Sayfa 923/1023 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933973 ... SonSon
Arama sonucu : 8179 madde; 7,377 - 7,384 arası.

Konu: MEPET - Mepet Metro Petrol ve Tesisleri San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Jan 2010
    Gönderi
    3,170
    Blog Yazıları
    47

Esas

Alıntı Originally Posted by sezai123 Yazıyı Oku
    yaklaşık 2 yıldır buradayım taa tebeşir diye biri vardı, hep grafik teknik yorumlar yapardı ozaman dan bilen bilir. Demem o ki yok şuraya gider burdan Ucar diyen yok düşer yok şöyle yok böle olur diyen çok oldu. Uzun lafın kısası hiç kimse yarının ne olacağını bilemez Allah tan başka; bizimkisi sadece tahmin ve grafik okumadan anladığımız kadarıyla düşüncelerimizi burdan paylaşıp bir nebze olsa da bozulan moralimizin yerine gelmesi içindir. İşin doğrusu burdan bir kişinin dediği ile bir ara hareket ettim ve onun yorumuna inanarak burdan sert gidecek dediği için (8 ay oldu) hisse aldım. O kişiyi tahimin etmek güç değil..VE hala aldığım o hisse elimde bir türlü satamadım. Burada dediğim şey lütfen kimse kimse yi etkilemeye yönelik yorumlar yapmasın kul hakkıdır vebali büyüktür. YAPMAYIN !! burda açık net isimlerini rahatlıkla verebiceğim birkaç kişinin samimiyetine inanıyorum. (Tatar adviser memeti) Onun hariçin de o kişi sayesinde kimsenin sözü ile hareket edilmeyeceğini tecrübe ettim ve grafik teknik analizlere kafa yordum az da olsa öğrendim. Sonuç olarak Sn adviser in dediğine katılıyorum benimde anlamlandıramadığım bunca haber güzel bilançoya rağmen hissenin yükseliş trendine girmesi yerine geri vites yapması. ?? Benim düşüncem 2.46 güçlü destekti kırılması durumunda başa döneceğimiz yönündeydi. Malesef kırıldı ve düşmeye de devam ediyor. Ve Zarar artıkça artıyor..( Hepimizin unuttuğu yada gözden kaçırdığı patron kağıdı olduğu VE bu tür kağıtlar patron isterse gider grafik teknik dinlemeden hiç tahmin edilemeyen rakamlara gidebilir yada inebilir. Lütfen birbirimizi kırmadan hakaret etmeden saygı VE sevgi ile birlik olalım Sabır acıdır ama meyvesi tatlıdır sözünü hatırlatarak saygılarımla

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Eyvallah sn. Sezai,

Sahsinizda tum yatirimci dostlara sabir ve bol kazancli gunler diliyorum..

Duhul
    Feb 2015
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,791

Esas

Arkadaşlar;4 sefer 3 denedi ben hiçbirinde vermedim ve her seferinde yanildim,herhalde aranızda en eski benim,ilk 7.12 den aldim ufak ufak maliyet dusurdum,3 lira altına indik şükür.
    Tabii çok sıkıntı yaşadik ,canımız yandı.
    yorum yaparken çok dikkatli ve seçici olmalı!!!
    Bazı kişiler gelir gider ,spege çalışır,onlari eskiler tanır kale almaz,ama eskiler veya devamlı yazanlar;daha seçici yazmaya dikkat edelim lütfen
    Sanırım en yüklü alimi tv deki konuşma manipülasyonu ile yaptık eksireyetle...
    Ama şuda var; sn ceo manager kredi cektim aldım,birkeresindede evi satıp alacam dediniz,bu tarz yazılar insanlara gazlayici bir etki yapar.yav bende alayim kazanayim diyen olur!!
    Amacım suçlamak değil.kimseyi!!
    Eğer ben; bir kişinin bir kuruş kaybetmesine vesile olduysam özür diler,helallesmek isterim.
    Eğer bir kişide kasten zarar ettirmek için buraya yazarsa onunda ALLAH C.C. bildiği gibi yapsın.
    Herkesin zarardan kara geçmesi dileğiyle.
    Syg.

3. Esas

Vallahi evet ben nakitte aldim,malda sattim aldim,kredi cekipte aldım...simdi burda bu hissesi olqn herkesde illaki nakit veya kredi ya da biseyi bagladi buraya...yeni gelip bizi bilmeyenler ya da farklı amacları olanlar neyse de eski arkadasların yorumları yaralayıcı oluyor...evet madem beni bu kadar dinliyorlar.2.60 ken 3.20 ler hedef ora dedim ve ordan geri cekilir dedim...beni sinleyen 3.20 lerden sattı hatta erol08 dinledim sizi sattım demisti...şimdi etkilenen adam kâr etmesi gerekiyor sn.tatar...ayrıca ben şubatta satacağım dedim daha subatta gelmedi...şubatta hisse yukselir kar ederse bu millet bana ķar payı mı verecek...vallahi bu iş sinir bozucu bi hal aldı...yazıyorum laf atılıyor,yazmıyorum gene atılıyor.dedigim gibi yeniler neyse de eskiler yaralıyor...hissenin ne olacağını Allah bilir düser çıkar,burdakiler bilse zaten kimse burda olmaz...bundan sonra en iyi yorum bu olacak-HAKİKATI ALLAH BILIR...kesinlikle ytd

Duhul
    Feb 2015
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,791

Esas

Sn Ceo yine diyorum,amacim sizi suçlamak değildi,ifade edemiyorum galiba kendi mi.
    Bizler uzun zamandan beri yakalandik bekliyoruz,ama kısa vade girenler 3 üstünden girenler hepbir gazla girdi,ve durum ortada,ben ağa ya aslan payını veriyorum,kendimde gideceğini düşündüm,satmadim yoksa satardim!!
    Ama kredi felan demeyelim ! Yani iyi niyetle diyorum.uzun vadede sıkıntı olmaz.ama kredi işi bozar.odeyen olur odeyemeyende!
    Herkes aklını kullanır tabiki de,yinede sebep olmayalım diyorum.alinmayiniz.
    Syg

5. Esas

Sizin hatanız sözde ağanıza çok güvenmeniz oldu. Halbuki adamın seceresi bozuk ne diye umut bağlanır ki böyle adamlara...

6. Esas

Alıntı Originally Posted by GreenStone52 Yazıyı Oku
    Sizin hatanız sözde ağanıza çok güvenmeniz oldu. Halbuki adamın seceresi bozuk ne diye umut bağlanır ki böyle adamlara...
    👍👍👍

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

7. Esas

Galip ozturku tanimayan bilmeyen galibin kagitlarina neden bulasik olur ki.? Cok kiymetliyse paran gir vadeli yap, kolay mi para kazanmasi.? Elin oglu aksama kadar sirtinda tad tasiyor 100 tl yevmiye aliyor..ytd

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    3,428

Esas

sınır şurası dedikçe dahada alta geliyor...yine diyorum dikkatli olun...umarım döner veya yataya bağlar bu konjektürde nasıl yapacaksa...

Sayfa 923/1023 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933973 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •