Sayfa 9/786 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 6284 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KORDS Kordsa Global Endüstriyel İplik ve Kord Bezi San. ve T.A.Ş.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    632

Esas

Bu başlığı şu anda 13 kişi okumaktadır. (5 üye ve 8 ziyaretçi)

Kordsa hareketlendirdi ortalığı

Alan satanı göremediğimiz için 2 gün sonra takaslarda anlarız. Tabii o zamana kadar kağıt nereye gider bilinmez.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by brtnlyz Yazıyı Oku
    merhaba,

söyle bir takip ettim 1. seans tavan bozuldu tekrar 3,54 geri döndü tavan oldu

vay spek vay
    Gerçekten seanstaki hareketini beğendim.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by thy Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 13 kişi okumaktadır. (5 üye ve 8 ziyaretçi)

Kordsa hareketlendirdi ortalığı

Alan satanı göremediğimiz için 2 gün sonra takaslarda anlarız. Tabii o zamana kadar kağıt nereye gider bilinmez.

Bence alan satanın önemi yok kağıtta hedef 4 ün üzeri. Ama bu kağıt çok zaman yanıltmıştır beni.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    632

Esas

Alıntı Originally Posted by muhasebe76 Yazıyı Oku
    Bence alan satanın önemi yok kağıtta hedef 4 ün üzeri. Ama bu kağıt çok zaman yanıltmıştır beni.
    Piyasadaki toplam lotun 5'de biri işlem oldu ve Kordsa'da çok uzun zaman böyle bir hacim olmadı. Ne kadar para girişi ve çıkışı oldupunu görmeden ve takaslara bakmadan alanın satanın önemi yok demek bana ilginç geldi.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by thy Yazıyı Oku
    Piyasadaki toplam lotun 5'de biri işlem oldu ve Kordsa'da çok uzun zaman böyle bir hacim olmadı. Ne kadar para girişi ve çıkışı oldupunu görmeden ve takaslara bakmadan alanın satanın önemi yok demek bana ilginç geldi.
    Benim söylemek istediğim de zaten bu. Kağıt sığ %8 halka açık ve istedikleri gibi yönlendirilebilir kağıt. Operasyon yapıldığında 4-5 aracı kurumdan çok rahat operasyon yapılır ve bunu takaslardan anlamanız zordur. kağıdın 2005 ve 2007 yıllarındaki çıkışlarını çok iyi biliyorum. Çok kısa zamanda prim yapıp tekrar eski yerlerine gelmişti. O yüzden takasların önemi yok dedim.

Esas

bu hareket tam manasıyla sat sinyali mi oluyor 390 gör ordan 3.58

7. Esas

Alıntı Originally Posted by bahadirburhan Yazıyı Oku
    bu hareket tam manasıyla sat sinyali mi oluyor 378 i gör ordan 3.58
    Bu ne biçim hareket ya 3,72 iilk seans tavan ikinci seans 3,90a git şimdi 3,58

Esas

alışılagelmişin dısında cirit atıyorlar yuh yani

Sayfa 9/786 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •