Sayfa 99/911 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7288 madde; 785 - 792 arası.

Konu: AKSEL - Aksel Yatırım Holding A.Ş..

Esas

Alıntı Originally Posted by mstfgdr Yazıyı Oku
    Bu mahkemeden beklenen sonuç degıl. mahkeme halen kararını vermedı. Ama spk vbg holdıng ın cagrı yapmamasıyla ılgılı kararını verdı. vbg holdıng e ceza kestı. vbg holdıng ın yonetımdekı hakkını dondurdu. en onemlısı de kucuk yatırımcıya mahkemenın onunu açtı. sımdı gelelim sonuca. vbg holdıng bırsuru kucuk yatırımcının açtığı yada açacağı davaların dosya masraflarını avukat vekalet ucretlerını vs ödemek zorunda kalacaktır. cunklu spk nın kararı kesın ve sağlam bır delıl nıtelıgı teskıl edecektır. vbg holdıng davaları kaybedince bu paraları odemezseıcra yoluna başvurulacaktır. butun bunları vbg göze alamaz. cagrı bence cepte. yarın ola hayrola TAVAN OLA. bugun ku hareket zaten bırseylerın gostergesıydı. sancı mı ne dıye boşa yazmadık.
    Yine milleti yönlendirmeye başlamışsın yok tavan olacak yok bilmem ne öyle. Bırak bu işleri artık. kimse yemiyor.

2. Esas

tartışmayı bıraksakta kagıttaa yine giriş var derinlik veya j o i n olan varmı??

Esas

Çağrı fiyatının, payların satışına ilişkin anlaşma yapıldığının kamuya duyurulduğu 23.03.2012 tarihinden önceki altı aylık dönem (23.09.2011-23.03.2012) içinde Şirket‟in İMKB‟de işlem gören B Grubu paylarının günlük ağırlıklı ortalama Borsa fiyatları ortalaması olan 3,77 TL‟den düşük olmayacak şekilde belirlenmesine ve çağrı yükümlülüğünün doğduğu günden itibaren, çağrı işlemine fiilen başlanması için tanınan 45 işgünü sürenin 12.06.2012 tarihinde dolduğu dikkate alırsak, bir kardeşimizde haftada 1 lira olarak hesaplamıştı. Mart ayı sonuna kadar hesaplarsak. 3.77+39=4.16 yapıyor. Hak verirsiniz ki net olmayan bir hesaplama acizane yapmaya çalıştım.

Esas

herkes kimin ne mal olduğunu biliyor elinde hisse yoksa bizahmet sayfayı kirletme mecburdeğiliz seningibi dengesizlerin yazısını okumaya kıştt

Alıntı Originally Posted by gokhan2180 Yazıyı Oku
    Yine milleti yönlendirmeye başlamışsın yok tavan olacak yok bilmem ne öyle. Bırak bu işleri artık. kimse yemiyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by tekkelime08 Yazıyı Oku
    herkes kimin ne mal olduğunu biliyor elinde hisse yoksa bizahmet sayfayı kirletme mecburdeğiliz seningibi dengesizlerin yazısını okumaya kıştt
    Tavan olacak diyen ben miyim? Tüm mesajlarınız hep aşağıya gelecek, yukarı gidecek, tavan olacak kelimeleriyle dolu. Yalan yanlış şeyleri yazmaktan vazgeçin.

Esas

sayfalar önünde bitanesini yapıştır bakalım tavan olacak dediğim de hep birlikte görelim bide seni bukadar zorlayan ve grp çkn bi anlasam çok zorluyo galiba hissen yoksa buralara bidahada yazma tamammı milletede sataşıp durma seni bidaha uyarmıyıcam

Alıntı Originally Posted by gokhan2180 Yazıyı Oku
    Tavan olacak diyen ben miyim? Tüm mesajlarınız hep aşağıya gelecek, yukarı gidecek, tavan olacak kelimeleriyle dolu. Yalan yanlış şeyleri yazmaktan vazgeçin.

7. Esas

SPK bültenindeki haberi şirketin KAP a göndermesi gerekmiyor mu ?

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,138

Esas

Arkadaslar topigte yonlendirmeli yazilar cogalmis neyin pesindesiniz bilmiyorum ama.
    Mstfadr,tekkelime08,trader-23 siz ucunuzu ve gokhan2180 nianlamya calisiyorum ama olmuyor.
    Neyin pesindesiniz.yok az kaldi yok tavan oldu yok haber geldi gelecek..nerden duyuyorsunuz yada milleti tutmayami calisiyosunuz.derdiniz ne.
    Bi cacik olacagi yok adamlar cagri yapmamak icin herseyi goze almislar.ansanin bile goxaltina dusmesine izin verdiler.daha ne bekliyosunuz da milleti heveslendiriyorsunuz bari baskalarini yakmayin.
    Ben halen bekliyorum ama nasil kurtulurumun pesindeyim.
    Uc kagitcilik yapmayin kimsenin kanina girmeyin.takiptesiniz bilesiniz.
    Ytddd.

Sayfa 99/911 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •