Sayfa 972/982 İlkİlk ... 472872922962970971972973974 ... SonSon
Arama sonucu : 7851 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Sertisa Yazıyı Oku
    Hoşbuldum Denet abim;
    Azmine hayranım senin gerçekten. Ben 3 sene bekledikten sonra artık algılarım bozulmak üzereydi ki çıktım ve rahat bir nefes aldım. Bundan 3 senede kazanmayı beklediğimi 1 senede diğer hisselerden kazandım çok şükür. Bu hissede çok ilginç hiçbir vakit beklenti bitmiyor ama şirket sahipleride hiçbir vakit şeffaf olmuyorlar. Hatta hiç unutmam şirketi mail yağmuruna tuttuk diye zamanın da yüklü satış bile yapmışlardı
    Tekrar niye döndün dersen tamamen teknik nedenlerden dolayı..
    Doğu diyorsunuz Sn. Sertisa, çok da iyi yapmışsınız, helal olsun, biz bunca sene bekledik de ne oldu? Sinirlerimizi ve moralimizi bozduğumuzla kaldık, diğer çok sayıda etkileri haricinde üstüne harcadığımız zamanımız da cabası.

Ama yine de BUGÜN "o gün" olsa -bu kadar bekleyeceğimi bilmeden- yine de alırdım diye düşünüyorum, hikayesine inanıyorum, gerçekleşmemiş olmasının birçok sebebi olabilir ve birçokları maalesef ülkemiz gerçekleri arasında.

Ben kısaca duruma "kısmet " dedim, geçtim, inşallah bundan sonrası için gerçekleşir ve inşallah biz inanan yatırımcıları "o anlarda" yanılmayız, işte o zaman patronların "o gün" helallik almaları hayal olur

"o gün" ün ne çok anlamı varmış .. ama en güzeli esas hayırlısı ile vedalaştığımız "o gün" olacak İNŞALLAH

2. Esas

Esas

Hazır kar açıklamışken ardıardına güzel haberleri patlatta keyfimiz yerine gelsin,beklediğimize deysin

4. Esas

İki gündür teknikcilerin radarına girdi eşşek yine terse yatıracak heralde yatırımcıyı

Esas

Alıntı Originally Posted by nazım07 Yazıyı Oku
    İki gündür teknikcilerin radarına girdi eşşek yine terse yatıracak heralde yatırımcıyı
    Arazi meselesiyle radarda,bedelsiz beklentisiyle radarda,teknik temel radarda,adamlar bunu kullanıp para kazanma derdin de, bir arkadaşın profil mesajında okumuştum -siz nekadar çaba harcarsanız harcayın karşınızda sizin iki katınız kadar çaba harcayıp kazanmak isteyenler var -gibi birşeydi,

6. Esas

Alıntı Originally Posted by DENET Yazıyı Oku
    Ben böyle düzenin . Lan nedir bu arap sevgisi suriyelisi,katarlısı,arabı el üstünde baş tacı biz TÜRK oğlu TÜRK ler hep ezilen yazıklar olsun

7. Esas

Alıntı Originally Posted by DENET Yazıyı Oku
    http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Document...subat_2017.pdf

Kabaca bakışla ilk dikkat çekenler;

188. Taşınmazların Alımı hk. Emlak Müdürlüğü Teklifi.(2017/332)
    189. Taşınmazları Satışı hk. Emlak Müdürlüğü Teklifi.(2017/333)
    190. Takas-Trampa hk. Emlak Müdürlüğü Teklifi.(2017/334)
    191. Takas-Trampa hk. Emlak Müdürlüğü Teklifi.(2017/335)
    192. Taşınmazların Satışı ve Devri hk. Mesken Müdürlüğü Teklifi (2017/341)
    193. Satış, Takas, Trampa, Tahsis hk. Mesken Müdürlüğü Teklifi.(2017/342)

Bir de şu meşhur 1223 parsel ile ilgili bir madde mevcut;

50. Bakırköy İlçesi, Osmaniye Mahallesi 1223 ada 6 parsele ilişkin 1/1000 Ölçekli UİP İtirazı hk. Planlama Müdürlüğü Teklifi. (2017/252)

Hafta içinde detaylarını izliyor ve öğreniyor olacağız, açıkçası İBB toplantıları da olmasa hiç heyecan verici bir şey bekliyor olamayacağız Resmi ve düzenli olması sebebi ile değerli.
    Sn denet bizim arazimiz 71 pafta 102 ada üzerinde olması gerek. Bu haftaki meclis görüşmesi bizim arsa üzerinde değil. Bir yanılma var sanırım. Ytd

Sent from my Lenovo P1a42 using Android mobile app

Sayfa 972/982 İlkİlk ... 472872922962970971972973974 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •