Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 20 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Sesli Düşünüyorum!

Duhul
    May 2007
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    61

Esas Sesli Düşünüyorum!

Gözüme çarpan hisseleri buradan paylaşmaya çalışacağım. Teknik analiz yeteneğim sınırlı, o yüzden katkılarınızı, eleştirilerinizi bekliyorum, ama sadece paylaşılan hisselerle ilgili yorum yaparsak daha verimli olur diye düşünüyorum.

Bismillah deyip başlayalım;

Grafikten de anlaşılacağı üzere, Deva bir süredir düşen trentte ilerliyor. Nerelerden dönebileceği konusunda sesli düşünüp, bir kaç nokta belirledim. 1 hafta gibi bir süre içerisinde desteklerin test edilebileceğini düşünüyorum. Belli bir stop-loss noktası belirlenerek aksiyon alınabilir.

Duhul
    May 2007
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    61

Esas

BİST 100'de çok ciddi bir kayıp olmadığı sürece Çelebi'nin 1-2 hafta içerisinde 38-39'ları görebileceğini düşünüyorum. Hareket noktamız 36'nın üzerinde yapılan 2-3 günlük kapanış. Geri dönüşlerde 33,60 önemli bir destek, bu noktada tekrar değerlendirme yapılabilir.

Esas

Topiğiniz hayırlı olsun. Başarılar dilerim.

Esas

Hayirli olsunn

Duhul
    May 2007
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    61

Esas

ALGYO; fazla hareketli bir kağıt olduğunu söyleyemesek de, istikrarlı bir grafiği var. 23,00 altı kapanışlar yapmadığı sürece orta vadeli tutulabilecek bir kağıt olduğunu düşünüyorum.

Hedef alım bölgesi: 23,10-23,50
    Hedef satım bölgesi:25,50-26,00
    Stop Loss: 22,90 altı
    Tahmini süre:2-3 hafta

Alıntı Originally Posted by alatrka Yazıyı Oku
    BİST 100'de çok ciddi bir kayıp olmadığı sürece Çelebi'nin 1-2 hafta içerisinde 38-39'ları görebileceğini düşünüyorum. Hareket noktamız 36'nın üzerinde yapılan 2-3 günlük kapanış. Geri dönüşlerde 33,60 önemli bir destek, bu noktada tekrar değerlendirme yapılabilir.
    Gün çerisinde hacimli bir yükselişten sonra 36,00 üzeri kapanış yaptı. Kendi zirvesini tazeledi. Yarın sabahki açılışa göre giriş değerlendirilebilir.

Hedef alım bölgesi: 36,30-36,50
    Hedef satım bölgesi:38,50-39,00
    Stop Loss: 35,60 altı
    Tahmini süre:1-2 hafta
    Son düzenleme : alatrka; 22-07-2015 saat: 21:50.

Duhul
    May 2007
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    61

Esas

Favori kağıtlarımdan, uzun vadeli portföyde bulundurulabilecek bir kağıt. 8,40 direnci çok güçlü bir direnç, bu nokta stop-loss olarak belirlenerek, portföye dahil edilebilir. Erken seçim olasılığı dışında kış aylarına kadar eski zirvelerini denemesi çok zor ihtimal olarak görünmüyor.

Hedef alım bölgesi: 8,45-8,55
    Hedef satım bölgesi:9,80-10,20
    Stop Loss: 8,40 altı
    Tahmini süre:3-4 hafta

Esas

hayırlı olsun Sn alaturka çok güzel ve özel site olmuş,sizi izleyecem faydalı biilgilerinizden yararlanacam inşallah şu TİRE yide bir grafikli analiz edermisiniz

Esas

Hayırlısı olsun.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •