Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 20 madde; 1 - 8 arası.

Konu: klavye mouse seti

Esas klavye mouse seti

klavye mouse seti alacağım.

fiyatı 60-70 milyonu geçmemeli.

kablosuz klavye kablosuz mouse

optik mouse

hangisini tavsiye edersiniz?

Esas

Aradığınız bende mevcut A4 TEch Wireless Mouse + KLavye + şarj ünitesi ( kızılötesi ünitesi aynı zamanda pilleri şarj ediyor . Gararntisi bitmedi .
    Tel : 0533 712 29 17
    Fiyatı unutmuşum . 50.000.000 TL.
    Son düzenleme : rain; 18-06-2004 saat: 11:18.

Esas

kablosuzu napacaksınız ya bence kablolu alın sora pil yetiştiremezsiniz...

Esas

Benim çevremde de kablosuz önermiyorlar, kısa sürede pili bitiyormuş!

5. Esas

Microsoft un Wireless klavye+mouse setini almada ne alırsan al. Hayatımda bu kadar yüzsüz satış danışmanını ben görmedim. Ürünü aldıktan 2 gün sonra götürüp iade etmek istedim ( bu arada Muhatabım VATAN bilgisayar olmasına rağmen, onlarda bir yüzsüzlük örneği gösterip pek bir matahmış gibi aynı anda orada bulunan Microsoft Satış Danışmanıyla muhatap ediyorlar beni, sanki ben salaktım kullandığım klavye ve mouse u bilmiyorum ) Microsoft un satış danışmanı bin dereden su getirip bana alangirli şeylerden hasedip beni salak yerine koymaya çalıştı. Alınan her ürünün 1 hafta 15 gün içerisinde iade garantisi olmasına rağmen sinir olup ürünü iade etmeden VATAN bilgisayardan ayrıldım. O günden sonra "VATAN = Paranın üstüne YATAN" olarak değiştirdim firmanın ismini. Ürünün kusuru, yoğun bir şekilde atlama meydana gelmesi. Durduk yerde mouse takılıyor, atlamalar gerçekleştiriyor. Eğer aldı isen, bana sunduğu çözümde değerli şahsiyetin, düz ve parlak olmayan bir zeminde kullanın idi. Böyle dene belki kusuru idareten düzelik

Almak istiyorsan, biraz paraya kıyarım diyorsan, içlerinde en babası Logitech in Wireless klavye+mouse setidir. Biraz tuzludur ama mükemmeldir.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    https://www.facebook.com/htgyhy
    Gönderi
    11,716
    Blog Yazıları
    4

Esas

en babası Logitech in Wireless klavye+mouse
    sn Oğuz Çelikdemir haklısın gerçi bende kablolusu var mx 310 .kablosuzu pek tutmuyorlar .oğlumdan biliyorum oyun için kablolu daha kullanışlıymış...........................

Esas

dell optik mouse ve klavye kullanıyorum mouse milim şaşmıyor resmen koluma adapte oldu çok memnunum

Esas

Kesinlikle kablosuz mouse u tavsiye etmiyorum Sn Muhabbet en iyisi arkadaşların da dediği gibi kablolu ve optik mouse lar.

Saygılar...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •