Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 40 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Sedef hastalıgı.....

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İSTANBUL-34,5
    Gönderi
    6,450
    Blog Yazıları
    7

Esas Sedef hastalıgı.....

Uzun süredir sedef vardı saçımda ne yaptıysam çaresini bulamadım ama geçici çareyi ocak ayında gittigim ünlü bir ermeni profesör,de buldum doktor bu hastalıgın çaresinin olmadıgını ve neden oldugunuda tıp,ın çözemedigini söyledi ama verdigi losyon ve karışım 3 günü dahi bulmadan hasta bölgeyi iyileştiriyor ....Doktor denince hep aklıma ermeniler gelir..

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    4,141
    Blog Yazıları
    2

Esas

Geçmiş olsun.. Allah beterinden sakınsın..

Benim amca oğlunun bacaklarında var.. Tüm bacağı kaplamış.. Ağrıyı dindiriyormu? Ve Nerde bulabiliriz bu adamı verdiği karışımın maliyeti ne kadar?

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İSTANBUL-34,5
    Gönderi
    6,450
    Blog Yazıları
    7

Esas

Alıntı Originally Posted by shehzade Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun.. Allah beterinden sakınsın..

Benim amca oğlunun bacaklarında var.. Tüm bacağı kaplamış.. Ağrıyı dindiriyormu? Ve Nerde bulabiliriz bu adamı verdiği karışımın maliyeti ne kadar?
    Sagolun teşekkürler.Benim saçımda var ama agrı yapmadı bana. özel karışım merhemi ve losyonu geçenlerde kolunu ve bacagını saran birine numune olarak verdim sürmüş ve 2-3 günü bulmadan geçtigini görünce ailece şaşırmışlar gittigim doktor prof.dr.Agop kotogyan(kolsuz agop) adresi vermeme gerek yok google,ye ismini girdiginizde tüm bilgileri bulacaksınız ve karışım çok ucuz bir maliyeti var karışım 60tl,ye maloluyor ve losyon 5.50tl(karışım 6 aydır bitmedi) ama muayene ücreti amcanınızın oglunun maddi durumu iyi degilse belini bükebilir(ocak ayındaki muayene ücreti 400tl idi şimdi bilmiyorum)..........

4. Esas

geçmiş olsun..

sedef strese bağlı bir hastalık.. hangi hastalık değil ki

kurtulmak için öncelikle yüksek motivasyon gerekiyor ve tamemen geçmiyor.. stres hayatınıza girdiğinde geri geliyor malesef..

4-5 yıl kadar bende çektim.. hastalığın başlangıcı çocukluk dönemime denk geldiği ve de ilk ciddi hastalığım olduğu için çok zordu ilk yıllarım.. çeşitli doktorlar, ilaçlar, alternatif yöntemler vs. denedikten sonra kendisini tanımaya ve sevmeye başladım

aslında tüm döküntülerin iç dünyamdan kaynaklı olduğunu, moralimi yüksek tutarsam düzeleceğimi anladım..

bu süreçte ailem beni hiç yanlız bırakmadı sağolsunlar.. benden çok mücadele ettiler diyebilirim..

özellikle ablamın aylarca bıkmadan usanmadan her akşam saç diplerime o losyonları sürmesini asla unutamam.. bedensel kısmını o halletti.. ben iç dünyama odaklandım

sonuçta atlattım.. şimdi herhangi bir nüksetme durumunda ilaç kullanmadan sadece moralle dengeleyerek müdahele edebiliyorum..

her hastalığın bir giriş, gelişim, sonuç bölümü var.. ilkinde korkuyorsunuz.. ikincisinde tanıyorsunuz.. üçüncüsünde çözüyorsunuz..

hastalıkları iyi okumak lazım.. kelime anlamı kötü şeyleri çağrıştırsada yükü hafiflet uyarısından başka birşey değil bana göre..

Esas

Selamlar arkadaşlar çok geçmiş olsun bendede vardı bir ara çok araştırdım çook kortizonlu ilaç kullandım, elimde bir avuç tuz dolandım durdum ) ama geçen sene nette bir forumda rastladım onlarca kişi iyileşmiş bir karışımdam maliyetide 6-7 lira bende denedim 3 ay kadar uyguladım ve 16 yıllık derdimden kurtuldum ama sedefin her türünde aynı etkiyi göstermeyebiliyormuş bu solüsyon denemenizde fayda var bence ilk kullanımlar biraz acılı ve kirli ama gidip bir aktardan bir şişe ardıç katranı alın, bir kutuda eczaneden beyaz vazalin alın, bunları azar azar karıştırın ve kullanın 2 günde bir deneyin 2 saat kalsın yıkayın bitince tekrar hazırlayın serin ortamda bırakın aklımda kalan bunlar tekrar geçmiş olsun...

söylediğim formun linki: http://www.xprodoksit.com/yazi/sedef-hastaligi

Esas

BU iyi gelmezse eğer sumak ağacının yapraklarını kaynatıp onun suyu ile sedef plaklarına pamukla pansuman yapın buda başka bir yol ve çok iyileşen hasta olmuş, sumak ağacı yaprağını güneydoğuda yaşatyan tanıdıklarınızdan isteyin aktarlarda satılmaz..

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

benim çalışma arkadaşımda sedef sinir ve stres bu hastalığın tetikçisi. tüm vücuduna yayılmış durumda tüm derileri pul pul dökülüyor.

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

Arkadaşlar gidip koca karı ilaçları ile zaman harcayacağınıza

bu işin üstadı olan Prof. Dr. Ağop KOTOGYAN'a (Kolsuz AĞOP) muayene olun derim...

Tıp alanında bu işin otoritesidir kendisi...

Ne demiş H.Bektaş-i Veli "İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır"...

Herkese geçmiş olsun...

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •