Sayfa 1/976 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7804 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler A.Ş.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas MAALT - Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler A.Ş.

Yeni konu hayırlı uğurlu olsun.

Thumbs up Marmaris altın yunus

[COLOR="rgb(0, 100, 0)"]
    1. [COLOR="rgb(0, 100, 0)"]MARMARİS ALTINYUNUS HAK ETMEDİĞİ FİYATLARA GELMİŞ DURUMDA 3 YIL ÖNCE 33 LÜ FİYATLARI GÖRMÜŞ BU YIL ZARARDAN KARA GBEÇMİŞ.DÜŞÜKM SERRMAYESİ İLE BELDELSİZ POTANSİYELİ OLAN VEDE İLERİDE SATILABİLME OLASILIĞI OLAN BİR ŞİRKET.SPKLR ÖNCE ÖLDÜRÜP SONRA HAREKETE GEÇERLER.BAKALIM NE ZAMAN HAREKETYE GEÇECEKLER.
    • [/COLOR]
    [/COLOR]
    http://www.hisse.net/forum/images/sm...lies/great.gif

3. Esas

vallahi ben öldüm artık harekete geçisinler daha ne bekliyolar ayces biel geçti solladı.

Duhul
    Apr 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,099

Esas

öncelikle spek'i tebrik ediyorum,

ayces'in yüzde 3 kaybettiği günü yüzde 1'in altında kayıpla tamamlamış.. son haftalardaki en büyük başarısı.. aferin sana spek.. bravo...

** teknik olarak 12.50 dip gibi sanki; yarın da 13.00 üzerine atabilirse 13.30-40 civarına kadar bir hareket bekliyorum; belki de yukarısı ama spek'in keyfi olursa tabi, belirtmeye gerek yok.

kısa vadeli iniş çıkışlara pek takılmamak gerektiğini, sonuçta, birkaç ay içinde, olması gereken yerlerde olacağını düşünüyorum.

sadece biraz sabır.

yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

walla burada küçük orta hiçkimse kalmamış.. bkasanıza nr kadar tenha bir sayfa..tekiner doğru söylüyor ama bu işlerde zaman verilemediğine göre ne kadar bekleyeceğimiz konusundaki öngörüler temenniden öteye geçmez..Ben de azalttım epey..Kalanın da bana faidesi yoh!

6. Esas

Alıntı Originally Posted by MCMIII Yazıyı Oku
    öncelikle spek'i tebrik ediyorum,

ayces'in yüzde 3 kaybettiği günü yüzde 1'in altında kayıpla tamamlamış.. son haftalardaki en büyük başarısı.. aferin sana spek.. bravo...

** teknik olarak 12.50 dip gibi sanki; yarın da 13.00 üzerine atabilirse 13.30-40 civarına kadar bir hareket bekliyorum; belki de yukarısı ama spek'in keyfi olursa tabi, belirtmeye gerek yok.

kısa vadeli iniş çıkışlara pek takılmamak gerektiğini, sonuçta, birkaç ay içinde, olması gereken yerlerde olacağını düşünüyorum.

sadece biraz sabır.

yatırım tavsiyesi değildir.
    olması gerekn yer derken hedef ne..

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Kasımpaşa
    Gönderi
    171

Esas

Bende sizlerle beraberim, cumaya kadar 14 üzeri görüyorum yanlış duyum almadıysam bu sıralar özel durum açıklaması yapacakmış... Otel alımıyla ilgili diye duydum. Ama bilmiyorum inandım ve girdim... Arkadaşlara şimdiden bol kazançlar

Duhul
    Jan 2010
    Gönderi
    3,170
    Blog Yazıları
    47

Esas

nerdeyse iki aydır hiçbir haber yok kağıtta. artık haberin zamanı gelmiştir...hayrlısı olsun inş...

Sayfa 1/976 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •