Sayfa 65/66 İlkİlk ... 155563646566 SonSon
Arama sonucu : 524 madde; 513 - 520 arası.

Konu: BNTAS Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

***BNTAS*** BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.( Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim
    .

***BNTAS*** BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.( Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Sermaye Artırımına İlişkin Sermaye Piyasası Kuruluna Başvurulması.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 27.01.2017
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 39.000.000
    Mevcut Sermaye (TL) 21.500.000
    Ulaşılacak Sermaye (TL) 32.250.000

Bedelsiz Sermaye Artırımı
    Pay Grup Bilgileri Mevcut Sermaye (TL) İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL) İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Oranı (%) Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL) Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Oranı (%) Verilecek Menkul Grubu Verilecek Menkul Kıymet Nevi
    A Grubu, İşlem Görmüyor, TREBANT00018 1.000.000 500.000 50,00000 A Grubu A Grubu, İşlem Görmüyor, TREBANT00018 Nâma
    B Grubu, BNTAS, TREBANT00026 20.500.000 10.250.000 50,00000 B Grubu B Grubu, BNTAS, TREBANT00026 Karışık

Mevcut Sermaye (TL) İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL) İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Oranı (%) Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL) Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Oranı (%)
    TOPLAM 21.500.000 10.750.000,000 50,00000

İç Kaynakların Detayı :
    Emisyon Primi (TL) 8.350.511,86
    Diğer Kar Yedekleri (TL) 2.399.488,14

Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 39.000.000,00 TL olan kayıtlı sermaye tavanı içerisinde,şirketimiz sermayesinin 21.500.000,00 TL'den 32.250.000,00 TL'ye arttırılmasına,sermaye artışının Hisse Senedi İhraç Primleri hesabında yer alan 8.350.511,86 TL ve Olağanüstü Yedekler hesabında yer alan 2.399.488,14 TL tutarlardan karşılanmak suretiyle iç kaynaklardan bedelsiz olarak gerçekleştirilmesine, sermaye artırımı karşılığında her biri 1 TL nominal değerli A grubu nama yazılı 500.000 adet, B grubu nama yazılı 6.000.000 adet ve B grubu hamiline yazılı 4.250.000 adet olmak üzere toplam 10.750.000 adet bedelsiz pay ihraç edilmesine ve Sermaye Piyasası Kurulu'ndan gerekli onay ve izinlerin alınması için 27.01.2017 tarih ve 2017/01 nolu kararına istinaden 08.02.2017 tarihi itibarı ile gerekli izinlerin alınması için Sermaye Piyasası Kuruluna başvuruda bulunulmuştur.
    Kamuoyuna Duyurulur...

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/585515

2. Esas

Kağıtta kimse yokmu kağıt gidiyorda hani?

3. Esas

Benim bildiğim yüzde elli bedelsiz başvurusu var. Başka bir beklenti var mı bilmiyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

4. Esas

Teneke demiştiniz değil mi?
    Var...beklenti bitmez

Denizin dibinde hatcam
    Tenekeden evler yapacak

Paraya bak be arkasından bir de bntşgyo üfff ytd

Sent from my GT-I9301Q using Android mobile app

Duhul
    Jul 2014
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,958

Esas

Halka arzında incelediğim ve 2,xx fiyatlardan çok potansiyel göremediğim bir şirketti Bantaş. Şimdi güzel fiyatlara gelmiş, diplerinden alanlara x3 x4 yaptırmış.

Yalnız belirtmeden geçmeyeyim, bu hisse ya ilerideki çok büyük bir beklentiyi satın alıyor, ya da mevcut fiyat şişik, düşmesi gerekiyor.

Çok büyük-kaliteli-kurumsal şirketler karlarının 10 katından işlem görürken Bantaş karının 31,6 katından işlem görüyor, bu nasıl düzelebilir ? Ya kar artacak ya da fiyat düşecek.

Ayrıca grafiğin cetvelle çizilmiş gibi yukarı çıkması bazılarının hoşuna gidebilir ancak hisse piyasası temeline aykırıdır. Bu görüntü bir tahta yapıcı kontrolünde ilerlediğini gösteriyor. Daha önce halka arzdan sonra zirve yapıp sönen orge, tactr grafiklerine benziyor.

Bir tavsiye vermiyorum, gözüme pahalı geldi mevcut rakamlarına göre yazayım dedim. Belki ileride çok büyük bir şirket olur kim bilir ?

Syg.

6. Esas

Uçuyoruz halaaaa

Esas

Alıntı Originally Posted by aliguneyyy Yazıyı Oku
    Uçuyoruz halaaaa

Yalnız unutmamamız gereken bir şey var,ne kadar yüksekten düşersek canımız o kadar çok yanar.

Evet uçmak çok güzel,nereye kadar uçar,daha ne kadar uçacak.Benim tahminim S P K bedelsizi onaylayana kadar.Yaklaşık %50 bedelsiz ve sonrası aklımda deli deli sorular ve cevapları yok.Kaç kere sattım her seferinde yukarı bastı yine daldım zarar etmedim ancak dedim ya ne kadar yüksekten düşersek canımız o kadar çok yanar hayırlısı olsun işallah.Hepimize hayırlı kazançlar...

8. Esas

Alıntı Originally Posted by ZYNSRT Yazıyı Oku
    Yalnız unutmamamız gereken bir şey var,ne kadar yüksekten düşersek canımız o kadar çok yanar.

Evet uçmak çok güzel,nereye kadar uçar,daha ne kadar uçacak.Benim tahminim S P K bedelsizi onaylayana kadar.Yaklaşık %50 bedelsiz ve sonrası aklımda deli deli sorular ve cevapları yok.Kaç kere sattım her seferinde yukarı bastı yine daldım zarar etmedim ancak dedim ya ne kadar yüksekten düşersek canımız o kadar çok yanar hayırlısı olsun işallah.Hepimize hayırlı kazançlar...
    Spk ne zaman onaylar acaba bu bedelsiz sermaye artırımı nı diyosunuz yoksa bedelsiz ikiye bölünmemi? Martı sonuna doğru anca

Sayfa 65/66 İlkİlk ... 155563646566 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •