Anket Sonuçlarını Gör: Dolar 2019 sonu kaç lira olur?

Oylayan
166. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 5,00

26 15.66%
  • 6,00

29 17.47%
  • 8,00

45 27.11%
  • 25,00

27 16.27%
  • 4.oo - 4.50

23 13.86%
  • 3.oo - 4.oo

9 5.42%
  • 2.50 - 3.oo

4 2.41%
  • 2.oo - 2.50

3 1.81%
Sayfa 32/33 İlkİlk ... 2230313233 SonSon
Arama sonucu : 260 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Dolar yorumları teknik analiz ve küresel piyasalar

Esas

Bana da bu tarz yorumları yapanlar çok ilginç geliyor. Üstte buradaki analizler icin yorum yazılmış, herkes kendi görüşünü belirtiyor, tamam ne güzel. Son paragraf ise tamamen manasız, herkes akılsız bir siz akıllısınız çünkü...

Yukarıdaki senaryo evet gerçekleşebilir, tıpkı bu senaryodan farklı sayısız senaryonun gerçekleşme ihtimalinde olduğu gibi.
    Bir seçeneğe odaklanıp ve hatta inanıp, diğer ihtimalleri yok sayarak bakalım nereye kadar gideceğiz.
    Bakın analizi ortaya koyan kişi sadece bir ihtimali değerlendirmiş; vahim olan ise o ihtimale onu sunandan daha fazla inanan olması.

Görmediği şeylere inanan insanların bakmadığı şeyi yok sayması hep ilginç gelmiştir vesselam [/QUOTE]

Esas

Sizinki de dahil birkaç beğendiğim yorumcuyu takip ediyorum. Bu yorumlara göre pozisyon aldım da alıyorum da. Hiç de zarar etmedim çok şükür, gerçi etsem nolur. neticede her yorumu kendi mantık süzgecimizden geçirip kullanıyor veya kullanmıyoruz. Ayrıca eğitimler için teşekkürler, henüz tamamına bakamadım ama haftasonu mutlaka izleyeceğim.

Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    Hayatın kendisi ilginç değil mi, neden bu kadar eleştiriyorsunuz. Unutma tarih tekerrürden ibarettir. Siz al ve sat pozisyonlarınızı neye göre alıyorsunuz. Bu benim tahminim ve yordamam inanıp inanmamak sizlere kalmış. sizin dediğiniz gibi pekte inan birine rastlamadım. gerçekten çok doğru ben buna göre pozisyon alacağım diyen birini.
    Ek 101236

15 günlük tahmini hareket.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    NoCountryForOldMAN
    Gönderi
    823

Esas

Alıntı Originally Posted by Kradzel Yazıyı Oku
    Bana da bu tarz yorumları yapanlar çok ilginç geliyor. Üstte buradaki analizler icin yorum yazılmış, herkes kendi görüşünü belirtiyor, tamam ne güzel. Son paragraf ise tamamen manasız, herkes akılsız bir siz akıllısınız çünkü...

Yukarıdaki senaryo evet gerçekleşebilir, tıpkı bu senaryodan farklı sayısız senaryonun gerçekleşme ihtimalinde olduğu gibi.
    Bir seçeneğe odaklanıp ve hatta inanıp, diğer ihtimalleri yok sayarak bakalım nereye kadar gideceğiz.
    Bakın analizi ortaya koyan kişi sadece bir ihtimali değerlendirmiş; vahim olan ise o ihtimale onu sunandan daha fazla inanan olması.

Görmediği şeylere inanan insanların bakmadığı şeyi yok sayması hep ilginç gelmiştir vesselam
    [/QUOTE]

Sn.kradzel bahsettiğiniz yazı benim yazımsa eksik/yanlış gördüğünüz yerleri düzeltin, bende doğrusunu öğreneyim...

Esas

Alıntı Originally Posted by Kradzel Yazıyı Oku
    Sizinki de dahil birkaç beğendiğim yorumcuyu takip ediyorum. Bu yorumlara göre pozisyon aldım da alıyorum da. Hiç de zarar etmedim çok şükür, gerçi etsem nolur. neticede her yorumu kendi mantık süzgecimizden geçirip kullanıyor veya kullanmıyoruz. Ayrıca eğitimler için teşekkürler, henüz tamamına bakamadım ama haftasonu mutlaka izleyeceğim.
    Teşekkür ederim. Benimde yok sizden bir farkım. elimden geldiği kadar bakış açımı yansıtmaya çalışıyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by ibrhmsny Yazıyı Oku
    Bu tahmin tamamen daha önce yaşanmış bir senaryonun yine aynen yaşanacağı üzerine kurulmuştur.
    Daha önce o senaryo yaşanırken varolan değişkenlerle bugünkü değişkenler aynı mı bakmak lazım. Ve bu baharla geçen yılki bahar ve daha önceki bahar aynı mı?
    Henüz yaşanmamış bir geleceği önce kestirip sonra da kıyaslama mı yapıyoruz bugünden.

Görmediği şeylere inanan insanların bakmadığı şeyi yok sayması hep ilginç gelmiştir vesselam
    yazan kişi yukarıdadır.

Esas

tvc_1774a9966990203d62dc78f2fdbb9e96.png

3,6812 ye dikkat etmek gerekir. üzerinde günlük kapanış yaparsa yukarı dönüş başlamış demektir.

Esas

3,6666 ya kadar geri gelebilir.

Esas

Sayfa 32/33 İlkİlk ... 2230313233 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •