Sonra çalıştığım şirketle İstanbul’a geldik ve ‘Perşembe Pazarı’nda ticarete başladım ve 10 yıl oradaki ticaretin içinde oldum. 1980’de de Gersan Elektrik’i kurdum. Enerji nakil hatları için malzeme üretimi ve ticaretini yapmaya başladım.

ÇAYCUMA’YA YATIRIM

1996’da Tuzla’da fabrika kurduk. Kablo kanalları, topraklama ürünleri üretiyorduk. 2003’te ciromuz 3 milyon lirayken halka açıldık ve daha kurumsal bir yapı kazandık. Büyümemiz hızlandı. Fabrikamızı 2007’de Çaycuma’ya taşıdık. Çünkü, Zonguldak geleceğin GAP’ı. Filyos’ta 33 milyon metrekare hazine arazisi var. Başbakanımız oraya yatırıma büyük önem veriyor. Termik Santral yapılacak, en büyük limanlardan biri de orada yapılıyor. Tersane de yapılıyor. Havalimanı 12 kilometre, deniz, kara, demiryolu var.

TEKNOLOJİ ŞİRKETİ OLUYORUZ

TÜBİTAK ile yürüttüğümüz bir projeyle enerji iletiminde ‘kablonun yerine geçen’ teknolojilere odaklandık. Patentli ‘akıllı busbar’ sistemi geliştirdik. Ardından otomobil şarj ve otomasyon sistemleri üretmeye başladık. İspark için 65 noktada şarj istasyonu kurulumu için anlaştık. Bazı otomotiv markalarıyla da görüşmelerimiz sürüyor. Busbar; elektrik enerjisini belli düzlemlerde ileten, akım almaya müsait pencereler vasıtasıyla iletimi sisteme aktaran uygulamanın adı. Elektrik, kablolara ihtiyaç duyulmadan akım iletiliyor. AVM’lerde, fabrika, otel, okul, iş merkezi, trafo merkezi AG çıkışı, aydınlatma, dağıtım ve iletim sistemleri gibi farklı alanlarda kullanılabiliyor.

Ruslar çok iyi teşvik verdi, fabrika kurduk

GERSAN A.Ş. Genel Müdürü Yüksel Kardeş, 40 ülkeye ihracat yaptıklarını belirtiyor ve şu bilgileri aktarıyor: “Vietnam’dan Şili’ye, Hollanda’dan Kolombiya’ya kadar ihracatımız var. Rusya, Kaliningrad’da da çok iyi teşvikler verdi ve Rusya pazarına girmek için yatırım yapıyoruz. Yakında fabrikamızı üretime alacağız. Oraya Türkiye’deki fabrikamızın aynısını kurduk. Bütün Rusya pazarına gümrüksüz KDV’siz ürün satıyoruz.

Rusların teşvikleri, 2030 yılına kadar geçerli. İlk 6 yıl sıfır vergi. Şu anda Kaliningrad’da bütün taksilerin elektrikli araç olması şartı geliyor. Rusya genelinde de aydınlatma için led lambaya geçiş kararı alındı. Bizim için çok iyi bir pazar oluşuyor.”

verusa ile olan hisse olayınıda açıklada tatmin olalım.bize karakterli patron lazım

Esas

1.30 lara dusmesi endeksin 72 binlerde olmasiyla...kaldiki tum kar ve zarar edenler dipler yapti sadece bu degil...bu hafta izleyin spek neler yapacak...tahminlerim genelde birkac gun yanilir...endeks cokmezse...y.t.d...

Esas

Gerelin geçmiş fiyatları görebilmesi için 10 milyon tl üzerinde kar açıklamalı
    Gerelin 9 aylık karlılığına göre fiyat değeri
    (2.370.840*7)+(99.328.600*0.5)/50.000.000

=1,325 TL

Gerel en düşük 1.36 TL görmüş

14 Şubatta geçici vergi beyannamesinde karlılığı görebileceğiz
    Speğin bir şeyler yapması da bu rakama bağlı

Esas

Busbar Sistemleri

*

Katalog

*

Busbar Sistemleri, elektrik güç dağıtımında, standart veya standart olmayan aralıklarla akım almaya müsait pencereler vasıtasıyla gücü sisteme aktaran prefabrik yapıdaki uygulamalardır. Busbar sisteminde elektrik akımı baralar vasıtasıyla iletilmektedir.

A.G. (1kV) Busbar Sistemlerinin, yıllar sonra dahi, korozyondan etkilenerek paslanmasını ve topraklama hatalarını engellemek için dış kasalar alüminyum malzemeden üretilmiştir.

O.G. (36kV) Busbar Sistemlerinin dış gövdesi reçine malzemeden üretilmiştir.*

Tüm izolasyon donanımlar; halojen gazı içermeyen, yanmaz, alev iletmeyen (V0) malzemelerden imal edilmektedir.

25-160 A Busbar sistemleri 3 Metre, 160-6000 A Busbar sistemleri 4 Metre boyunda ve uluslararası normlara uygun olarak imal edilirler.

Alışveriş merkezleri, fabrika, otel, okul, iş merkezi, trafo merkezi AG çıkışı, aydınlatma sistemleri dağıtım ve iletim sistemleri gibi birçok farklı alanda kullanılabilir.*

*

Esas

Esas

Şimdi 9 aylık mali tablolarda ki duruma göre hisse senedinin fiyatı 4-5 TL olmalı diyen Gersan AŞ yöneticisine ne demeli
    " bu şirket sizin gibi yöneticilerle yakında batabilir"

not: bu söylem doğru ise bu forumda yazılanın yalancısıyım

Esas

Verusa gemiyi neden terketti ve hisse fiyatı neden düştü anladınız mı?
    Akla gelen tek şey 2015 mali tablolar çakmaydı
    Patron ve Verusa gerel yatırımcısını soydu!!!

Sayfa 86/124 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •