Sayfa 415/416 İlkİlk ... 315365405413414415416 SonSon
Arama sonucu : 3323 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: DEVA Deva Holding A.Ş.

1. Esas

Yorumlarnz nedr arkadslar 3 ceyrekten daha iyi bir bilonço sonuçta

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Jan 2014
    İkamet
    ANKARA, ÇAYYOLU
    Gönderi
    1,223

Esas

Güzel bilanço ama asıl güzel bilanço 2017 2.Çeyrek bilanço olacak.

Sent from my Lenovo P1a41 using Android mobile app

3. Esas

Neden yorum yok kimseden

Esas

Resim26.jpg
    ..............

Esas

şirket yatırımlarının geri dönüşlerini almaya başladı. ayrıca geçen yıla göre de ihracatını %24 civarında arttırmış. bu verilerle artık bu hisseyi bu fiyatlarda tutamazlar. 4 ün üzerine ilk etapta yerleşmesi ve orta vadede tekrar 6 lı rakamlara çıkması lazım.

ytd

6. Esas

Günlük, haftalık vs. alsatlarla uğraşacak vaktim yok, güvenilir ve geleceği olan, uzun vadede kazandıracak bir hisse alayım, 2 yıl beklerim sorun değil dedim ve deva aldım. Şirket, argeye büyük yatırımlar yapmış, büyümeye hevesli, olası güzel hikayeleri olan ve güvenilirdi!!!
    Fakat bu süreçte ülkemizde yaşananlar, speğin beceriksizliği(ya da becerisi) bist'in saçmasapan vurkaççılara göz yuman yapısı yüzünden güzelim kağıt resmen sürünüyor.
    3 yıl içinde 2 gün tavandan kapattığını hatırlamıyorum ki bu süreçte hem vakitsizlik, hem de güzel beklentiler yüzünden gerek devada gerek başka kâğıtlarda çok trenler kaçırdım.
    Artık bu son bilanço öncesi ve sonrası tepkisizliği beni çok gerdi ve bezdirdi açıkcası!
    Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazançlar.

Sent from my Nexus 4 using Android mobile app

7. Esas

Alıntı Originally Posted by lodosius Yazıyı Oku
    Günlük, haftalık vs. alsatlarla uğraşacak vaktim yok, güvenilir ve geleceği olan, uzun vadede kazandıracak bir hisse alayım, 2 yıl beklerim sorun değil dedim ve deva aldım. Şirket, argeye büyük yatırımlar yapmış, büyümeye hevesli, olası güzel hikayeleri olan ve güvenilirdi!!!
    Fakat bu süreçte ülkemizde yaşananlar, speğin beceriksizliği(ya da becerisi) bist'in saçmasapan vurkaççılara göz yuman yapısı yüzünden güzelim kağıt resmen sürünüyor.
    3 yıl içinde 2 gün tavandan kapattığını hatırlamıyorum ki bu süreçte hem vakitsizlik, hem de güzel beklentiler yüzünden gerek devada gerek başka kâğıtlarda çok trenler kaçırdım.
    Artık bu son bilanço öncesi ve sonrası tepkisizliği beni çok gerdi ve bezdirdi açıkcası!
    Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazançlar.

Sent from my Nexus 4 using Android mobile app
    tamamen katılıyorum bu duygu ve düşüncelerinize...bıktırdı artık kağıt ya da spek, farketmez... benden sonra tufan...

8. Esas

Konsolide kar vergi dairesndem düşükmü yoksa yuksekmi gelir

Sayfa 415/416 İlkİlk ... 315365405413414415416 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •