Sayfa 86/187 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 1495 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Varant fora21

Esas

Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    kaçan balık büyük oluyor kardeşim.. Ancak hangi birine para yetiştirecez ki..Kademeli alım için illa kenarda para bulundurmak lazım. Senin yazdığın gün ben de sp500'e girecektim satım tarafında. birkaç hafta öncesinde de tam dönüş yerini yakalamıştım,bu sefer de dalsaydım 2.tam isabet olacaktı ama gözüm başka taraflardaydı.. Yılbaşı öncesi risk alamadım ( biraz da başka pozisyon açtığımdan dolayı)... direkt olarak da buraya yazamıyorum, bıdı bıdı olur sonra, işler ters giderse..o sebeple kendi işlemlerim yazıyorum artık kim nasıl anlıyorsa o şekil.. dax future'lar sabaha kadar böyle devam ederse, dax'ı tam da yerinden almış olacağım... Aldığım an girdiğim varant ve maliyetini burada paylaşmıştım.dax % 0,75 - 0,90 gibi yukarı yönlü açar böyle devam ederse tabi .. güzel bir kar oluşursa dax'ı patlatır geçerim arkadaşlar, o anki psikolojime bağlı ama endeks güven verirse bir iki gün bekleyebilirim. Keza bist de dax!a benzer açılış yapacak gibi duruyor.. Tüm dostlara hayırlı kazançlar...
    Abi ben bu calkantiyi cuma kadar devam edeceğini vololite yaşanacağını düşünüyorum suan belki düşüş tamamlanmadi bu hafta yukarı aşağı yapabilirler temkinli olmakta fayda var bu hafta sert geçecek düşen bıçak suan elimdeki varantlar uzun vadeli biri hariç o bu ay sonu bekliyecem ama duruma göre eyer çok sert düşüş olur agustos ayındaki gibi ozaman girecem tekrardan suan bekle gor zar attık bikere ikinci zarı anca bu hafta bittikten sonra herkese tavsiyem bu hafta yeni girecekler büyük düşüşte sonrası tepkiyle alıp 2-3 kademe hemen vermeleri veri bu hafta çok tarım dışı ne desen var sabah eksi öğlen artı sabah arti öğlen eksi hersey mümkün abi ben hala biraz daha aşağı vereceklerini düşünüyorum inş olmazda dax içinde 10 bin görebilir acele etme derim kademeli alabilirsin tabi fulleme sakin piyasa sakin olana kadar

Esas

70518

Ne olduysa son 2 iş günü oldu.Herkes Yılsonu en azından 72500-73000 lerde olumlu bir kapanış beklerken şelale satışların devamı ile bugün 69880 görüldü.71733 de boşluk kaldı

Daha evvel 69191 görüldüğünde ilk alımı yapmıştık.Bugün yine 69880 görüldüğünde alım yaptık.Eğer gelirse 58000 ne kadar kademeli alım yaparım.

Kısaca 70000-58000 aralığı kademeli alım aralığı.

Yukarı tepkide ilk direnç 72191 Aşağıda ise 68500 hedef olarak duruyor.uptrend...

Esas

Vadeli ler yeşil Çinde iyi bıst gapli bir açılış yapar dolar ınerse bu karda soğukta iyi olur 😊 bu hafta hareketli bir hafta olacak görünen hala uyumadik turkisforce abi sen düşünce nı yaz herkes serbest tir burda kimse bıdı bıdı yapamaz burda yazan herkes abi kimseyle tartışmaya girmeyen ve herkesin yorumlarına saygı Duyan kişiler rahat ol bu konuda herkes bu konuda tsk ediyorum kimse kimseye daha ufak bişey bile demedi saygilar formdakilere

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    İZMİR,TARNÓW TÜRKİYE-POLSKA
    Gönderi
    3,046

Esas

Hayırlı sabahlar arkadaşlar..Bugün sabahtan ekran başında olamayacağım için dün 0,18'den aldığım dxdfc'lerle alakalı birazdan 0,27 ve üzerine kademeli olarak satım emri gireceğim. sabah o fiyatlardan okutabilirsem öğleden sonrası için yeni pozisyonlar için arayışa geçebilirim.Okutamazsam da dursun kapanışa doğru duruma göre yeni bir hareket tarzı belirleriz..

Esas

Dax vadeli 10,400 e yakin seyrediyor. Bakalim bizim bist nasil bir acilis yapicak. Bu gapli ac sonra gapi kapa sonra biraz daha mal yedir hareketleri artik rutin oldu

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

6. Esas Varant fora21

Pxan 74 ortalama ile 1.5k yerine kondu..ortalama 50ye dusuruldu

Son düzenleme : partizamani; 05-01-2016 saat: 12:13.

Esas

Pxian 0,73 ortalama ile bende bir miktar aldim. 0,70 gibi stop koydum kendime. Asagi duserse 36usd leri beklerim. Ondan da asagi inerse bir daha brent e bulasmam.

Duhul
    Nov 2014
    İkamet
    Neverland
    Gönderi
    1,009

Esas

Dax sp bist dünya komple gebermiş..bi günde %5 düşen bi dünya borsası tepkiyi geçtim artıya bile mi geçmez. Yazıklar olsun.

Sayfa 86/187 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •