Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DVD VCD MP3 ÇALAR 5+1 SİSTEM Tavsiyeleriniz

Esas DVD VCD MP3 ÇALAR 5+1 SİSTEM Tavsiyeleriniz

burda sistem tavsiyeleri yaparsak deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

eve DVD çalar (analog 5+1 çıkışlı) almak istiyorum. ucuz ama kaliteli bir sistemi nasıl kurabilirim?

radyosu olan dvd çalar var mı?

mp3 çalarlar içinde kapasitesi hnagisinin fazla (cep tipi) gibi sorularım var.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Fezada
    Gönderi
    1,648

Esas

şu aralar vestel'in divx'te çalabilen dvd playerı iyi gözüküyor.

mp3 çalar ise ben inca marka bir ürün kullanıyorum 128mb bellekli ufak bir boyutu var buna benzer ürünler piyasada bollaştı birini tercih edip alabilirsiniz ayrıca verilerinizide taşıyabilirsiniz pc den pc ye..

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Izmir
    Gönderi
    391

Esas

Portatif MP3 calar icin kesinlike iRiver serisini tavsiye ederim, ozellikle iRiver IFP-180T modelini. Daha detayli bilgi isterseniz sonra yazabilirim...

Esas

teşekkür ederim herkese mp3 çalarla ilgili detay bilgi yazabilir misiniz. kaç mb, kaç saat vb bilgileri.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Izmir
    Gönderi
    391

Esas

iRiver'in mp3 calarlarla her buyuklukte geliyor, bende 128MB ligi var ve bana yetiyor. En buyugu 512 MB sanirim. Bundan daha buyuk isteyenler Apple'in iPod'una bakmalilar.

iRiver 180T modelini rakiplerinden ayirt eden ozellikler soyle:
    • dogrudan encoding ozelligi: herhangi bir CD calar veya ses ciktisi veren bir cihaza kulaklik girisnden baglayarak alet sesi dogrudan mp3'e cevirebiliyor. Mesela boylece bir CD deki muzik parcasini bir yazilima gerek duymadan mp3 olarak kayit yapilabiliyor
    • mikrofon ozelligi, ses kayit cihazi
    • fm/am alicisi
    • dizayn

Esas

Ben de 20-30G arası mp3 jukebox alacağım. Bunun için bir tavsiyen var mı empee3

Esas

Alıntı Originally Posted by empee3

dogrudan encoding ozelligi: herhangi bir CD calar veya ses ciktisi veren bir cihaza kulaklik girisnden baglayarak alet sesi dogrudan mp3'e cevirebiliyor. ]

Sayın empee3 mp3leri kaç kbps olarak çeviriyor.Bende alacağım iyi ise..

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Izmir
    Gönderi
    391

Esas

Istediginiz ve sizin belirlediginiz kbps ve Mhz olarak cevirebiliyor. Benim icin genelde 160 yada 192 kbps yeterli oluyor.

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •