Sayfa 1/11 123 ... SonSon
Arama sonucu : 82 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Borsacı hastalıkları

1. Exclamation Borsacı hastalıkları

Bu konu daha önce açıldı mı bilmiyorum ama bence önemli. Benim ilk aklıma gelenler; başağrısı ve ilerlerse migren, çarpıntı, tansiyon, gastrit ve devamında ülser, reflü, ilerleyen yaşlarda strese bağlı şeker, görme problemleri ve göz tansiyonu, sürekli hareketsiz ekran başında oturmaktan dolayı sırt ve bel ağrıları, hızlı klavye kullanma sonucunda carpal tünel sendromu, ekran başında birşeyler yemekten dolayı obezite ve kalp...

Yani genç borsacı arkadaşları korkutmak gibi olmasın ama durum bu. Aramızda bunlardan sorunu olan ve bunu borsaya bağlayan ya da tavsiye, çözüm vs birşeyler eklemek isteyen var mı?

Duhul
    Aug 2004
    İkamet
    MALATYA
    Gönderi
    1,913

Esas

sn. b.a.b.a.l saç dökülmesini unutmayalım

3. Esas

Kiminde dökülme yerine epey bir beyazlama oluyor. Ben ikinci gruptayım. Bir de stresli günlerden sonra uykusuzluk olabiliyor duruma göre.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,438

Esas

Ekran karsisinda borsa sitelerinde mouse ile dolasmaktan dolayi omuz eklemlerinde agrilar, kireclenme

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    https://www.facebook.com/htgyhy
    Gönderi
    11,716
    Blog Yazıları
    4

Esas

en büyük borsacı hastalığı ben demiştim hastalığıdır................

Esas

Alıntı Originally Posted by gemici1
    en büyük borsacı hastalığı ben demiştim hastalığıdır................
    evet anadınmı bu hastalık beygir oynayanlardada var anadınmı
    hatta bütün teşhisleri ve endıkosyonları bile aynın anadınmı
    tamam

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,892
    Blog Yazıları
    5

Esas

Ben ilk zamanlar borsa ile ilgilendiğimi açıkça söylüyordum. Çevremdekilerin çoğu da bana cüzzamlı, vebalı vb. gibi acıyarak bakıyorlardı. Ben de onların bu bakışlarına "hasta" oluyordum. Şimdi ise hiçbir şey demiyorum ve başım dinç, rahatım. Konu açılırsa şayet: "Borsa mı, ne borsası? Ben anlamam o işlerden.. Adını duyarım da bilmem neyin nesidir" falan diyorum. Öyle olunca hastalık nüksetmiyor. Size de tavsiye ederim.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by kemal
    Konu açılırsa şayet: "Borsa mı, ne borsası? Ben anlamam o işlerden.. Adını duyarım da bilmem neyin nesidir" falan diyorum.
    Bunun bir benzerini uzun zamandır ben de yapıyorum. Bir zamanlar kim görse "abi ne aliim ne", ya da "5.000' den aldım 4.000' e indi ama 10.000' e gitçekmiş ne dersin" muhabbetlerine girerlerdi. Ben de uzun uzun anlatırdım. Uzunca bir süredir "yok artık ilgilenmiyorum" diyorum. Bir de en sinir bozucu olan şey: Epey uzun zamandır sürekli borsadasınızdır, en kötü günlerde dahi mal taşırsınız ve bir dönem üst üste 3 gün borsa tavan yaptığında çevrenizdeki herkes "oooo abi bu akşam sendeniz" nidalarıyla haykırır işte ona da tilt olurum.

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •