Sayfa 955/1154 İlkİlk ... 45585590594595395495595695796510051055 ... SonSon
Arama sonucu : 9231 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Burası yeri değil biliyorum..Ama tüm ideal kullanıcıları burada olduğu için buraya yazdım...VOB gün sonu aracı kurum dağılımı bende farklı görünüyor.Acaba sorun sadece bende mi yoksa diğer ideal kullanıcılarıda mı aynı..Rica etsem biri vop pasta paylaşır mı..
    Borsanın yayınladığı orjinal veri dosyasını inceledim.
    ÖZEL EMİRLER PAZARINDA:
    Merril Lynch'in, HSBCye2500'er adetlik 2 satış işlemi (toplam 5000 adet)
    İş Yatırım'a ise 2000 adetlik bir satış işlemi olmuş.

iDeal Pasta, ANA PAZAR işlemlerini gösteriyor.

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    3,801
    Blog Yazıları
    6

Esas

yeni versiyonda, bar kapanmadan 5sn önce emir gönder çalışıyor mu

3. Esas

sn tiberius
    """"&& i > SinyalBarNo + 10"""" bu kodu bi türlü çalıştıramadım. sorun ne olabilir?

Alıntı Originally Posted by Matador38 Yazıyı Oku
    teşekkür ederim. mavi yazdığınız bölümü şart kısmına ekledim ancak çalışmadı.
    formülümde hem for (int i = 0; i < Sistem.BarSayisi; i++)
    hemde for (int i = 1; i<Sistem.BarSayisi; i++) bu tanımlama var. ondan dolayı olabilirmi?

Esas

sn tiberius
    """"&& i > SinyalBarNo + 10"""" bu kodu bi türlü çalıştıramadım. sorun ne olabilir?
    Ne tür bir hata veriyor?

5. Esas

hata mesajı vermiyor ancak grafikte uygulamıyor. diyelim 100 bar yeni sinyal gelmesin istiyorum ama 5-10 bar içinde yeni sinyal geldiği oluyor.
     Alıntı Originally Posted by ykoc Yazıyı Oku
    Ne tür bir hata veriyor?

6. Esas

hata mesajı vermiyor ancak grafikte uygulamıyor. diyelim 100 bar yeni sinyal gelmesin istiyorum ama 5-10 bar içinde yeni sinyal geldiği oluyor.
    Örnek kodun birebir koyasını çalıştırdım kendimde, gayet normal çalışıyor.
    Hatta daha belirgin yapmak için, sinyal sıklığını arttırcak şekilde parametreleri azaltıp, x bar bekle olayını 25 bar yaptım

çizgiler sıkça kesişiyor olmasına rağmen, önceki sinyalden sonra 25 bar geçmeden yeni sinyal gelmiyor.
    Siz bir hata yapıyorsunuz zannımca

7. Esas

örnek kodda problem yok. ben "i>SinyalBarNo + 10" bunu sistemime ilave yapmak istediğimde olmuyor. Mutlaka ben hata yapıyorumdur ancak hatamı bulamadım. az daha uğraşayım.

Alıntı Originally Posted by Sezai KILIÇ Yazıyı Oku
    Örnek kodun birebir koyasını çalıştırdım kendimde, gayet normal çalışıyor.
    Hatta daha belirgin yapmak için, sinyal sıklığını arttırcak şekilde parametreleri azaltıp, x bar bekle olayını 25 bar yaptım

çizgiler sıkça kesişiyor olmasına rağmen, önceki sinyalden sonra 25 bar geçmeden yeni sinyal gelmiyor.
    Siz bir hata yapıyorsunuz zannımca

8. Esas

örnek kodda problem yok. ben "i>SinyalBarNo + 10" bunu sistemime ilave yapmak istediğimde olmuyor. Mutlaka ben hata yapıyorumdur ancak hatamı bulamadım. az daha uğraşayım.
    Kabaca 3 şey yapacaksınız..

bir değişken tanımlayın (örneğin ismi SinyalBarNo ) (fotoda 1 numara)
    Al ve Sat verdiği anda, sonyon=A/S yaptığınız yerde, o barın numarasını bu değişkene atayın (fotoda 3 numara)
    Al ve Sat koşullarının içine AND SinyalBarNo > x ibaresini ekleyin.. C# dilinde AND yerine && kullanılır.

Sayfa 955/1154 İlkİlk ... 45585590594595395495595695796510051055 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •