Sayfa 891/990 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by opdrabek Yazıyı Oku
    Sn guneysu,

Öncelikle tanımadığım kişilere birinci tekil şahıs kipi ile hitap etmekten hoşlanmam ancak siz birinci tekil şahıs kipini kullanmışsınız (...3 kere düşünmeni öneririm. ) , bende prensip olarak birinci tekil şahıs olarak hitap ederim ancak yaptığınız işe ve KY için sağladığınız bu platforma geçen emeklerinize hürmeten gene de 3. şahıs kipini kullanacağım. Müsaadeniz olursa bir kaç tespit de bulunmak ve soru sormak isterim eğer cevap verirseniz müteşekkir olurum :
    1. Araştırmamı tamamlayacağım, konumuz ASUZU olduğu için sadece bu topiktekileri toplayacağım.
    2. Sizin ASUZU da hisseniz var mı ? Varsa maliyetiniz nedir?
    3. ASUZU da alım satım yapıyormusunuz?
    4. Bahsettiğiniz zaat ve onu destekleyen yazı yazan bir çok kişi ( ki bu karekterlerin önemli özelliği ne bir haber/ ne bir link/ ne de analiz paylaşmamalarıdır) sizin yazdığınız gibi satır başında ve noktadan sonra "Büyük Harf" kullanmamaktadır ?! Bunun özel bir nedeni varmıdır?! Ya da forum yöneticisi olarak bu şekilde yazı yazılması neyi gösterir?! Bu şekilde yazanlar acaba tek bir klavyeden mi çıkıyor diye düşündünüz mü?
    alım satım yapmayı 4 sene önce bıraktım, forumda görev aldığımdan beri asuzu değil, hiç bir senette alım satım ile ilgilenmiyorum, başka yatırımlara yöneldim, daha kalıcı, betona ve arsaya yatırdım.. yaş ilerleyince macera aramaya gerek yok. arsa olayı bana daha karlı geldi.

satır başlarında büyük harf şimdiye kadar kullandığımı hatırlamıyorum, özel bir nedeni yok, klavyede caps lock tuşuna basıp, harf yazmak benim gibi bir çok üyenin üşenmesi sonucudur sanırım. Siz dikkat ediyorsunuz TEBRİK ediyorum sizi, Türkçeye gösterdiğiniz özenden dolayı.

geçmişe dönük yazılarıma da bakabilirsiniz.

Forumda tanıdığım kişi sayısı 30-40 kişiyi geçmez, bu kişilerde yönetime girmeden önce cafe ve sofra dostları arasındadır. toplantılarımızda borsa konuşulmaz bile.

umarım aydınlatıcı olmuşumdur.

bu işi de zevk için yapıyorum, çok yanmışlığım var, ky yanmasın diye emek veriyorum, ailemden ve işimden zaman çalarak. Admin Objektif'in isteği üzerine.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    japon kardesimizin birisi bir seyler yazmis.. her halde sermaye artisi da bu yuzden olsa gerek...

agir hafriyat isuzu kamyonlarini tırlarini yakinda sokaklarda gorecegiz galiba...?

forda rakip mercedese rakip bir isuzu ancak boyle urunlerle olur...

https://t.co/L6mZygK1g7
    Kamyon şu anda üretilmiyor mu..?

TORA değil mi bu araç. ?

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

TORA değil mi bu araç. ?
    Haberi okuduysanız sn.guneysu ilkkezi vurguluyyor, şuan olmayan ama üretilecek ve merkez üssü Asya,Avrupa ve ortadoğu jeopolitik konumundan dolayı seçildi muhtemelen. Ayrıca üretimi planlanan ama hayatta olmayan bir araç için foto zaten paylaşamazlardı sanırım?

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by Papi Yazıyı Oku
    Haberi okuduysanız sn.guneysu ilkkezi vurguluyyor, şuan olmayan ama üretilecek ve merkez üssü Asya,Avrupa ve ortadoğu jeopolitik konumundan dolayı seçildi muhtemelen. Ayrıca üretimi planlanan ama hayatta olmayan bir araç için foto zaten paylaşamazlardı sanırım?
    Haberi okudum da, yazan kişi kimdir çözemedim,

senin benim gibi bir vatandaş mı.? isuzu da yetkili birisimidir. ? Yatırımcı ilişkilerinden sorup öğrenilemez mi..? vs. vs.

benim de face'den bir japon arkadaşım var, ona desem böyle bir şeyler paylaş, insanın aklına binbir türlü şey geliyor.

inşallah doğrudur da, uzun süredir çile içinde kalan yatırımcının yüzü güler.

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

TORA değil mi bu araç. ?
    tora degil...

F serisi cekici...tır..

hisseye girerken de paylasmistim japon isuzunun global buyume kararini faaliyet raporlarindan gelecege donuk degerlendirmelerinde....hindistanda gm ile chevrolet otobillerini bile uretme istegini..
    gelen nen noktada amerikada rusyada agir kamyon ve tır ueetimi basliyor tabi turkiyedede zaten basliyacagini hem isuzu muduuru hemde anadolu holding otomotiv grup baskani soyledi ima etti... dahasinda otobuste olmadiklari segment olan sehirlerarasi luks otobus uretme isteklerinde oldugunu soyledi..

zatenn dunyanin en buyuk tir ve agir kamyon ureticidi olacaksiniz ama turkiye ve avrupa pazari icin bunu sunmayacaksiniz bu garip bir seydi...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    tora degil...

F serisi cekici...tır..

..
    Özür,

Tora değilmiş, biraz araştırınca, TORA'ya benzemediğini gördüm resimlerden, ISUZU Türkiye sayfasında toranın resimleri var.

7. Esas

Kirkayak diyoruz kisaca

F1453 plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    733

Esas

Ben de en eskilerdenim. Asuzunun adı sanı duyulmamış iken malını toplayıp, 30 lardan beğenmeyip satmayanlardanım. Yine de arsa satış zamanlarında, günde 4-5 bin lotluk hacimle al sat yapıyordum. Artık maliyetim 0 a yakındır heralde. Ama bıraktım. Almayı da bıraktım,satmayıda bıraktım. Beni bile lanet ettirdiler. Ben tek sorunun asuzuda olduğunu düşünmüyorum. Anadolu grubunda sıkıntı var. Bakınız yazıcıya(bedava olduğu halde süründürüyorlar), bakınız mgros a (27tl hisse başı fiyata satıldı, en düşük tavsiye raporu bile 22 hedef veriyorken yıllardır 18 üzerinde tutunamıyor)...

Yani benim asuzu hakkında söyleyecek negatif bir sözüm yok. Temel rasyonları olarak yazılan tüm olumlu yazılara katılıyorum ancak hissenin ucuz olmas, değerinin altında olması, hikayesi olması her zaman gitmesine sebep olmuyor. Ki ben gitmesede olur diyenlerdendim. Dediğim gibi günlük al-satları da seviyordum ve iyi de kazanıyordum ancak naptılar...Tahtanın içine ettiler, kimse almasın, kimse satmasın diye ellerinden geleni yaptılar. Öyle de oldu. Günlük 20-30 milyonluk hacimlerden, yaprak kımıldamayan bir hale geldi. Kına yaksınlar...

19 luk fiyatlar bedava, 50 olsa yine ucuz derim ancak elimi dahi sürmem. Çünkü bunlar adam değil, oldukları zaman bakarız... (sözüm asuzu yönetimine değil, bu tahtayı 2013 den bugünlere getiren tahta yapıcılarına)

Sayfa 891/990 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •