Sayfa 1/1398 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 11184 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yeni başlıktan devam.

bol kazançlar.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Ben sadece sizlerin düsüncesini merak ettim ben zaten yıllardır topluyordum ortalamam 2.70

1.40 dan da almışlığım var 4.10 dan da almışlığım var benim beklentim yüksek

Ytd hayırlı olsun bol kazançlar

Esas

Bu gidişle bu başlıkta eskir😊

Esas

Alıntı Originally Posted by efeates Yazıyı Oku
    Ben sadece sizlerin düsüncesini merak ettim ben zaten yıllardır topluyordum ortalamam 2.70

1.40 dan da almışlığım var 4.10 dan da almışlığım var benim beklentim yüksek

Ytd hayırlı olsun bol kazançlar
    Sizin düşünceniz ne sonra ben söyleyim

Esas

Stadda oldukça ilerledi. Mebran sayabildiğim kadar 9 montajlanmis ve 30 kusur kalmış. Koltuk olarak da bayağı montajlanmis cim olayında ise drenaj çalışması yapiliyor vede çok çok hızlı, firma istenen tarihe de yetistirilebilecegini söylüyorlar. Kısacası ben stadın 19. 03 tarihine yetisebilecegini düşünüyorum şahsi olarak. Vede puan farkı 4 un üstüne çıkarsa çok çok iyi olur. Umarım herkes en iyi fiyattan satar. Ytd

Esas

Hocam benim hedefim 10 ve üzeri satış yapıarım olmazsada olana kadar bekliycem ister bu yıl ister 5 yıl ... düşersede toplamaya dewam

Esas

Alıntı Originally Posted by efeates Yazıyı Oku
    Hocam benim hedefim 10 ve üzeri satış yapıarım olmazsada olana kadar bekliycem ister bu yıl ister 5 yıl ... düşersede toplamaya dewam
    Benim de düşüncem kaça çıkar tam kestiremiyorum ama nereye çıkarsa çıksın düşeği yer 5.50 6.00 arasında olur. Ytd

Esas

O zaman aynı fikirdeyiz bu konuda hocam sağol ...

Sayfa 1/1398 12311511015011001 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •