Sayfa 891/895 İlkİlk ... 391791841881889890891892893 ... SonSon
Arama sonucu : 7155 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Heilbronn
    Gönderi
    954

Esas

GELECEĞIN ALTIN SEKTORLERİNDEN BİRİ OLACAK OLAN AMBALAJ SEKTORUNDEN SON YATIRIM HABERLERİ .....
    Kibar Holding’in Endüstri 4.0'a uygun yeni ambalaj fabrikası nisanda üretime başlayacak, ancak şimdiden Avrupa’dan siparişler geliyor...
    Geçtiğimiz yıl ambalaj alanında 200 milyon TL'nin üzerinde bir yatırıma imza attıklarını hatırlatıyor Saka. Nisan'da üretim tam kapasite ile başlayacak. Avrupa pazarlarına yönelik yeni teknolojileri içinde barındıran, hız ve teknik kabiliyeti yüksek bir yeni fabrika yatırımı bu. Yatırım daha faaliyete geçmeden çok pozitif etki yaratmış. Saka anlatıyor: "Daha fabrika üretime girmemiş olmasına rağmen Avrupa'daki müşteri ağımızı her gün geliştiriyoruz. Sipariş almaya başladık. Bu, sektörümüzdeki en yeni, entegre bir yatırım. Üzerine çok düşündük. Ambalaj işini büyüme platformu olarak gördük. Kentleşme, ailelerin ufalması ile porsiyonların ufalması, internetten satış... Bu trendler bu sektörün potansiyelini çok artırıyoR...
    YTD...YTD...YTD

Esas

Bu kadar gayriciddi bir şirket olamaz. Beyanname verme süresinin uzatıldığı dün saat 17 den sonra açıklandı. Senin o zamana kadar bunu zaten hazırlamış olman lazım. Hazırlamadı isen zaten büyük fiyasko. Eğer hazırladı isen dün açıklamamaktaki maksadın ne? Neyi planlıyorsun? Bist'teki tüm şirketler dün açıklıyorken sen niye açıklamıyorsun?

Bunlara birileri büyük bir darbe vuracak ama bakalım ne zaman.
    Son düzenleme : yarımada; 15-02-2017 saat: 11:10.

Duhul
    Mar 2015
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    281

Esas

Bilanconun nasil gelecegi,oncesindeki alim satim islemlerinden az cok anlasiliyor.Ben iyi bilanco beklemeyenler tarafindayim.Dilerim beni yaniltir.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 15-02-2017 saat: 11:01.

Esas

Hala kap'a haber düşmedi! Ne açıklayacaklar çok merak ediyorum! Sanki Türkiye bütçesi hazırlıyor beceriksiz herifler, beyannamenin uzatıldığını duyunca bunların muhasebecileri tüymüstür o akşam zaten Emin'im, ayın 17 sine kadar zamanda var nasıl olsa, yapissssstirrrr, ciddiyetten uzak, kurumsallaşamamis bir aile firmasısınız iste, yabancı yatırımcının neden uzak durduğu gayet net,

Esas

Aynen aynen

Resmen dalga gećiliyor

Sent from my GT-I9500 using Android mobile app

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Heilbronn
    Gönderi
    954

Esas

Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bilanconun nasil gelecegi,oncesindeki alim satim islemlerinden az cok anlasiliyor.Ben iyi bilanco beklemeyenler tarafindayim.Dilerim beni yaniltir.
    Bende iyi bilanço beklemeyenlerdenim.ztaen bu nkagıtta asla beklenenler gercekleşmez.suprizler olur...duserse daha cok alırırz.aynı paraya daha cok lot....insallah oyle olur...ytd

Esas

19 bin lot işlem olmuş 307 kademesinde 20 bin lot satış var kim alacak bunu aylar sürer bunun satılması )

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Mar 2015
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    281

Esas

Alıntı Originally Posted by sezgin Yazıyı Oku
    19 bin lot işlem olmuş 307 kademesinde 20 bin lot satış var kim alacak bunu aylar sürer bunun satılması )

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    3.07 de bulunan 20 k lota bence takilmayin.Aniden silinebilir veya alinabilir.Maksadi malumunuz.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 16-02-2017 saat: 17:35.

Sayfa 891/895 İlkİlk ... 391791841881889890891892893 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •