Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 19 madde; 1 - 8 arası.

Konu: PDA kullanan var mı.

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    513

Esas PDA kullanan var mı.

Forumda pda kullanıcısı varmı. Bir kaç sorum olacaktı.

Evdeki gibi internete girdigim gibi pda danda internete girebilirmiyim. Her türlü internet sayfasını açabilirmi.
    İnternete girmek için illaki wifi mi gerekiyor edge veya gprs üzerinde yavaşta olsa internete girebilirmiyim.

Mesela açık havada parka gidip otursam bir yandan çay yudumlasam , bir yandan pda çıkarıp aracı kurumumun sitesine girip piyasa fiyatlarını görsem, alış şatış yapabilirmiyim. Banka sitesine girip eft yapabilirmiyim.

Esas

Alıntı Originally Posted by parapara Yazıyı Oku
    Mesela açık havada parka gidip otursam bir yandan çay yudumlasam , bir yandan pda çıkarıp aracı kurumumun sitesine girip piyasa fiyatlarını görsem, .
    Bu ne güzel bir anlatımdır öyle Wireless bağlantınız varsa dizüstü bilgisayarınız gibi wireless bağlantı kurabilirsiniz doğal olarak wi-fi şart. Ancak diğer bağlantı çeşitlerinden wireless gibi verim alamayacağınız muhakkak.

Esas

Ben bankadan, telefon ile olan konuşmamdan daha hızlı işlem yapabiliyorum PDA'm ile ama bu sizin için mümkün olamayabilir..
    kullanım zorluğunu düşünmeniz şart..
    Her yerde wifi yok, gprs de ülkemizde birhayli pahalı...

Duhul
    Mar 2009
    İkamet
    soğuk sular
    Gönderi
    2,116

Esas

[IMG][/IMG]

Marka / Model
    Marka HTC
    Model Touch
    Form faktör Candybar
    Renk Black, Gold, Purple
    Şebeke
    GSM şebeke EDGE, GPRS, GSM
    Servis 900, 1800, 1900
    Bağlantılar
    Bluetooth v2.0
    Kızılötesi Hayır
    Wi-Fi(WLAN) Evet
    USB Evet
    Faks / Veri Hayır
    Ekran
    Ana ekran Color TFT touchscreen
    Renkli ekran 65.536 renkler
    Boyutlar Bilinmiyor
    Çözünürlük 240x320 piksel
    Dış ekran Hayır
    Bellek
    Dahili bellek 256MB
    Harici bellek 2GB
    Bellek Kartı yuvaları 1
    Bellek kartı tipleri MicroSD
    Temel özellikler
    Pil Lithium Ion 1100 mAh
    Bekleme süresi 200 Saat
    Konuşma süresi 5 Saat
    Arama
    Tireşim Evet
    Foto ID Evet
    Melodiler AAC, MP3, Polyfone
    Kamera
    Kamera Evet
    Megapiksel 2.0 megapiksel
    Maks. fotoğraf çözünürlüğü 1600x1200 piksel
    Dijital zum 2x
    Optik zum Hayır
    Otomatik netleme Hayır
    Flaş Hayır
    Video kayıt Evet
    İkinci (dahili) kamera Hayır
    MMS Evet
    T9 metin girişi Evet
    E-posta Evet
    HTML tarayıcı Evet
    Multimedya
    FM radyo çalar Hayır
    Java desteği Evet
    Ses çalar AAC, eAAC, MP3, WMA
    Video oynatma 3GP, MPEG4, WMV
    Özellikler
    Melodi ekleme Evet
    Ajanda fonksiyonları Calculator, Calendar, Reminders, Pocket Office
    Görüntülü görüşme Hayır
    Diğer özellikler Windows Mobile 6, TouchFLO technology, Built-in handsfree, Video Album, Audio Album
    Format
    Ağırlık 122 g.
    Boyutlar (Y x G x D) 99.9x58x13.9 mm.

Bu touch modeli.yaklaşık iki sene olacak alalı. çok faydasını gördüm. windows işletim sistemi yüklü.word excel, power point, messenger zaten kurulmuş haldeydi.program yüklenebiliyor. kablosuz interneti çok iyi çalışıyor.foruma defalarca bu aletten giriyorum,mesaj da yazıyorum.su dolu kovanın içine düşürmüştüm çıkardım kuruladım aynen çalışmaya devam.yani yüzmeyi de biliyor! dokunmatik ekran. üzerinde tuş yok. konuşma kalitesi çok iyi. yani alacak arkadaşlara marka olarak HTC rahatlıkla tavsiye ederim. bu ürünü alalı dediğim gibi iki yıl olacak,yeni st versiyonlarıda var,bundan sonra da alacağım ürün HTC olacakstır.---------------o--

3G si de çıkmıştı yakın zamanda

2.8 inç dokunmaya duyarlı ekran, çoğu telefona göre dört kat fazla çözünürlük.
    Windows Mobile® 6.1 Professional.
    Rehberdeki arkadaşlarınız arasında veya webte gezinirken ve medya dosyalarını açarken parmak hareketlerinize mükemmel şekilde tepki veren yeni nesil TouchFLO™ kullanıcı ara yüzü.
    Canlı renklerde seçeneklere sahip küçük, hafif tasarım.
    HSDPA internet bağlantısı sayesinde geniş bant hızında sörf yapın ve dosya indirin.
    Kaliteli hareketsiz resimler ve videolar için 3.2 mega piksel kamera.
    Genişletilebilir bellek için microSD™ yuvası.

[IMG][/IMG]

-------------o--

bu da HD özellikli

Hareket halindeyken sinema deneyimi yaşatan 3.8 inç genişliğinde, WVGA (480 X 800 piksel) ekran
    Rehberdeki arkadaşlarınız arasında veya webte gezinirken ve medya dosyalarını açarken parmak hareketlerinize mükemmel şekilde tepki veren renkli ve canlı TouchFLO™ 3D kullanıcı ara yüzü.
    HSDPA internet bağlantısı sayesinde geniş bant hızında sörf yapın ve dosya indirin
    Geniş ekranda izleme platformu sayesinde gelişmiş Google Maps
    Kaliteli hareketsiz resimler ve videolar için 5 mega piksel kamera
    3.5 mm ses jackı mevcut çoğu ses ekipmanları ile Touch HDTM’i uyumlu hale getirir

[IMG][/IMG]

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,926

Thumbs up HTC TOUCH HD beklentilerimi aştı

HTC TOUCH HD kullanıyorum. Şunu söyliyeyim beklentilerimi aştı gerçekten.

Daha önce HP IPAQ 6915 kullanıyordum. Ona göre bayağı birşeyler eklemişler.

Wifi çok iyi. Pil çok iyi. Saatlerce nette dolaşabiliyorum.

Wifi varsa bilgisyara gerek duymuyorum. Sadece alet YKB internet bankacılığına giremiyor. Aslında bu da YKB nin problemi. PDA uyumlu bir sayfa yapsalar hayvan ona da girecek bence.

Üzerinde opera browser yüklü. Dediğim gibi birtek YKB internet bankacılığına giremedim onunla yoksa her türlü sayfayı açıyor.

Haa skyfire diye bir browser var. Netten indirince onunla ykb internet bankacılığına da girdim. Ancak bu skyfire proxy mantığı ile çalıştığı için kesinlikle tek kullanımlık şifre ile giriş yapmanızı tavsiye ederim.

Çubuk kullanmaya 90% gerek kalmıyor. Ancak combo boxlardan detaylı seçim yapacaksanız çubuğa ihtiyaç oluyor.

Geçen gün bahçede radyosunu açtım. Hiç beklemiyordum alette RDS bile var baktım POWER TURK felan yazılar geçiyor arkadan. Yuh dedim.

Kesinlikle muhteşem bir cihaz. Kullanımı çok rahat. Eski windows mobile larda elli klik gerekiyordu bu alette TouchFlo3D ile iphone'u yakalamışlar.

Birde görüntülü konuşma felan da var iphone hak getire.

edge'den (3g henüz memlekette yok ondan dolayı halen edge diyorum) de arada bağlanıyorum ama en güzeli data paketi almak servis sağlayıcıdan. Hızı fena değil edge'in.

Gün içi endeks, hisse, yada bloomberg'den dünya piyasaları hep elimin altında oluyor çok rahat takip ediyorum. Tabii ki hisse.net, facebook ve gmail de. Haa windows live, messenger'ı da unutmayayım.

Duhul
    Mar 2009
    İkamet
    soğuk sular
    Gönderi
    2,116

Esas

cihazınızı güle güle kullanın. ben dediğim gibi iki yıldır kullanıyorum. gercekten çok memnunum. üst modellerini alacağım bir süre sonra

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    istanbuL
    Gönderi
    473

Esas

Bende de ASUS p535 var. Senet ve vob kontrat fiyatlarını wap.ataonline.com dan anlık takip edebiliyorum. Garantinin wap sitesine de çok rahatlıkla girebiliyorum.

palacell Guest

Esas

bende htc diamond var ama ımkb verılerını anlık takıp edebılecegım bı program yada sıte bulamadım
    bılgısı olan yardımcı olursa sevınırım

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •