Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 25 - 32 arası.

Konu: i phone 3gs&4&4s

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    2,170
    Blog Yazıları
    4

Esas

Alıntı Originally Posted by defterdar Yazıyı Oku
    internet farklı bir bulvar konyalıyız. hattan hata yerden yere, siteden siteye değişir. fark olduğunu sanmam. ben 3gs kullanıyorum. canavar gibi .ama yeni ürün insana hız verir.
    Teşekkürler defterdar Abi'm

Esas

bu fiyatlara bakılırsa iphone 4s i yurtdışından almak en mantıklısı

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    2,170
    Blog Yazıları
    4

Esas

Alıntı Originally Posted by sera77 Yazıyı Oku
    bu fiyatlara bakılırsa iphone 4s i yurtdışından almak en mantıklısı
    Katılıyorum

4. Esas

bb tercihimdir.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Geçen yaz 18*100 + 300 = 2100 e Vodafonedan 18 ay boyunca her yöne 250 dk her yöne 150sms/mms ve sınırsız paketle birlikte aldım. 3GS alacaktım ama bu çok avantajlı geldiği için bunu aldım. Ama bana sorarsanız iphone çok özel bir telefon ama birde javayla flashla atışmasa süper olacak. Sırf bu sebepten şeytan git android tabanlı bir telefon al diyor.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

1.iphone num 4-5 ay kullandiktan sonra zil sesi kapandi,telefon calmaz oldu,apple dukkanina gittim test ettiler:hard ware problemi deyip degistirdiler,2. iphone num 2-3 ay kullandiktan sonra birgun aniden kapandi ve bir daha acamadik,onuda degistirdiler,3.iphonenu kullaniyorum ve maalesef buda durup dururken kapaniyor,bazen pespese 3-4 defa kapaniyor,apple dukkanina goturdum bu soft ware problemi.eve gidip reset yap dediler,yaptim yine ayni problem var,3 telefonda iphone4 modeli,baska forumdas varmi buna benzer problem yasayan?

Esas

Alıntı Originally Posted by homer Yazıyı Oku
    1.iphone num 4-5 ay kullandiktan sonra zil sesi kapandi,telefon calmaz oldu,apple dukkanina gittim test ettiler:hard ware problemi deyip degistirdiler,2. iphone num 2-3 ay kullandiktan sonra birgun aniden kapandi ve bir daha acamadik,onuda degistirdiler,3.iphonenu kullaniyorum ve maalesef buda durup dururken kapaniyor,bazen pespese 3-4 defa kapaniyor,apple dukkanina goturdum bu soft ware problemi.eve gidip reset yap dediler,yaptim yine ayni problem var,3 telefonda iphone4 modeli,baska forumdas varmi buna benzer problem yasayan?
    Sn Homer.. Gerçekten etrafımda hergün görüştüğüm en az 10 tane iphone kullanıcısı var. Daha doğru düzgün bir arıza duymadım ( nazar değmesin ).. Sanki Sizin şansızlığınız..

8. Esas

www.kapiteslim.com bu sitede fiyatı cok uygun

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •