Sayfa 209/212 İlkİlk ... 109159199207208209210211 ... SonSon
Arama sonucu : 1695 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    sağlamcıyım diye gerinme, çürüğe bindim diye yerinme şaka bi yana takanın tobo hedefi 180 aşağı yukarı 50 iş günü içinde bekliyorum.. eyyy target 50 gün çokmu?
    50 gün....bilanço sonrası ile genel kurul öncesi bir zamanda yani....Hımmm

Ben gene de 59 a yazayım alış...

Esas

Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    50 gün....bilanço sonrası ile genel kurul öncesi bir zamanda yani....Hımmm
    hiç farketmedim o güne denk geldiğine.. sadece fibo zamansallığı ile ilgili..

2000 deki pivotu baz alınca, grafikte okla gösterdiğim o her dikey zaman çizgisinde, fiyatın karakteri değişiyor.. aşağı yada yukarı yönlü, bu sadece zamansallık durumu.. indikatörler iyi ise pozitif, kötü ise negatif düşünülebilir.. dikkat edersen 2000 yılından 2007 e kadar, her iki zaman çizgisi arası trend yapmış.. sadece 2008 de 1.5 yıllık düşüşle ana trendi kırmış ama sonrasına dikkat et! 2011 zamanı yaklaşınca kriz dibinden %2100 prim yapmış.. şimdi 48 gün sonra gelen zaman çizgisi, 2011 den 2017 e 6 yıldan fazla zaman aralığına sahip.. zamanın neden fiyattan önemli olduğu grafikte çok net bana göre..

dgs7tdbw8p6kmi8h1.jpg

Esas

hiç farketmedim o güne denk geldiğine.. sadece fibo zamansallığı ile ilgili..

2000 deki pivotu baz alınca, grafikte okla gösterdiğim o her dikey zaman çizgisinde, fiyatın karakteri değişiyor.. aşağı yada yukarı yönlü, bu sadece zamansallık durumu.. indikatörler iyi ise pozitif, kötü ise negatif düşünülebilir.. dikkat edersen 2000 yılından 2007 e kadar, her iki zaman çizgisi arası trend yapmış.. sadece 2008 de 1.5 yıllık düşüşle ana trendi kırmış ama sonrasına dikkat et! 2011 zamanı yaklaşınca kriz dibinden %2100 prim yapmış.. şimdi 48 gün sonra gelen zaman çizgisi, 2011 den 2017 e 6 yıldan fazla zaman aralığına sahip.. zamanın neden fiyattan önemli olduğu grafikte çok net bana göre..

dgs7tdbw8p6kmi8h1.jpg
    2 sene bekledik 50 gün daha bekleriz..bu grafik artık hepimizin grafiği olsun..

Sent from my GT-I9300 using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by noclose Yazıyı Oku
    2 sene bekledik 50 gün daha bekleriz..bu grafik artık hepimizin grafiği olsun..

tarih tekerrürden ibaret değil elbette, tarihte tekerrür etmeyenlerde var.. mesela taraf.. zamanı geliyordu lak şalteri indirdiler.. ne oldu zaman? yalan oldu ayrıca argümanları çoğaltmak önemli.. hareketli ortlamalar, indikatörler formasyonlar varsa bu ihtimal daha kuvvetlenir.. ama hala ihtimaldir.. hayatta o olmazsa bu olur diye kati birşey söylenemez..

Esas

tarih tekerrürden ibaret değil elbette, tarihte tekerrür etmeyenlerde var.. mesela taraf.. zamanı geliyordu lak şalteri indirdiler.. ne oldu zaman? yalan oldu ayrıca argümanları çoğaltmak önemli.. hareketli ortlamalar, indikatörler formasyonlar varsa bu ihtimal daha kuvvetlenir.. ama hala ihtimaldir.. hayatta o olmazsa bu olur diye kati birşey söylenemez..
    Haklısınız ona sözüm yok kesinlikle heleki targitta [emoji3]

Esas

bugün 0.67 kapatsın targıt it ile tekrar barışırız yoksa hepsi boş 0.67 unutmayın yoksa boşuna sevinmeyin

Esas

Alıntı Originally Posted by noclose Yazıyı Oku
    Haklısınız ona sözüm yok kesinlikle heleki targitta [emoji3]

mesele sadece torgutun kağıtlarında değil zaten.. özellikle 2000 de tepe yapmış, 2006, 2010 senelerindede tepe yada dip yapmış sürüsüyle hisse var.. aslında her zaman periyodundada bakılabilir zaman olayına.. kimi hangi yılda tepe dip yapmşsa al zaman çizgisini koy o tepe dip seviyeye, anlamlandırmaya çalış.. ayrıca ay-hafta-gün saat dakikalık grafiğe bile koy işine yarar yani.. sadece torgutla bir ömür bitmez noclose

Esas

Alıntı Originally Posted by sondurak2 Yazıyı Oku
    bugün 0.67 kapatsın targıt it ile tekrar barışırız yoksa hepsi boş 0.67 unutmayın yoksa boşuna sevinmeyin
    neden 67 zaman stopumu?

Sayfa 209/212 İlkİlk ... 109159199207208209210211 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •