Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 18 madde; 1 - 8 arası.

Konu: hilmi özkök paşa cumhurbaşkanı

Esas hilmi özkök paşa cumhurbaşkanı

hilmi özkök paşa türkiyenin kırılgan hükümetle asker ilişkilerine uyum getirdi. sorun varsa basın önünde dillendirmedi.gerçek devlet adamı tavrı sergiledi.askeri alanda pekçok yenilik yaptı.ülkeyi en sıkıntılı günlerde bile verdiği sagduyulu mesajlarla rahatlattı.hükümet ona devlet üstün hizmet madalyası verdi.önümüzdeki süreçte dengeler adına ondan daha güzel cumhurbaşkanı adayı göremıyorum.ve hükümetin de onaylayacagı bir isim olarak önümüzdeki aylarda ismi cumhurbaşkanlıgı için zikredilirse kimse şaşırmasın.

Esas

Alıntı Originally Posted by sadikdal Yazıyı Oku
    hilmi özkök paşa türkiyenin kırılgan hükümetle asker ilişkilerine uyum getirdi. sorun varsa basın önünde dillendirmedi.gerçek devlet adamı tavrı sergiledi.askeri alanda pekçok yenilik yaptı.ülkeyi en sıkıntılı günlerde bile verdiği sagduyulu mesajlarla rahatlattı.hükümet ona devlet üstün hizmet madalyası verdi.önümüzdeki süreçte dengeler adına ondan daha güzel cumhurbaşkanı adayı göremıyorum.ve hükümetin de onaylayacagı bir isim olarak önümüzdeki aylarda ismi cumhurbaşkanlıgı için zikredilirse kimse şaşırmasın.
    güzel konuya değinmişsiniz sn.sadikal
    geçen gün siyasi çevrede ismi bilinen birkaç şahısla yemekte de aynı konu gündeme geldi hatta hilmi paşa ya sorulduğunu ancak olumlu sinyal alınamadığını dile getirdiler

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,029

Thumbs down

Alıntı Originally Posted by sadikdal Yazıyı Oku
    tayyip kimseye bırakmaz. kendi aday olacaktır

Duhul
    May 2006
    İkamet
    Sanal Alem
    Gönderi
    1,389
    Blog Yazıları
    2

Esas

Ben Başbakanın cumhurbaşkanı adayı olacağını zannetmiyorum. En azından ABD bu olaya destek vermez diye düşünüyorum. Hilmi Özkök Paşa ise dinlenmek istediğini belirtmişti. Ki şahsen asker kökenli birinin cumhurbaşkanı olmasını istemem. Sivil bir cumhurbaşkanı olabilir.

Vecdi Gönül ılımlı bir aday gibi. Şahsen Bülent Arınçın olmasını isterim. Görüşleri beni ilgilendirmiyor ama adamın siyasi üslubu, hitabeti, pratik cevapları ve AKP çizgisinden uzak olması benim için artıları.

Not : Topici açan arkadaş bir anket düzenleyebilir mi?

Esas

arkadaşlar ,formun genel başlıgı koplo teorisi.sizce cumhurbaşkanı kım olur degil.anket vs saçma olur.özkök paşa cumhurbaşkanı adayı da değil.fakat bence olayların akışı ve 6.hissim böyle Özkök Paşanın cumhurbaşkanlıgı ile ilgili bir süreç yaşayacagız TEORİSİNİ diyor bana.

Esas

biz teorimizi 8. ayda ortaya attık.paşamız ankarada gaztelerin geçen hafta yazdıgına göre,bu işi olgunlaştırıyor. bu ülkede dengeleri kuracak biz zat olarak cumhurbşkanlıgı için en güzel en güçlü aday..................

Duhul
    May 2004
    İkamet
    AtaTürkiye
    Gönderi
    1,526
    Blog Yazıları
    1

Esas

Hilmi Özkök hiç iyi olmaz...Nedenini sonra yazarım ama ha RTE ,ha Hilmi Özkök....Farkları yok ,farklı dünyanın insanları olsada...Yarar sağladıkları yer aynı....Şimdilik bu kadar ....

Esas

Komplo teorisi olabileceğini zannetmiyorum bu durumun. Cumhurbaşkanı kesinlikle meclisten olacak, bu konuda kesin demeçler var. Muhtemelen RTE olacaktır.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •