Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Güncel Hayatımızda Hediye Kazananlar

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas Güncel Hayatımızda Hediye Kazananlar

Günlük hayatımızdaki güncel olaylara bende çekiliş ve kampanyalar ile insanların neler kazandığı konusunda bilgi vermek amacıyla burada yazmayı düşünüyorum. Bakalım tespit ettiğim çekiliş ve kampanyaların sonuçlarında insanlar ne tarz hediyeler kazanıyor burada hep beraber görelim. Neden mi böyle bir şey yapıyorum, şöyle ki, her zaman yanı başımızda olan çekiliş ya da kampanyalara bizler katılmadığımız gibi genelde bu olaya önyargılı bakıyoruz, halbuki bu çekiliş ve kampanyalara katılma şartlarını genelde yerine getirdiğimiz halde belki 5 belki 10 dakika gibi bir zamanımızı ayırmadığımız için hediye kazanamıyoruz, ama bu hediyeleri birileri illa ki kazanıyor. Hayırlısı olsun bakalım.

ETİKETLER
    Çekilişler, Kampanyalar, Çekilişler Kampanyalar, Çekiliş Sonuçları, 2014 yılı çekilişleri, 2015 yılı çekilişleri, araba çekilişleri, araba kampanyaları, Hediye Çeki Çekilişleri, Hediye Çeki Kampanyaları, iPhone Çekilişleri, Banka Çekilişleri, AVM Çekilişleri, AVM Kampanyaları, Kampanyadan Araba Kazan, Kampanyada Ev Kazan, Çekilişler Dünyası, , iPone Kazan Kampanyası, Yılı Çekilişleri, Yılı Çekiliş ve Kampanyaları, , Çekilişe Nasıl Katılınır, Çekiliş Sonucu Ne Zaman, Çekiliş Sonucu Açıklandı Mı, Çekilişler Nerede, Kampanyalar Nerede, Güncel Kampanyalar, Güncel Çekilişler, Güncel Araba Çekilişleri, Güncel Arama Kazanma Kampanyaları, Hediye Kazan, Çekilişle Kazan, Kampanyadan Kazan, Çekiliş Hediyesini Nasıl Alırım, Çekilişle Kampanya Aynı Mı, Araba Çekilişini Kim Kazandı, Çekiliş Sonucunu Kim Kazandı, kampanya Sonucunu Kim Kazandı, Çekilişle Bilgisayar Kazan, Çekilişle Tatil Kazan,

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Günlük alışverişini Yunus Marketlerden Yapanlar Tatil Kampanyasına Katıldır ve Yapılan Çekiliş sonucu 70 Çift Tatil Hediyesi Kazandı.

Yunus Marketler Tatil Hediyesi Çekiliş Sonucu İçin Tıklayınız

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,394

Esas

Üstad 5 tane yılbaşı bileti alırım her sene bu sene hiçbirine amorti bile vurmadı. Geçen sene de aynı şekilde. Kampanyalara da katılıyorum ama ben de şans yok ne yapayım. Ancak çalışınca elime bir şey geçiyor bu hayatta...

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Alıntı Originally Posted by julia.luthor Yazıyı Oku
    Üstad 5 tane yılbaşı bileti alırım her sene bu sene hiçbirine amorti bile vurmadı. Geçen sene de aynı şekilde. Kampanyalara da katılıyorum ama ben de şans yok ne yapayım. Ancak çalışınca elime bir şey geçiyor bu hayatta...
    hocam tamamen nasip işi, tabi kampanyaya da katılmadan kimse bir şey kazanamaz.. hayırlısı olsun bakalım

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Nescafe'den 2015 yılında 5 kişi Mercedes-Benz CLA 200 Style 2015 Model Otomobil kazanacak, geri sayım başladı, kampanya için bilgi sahibi olun

Nescafe Mercedes Çekiliş Bilgisi İçin Tıklayınız
    Son düzenleme : kadirz_m; 10-01-2015 saat: 17:46.

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

İDO - İstanbul Deniz Otobüsleri 7 Soruda Audi kazanma şansı sizleri bekliyor, katılım şartlarını iyi okumanız gerekiyor, 7 soru yerine 3 soruda anketi bitirmeyin.

İDO - İstanbul Deniz Otobüsleri 7 Soruda Audi Kazanma Şansı İçin Tıklayınız

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Kargo gönderileriniz ile yurtdışı tatili ya da 3 adamla akşam yemeği sefası kazanabilirsiniz,

Çekiliş Bilgisi İçin Tıklayınız

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

İddia 10. Yaşında Kampanyası kapsamında 1 kişi 2014 Model Jeep Cherokee 2.0 170hp 9ATX Longitude kazandı,

Çekiliş Sonucu İçin Tıklayınız

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •