Sayfa 9/137 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1095 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Günün en çok kazandıran varant'ını bulmak

Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Evet dibi bulmaya calismak cok zor. Ben dun artik burdan doner diyerek full mala girmistim ve kendi capimda buyuk zArar ettim. Yabanci bir forum u daha takip ediyorum. Onlar da yerle bir olmus durumda. Herkes 11,850 ler beklerken bir anda -600 puanlik bir kayip olustu.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Yabanci forum derken almanya mi?

Esas

Dax forumu ama global sanirim. Ingilizce

Esas

En cok kazandiran degilde 2 gunde en cok kaybettiren varanti buldum . Ben boyle şansın içine bir de Çin'in içine edeyim.

Esas

Degistirmeyi dusundunuz mu hic sayin samuray? Mesela hep beraber en fazla dusene nasil ortak olurz gibi?

Esas

Pazartesi günü elimde 25.000 tane DXDYZ vardı 0.16'dan verdim,bugünkü kapanışı 0.84.kaybımı hesap etmek dahi istemiyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Degistirmeyi dusundunuz mu hic sayin samuray? Mesela hep beraber en fazla dusene nasil ortak olurz gibi?

Gercektende cok kisi yakalandi herkes dax ta terse geldi bilemiyorum nasil kurtulacagiz bu işten

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,491

Esas

dow da cok farklı sayılmaz. üstelik bir alım varantı sıfırladı, diğeri de 10 kuruşa inip parametreleri duman etti.

Esas

Ben moralman sifirlandim. Kaybettigim parayi cikarmam icin tekrar bi 100k lot luk dax alim a girmem lazim ve 10 kademe ve ustu lazim. Soyle bir bakiyorum belki eylul vadeliler olabilir ama 10,850 civari alima gecerim. Gadfh ile gunu kapadim. İnsallah yarin koalisyon kurulur yoksa ordan da kol keserek ayrilmak zorunda kalicaz. Bu hafta portfoyumun %7 sini falan kaybettim.

Sayfa 9/137 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •