Kanser Tedavisinde yeni öğrendiğim bir tedavi yintemini sizlerle paylaşmak istiyorum. Rabbim bu hastalığı kimsenin başına vermesin !!

inetrette yaptığım araştırmalar sonucu henüz çok yeni bir tedavi metodu ile karşılaştım. Karşılaşmam tamamen tedadüf eseri oldu. henüz yöntem türkiyede bilinmemesine karşılık italya da bir onkolog tarafından uzun bi süredir kullanılmakta imiş , bu konuyu ilk kez eski bir yatırımcı olarak üye olduğum hisse.net formuna taşımaya karar verdim, karar verdim cünkü biliyorumki bu yöntemi deneyip ALLAH'ın izniyle şifa bulanlar olursa, yada eşi dostu, akrabası, arkadaşı deneyip şifa bulur ise burada gelişmeleri bize aktarırlar. tedavi zaten çok uzun değil aylarca beklememize gerek yok

Rabbimizin bir Hediyesi Tedavi Yönteminin adı : SODYUM Bİ KARBONAT

Kanserin asıl sebebi mantarlarmış. Yediğimiz içtiğimiz genetiği oynanmış yiyecekler, işlenmiş gıdalar, cipsler, kolalar hepsi 'asidoz'a yol açıyor. Asidoz demek hücrelerin oksijen alamaması demek. Oksijen alamayan hücre çürüyor. Çürüyen hücrede mantar oluşuyor. Mantarların yayılmasını önlemek için, vücut mantarların etrafını sarıyor ve bu da tümörleri oluşturuyor.

Özetle nasıl tedavi edildiğini yazmam gerekirse, her gün 1-2 çay kaşığı karbonatı sıçak suda iyice çözüp karıştırıp üzerine normal su döküp ılıştırıp içeceksiniz

İnsan vücudunun üretmiş olduğu sodyum bi karbonat yediğimiz içtiğimiz zararlı besinlerin sonrası asidozla baş etmekte yetersiz kalıp bünye bunu tümöre cevirebiliyormuş. soda yani sodyum bi karbonatla biz vucudumuzu asidoz halden alkali hale ceviriyoruz. sistem tamamen bu eczanelerde marketlerde aktarlarda kolayca temin edilebilinecek ve fiyatı ise pateki 0,50 kr dan az olan bir malzeme bu sodyum bikarbonat. Ticari bir amacın sözkonusu olduğunu düşünmüyorum.

Son söz : Eskiden bu hastalıklar böyle yaygın değildi diye düşündüğümüzde, hep zihnimizle yaptığımız sorgulamada yanlış besinler aldığımızı herşeyin genetiğiyle oynanmış olduğunu sorgularız değilmi ? peki neden hep yemediklerimizi değilde yediklerimizi düşünüyoruz. Eskiden diş fırçalarken midesi ağrıdığında atalarımız hep bunu kullanmazmıydı.. ? sebebi yediklerimiz değilde yemediklerimiz olabilirmi diyerek.. konuyu tartışmaya açıyorum SAĞLICAKLA

Deneyenler mutlaka daha fazla bilinçlenmemiz adına buraya neticeleri yazarlarsa konu çok faydalı olacaktır.