Arama sonucu : 2 madde; 1 - 2 arası.

Konu: ALB forex te hesap açma çabam..

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    El Paso , Teksas
    Gönderi
    95

Esas ALB forex te hesap açma çabam..

bir kaç avantajlı durumdan ötürü başka bir aracı kurumdaki forex
    hesabımı alb menkul değerlere taşımaya karar vermiştim,

bu sebeple pazartesi günü alb forex bölümünden şirin hanımla görüştüm,

kendisiyle iş yerime yakın bir avm'de,sözleşmeleri imzalamam için bir arkadaşı öğle arası tatilimde bana yönlendirmesi için mutabakata vardık,

ben size dönücem dedi,arkadaşı ne zaman gönderebileceğim hususunda dedi,peki dedim..

kendisinden bir telefon gelmemesi üzerine ertesi gün(salı) ben kendisine tekrar ulaşıp,kendimi hatırlattım,

size yönlendireceğim arkadaş şehir dışına çıktığından ancak yarın size yönlendirebilirim dedi,tamam dedim,

yarın(çarşamba) 12-13 arası belirttiğiniz avm'de arkadaşımız gelip sözleşmeleri imzalamanızı sağlayacak dedi..

çarşamba günü yani bugün belirttiğim avm'de öğle aramda beklemeye başladım,ama hiç arayan olmaması üzerine saat 12.20 gibi alb menkul değerleri arayıp şirin hanımı istedim,şirin hanım meşgul biz aradığınızı söyleyelim size dönsün dediler tamam dedim..

yaklaşık 15 dk boyunca dönen olmayınca ben tekrar aradım,
    şirin hanıma tekrar ulaşmaya çalıştım,
    çıkan beyefendi şirin hanımın bugün çok meşgul olduğunu,hatta extra meşgul olduğunu söyleyip ben yardımcı olayım diyince ben de kendisine durumu özetledim,

çarşamba 12.00-13.00 arası bir arkadaşı göndermesi hususunda dün şirin hanımla görüştüğümü ama daha kimsenin ne geldiğini , nede aradığını söyledim,beyefendi daha saatin 13.00 olmadığını hatırlattı bana(12.30'u geçmişti o an saat) ama ilgilenip tekrar döneceğini söyledi,

5 dk sonra aradığında dediği şuydu :

size yönlendirdiğimiz arkadaş bugün gelemeyecekmiş efendim...

yani göndericez dedikleri kişinin gelemeyeceğini öğrenmem için bile bir dünya emek sarfetmek zorunda kaldım,kimse arayıp bilgilendirmedi...

derin bir nefes alıp,sakin kalmaya çalışıp
    peki o zaman bugün akşam 5'ten sonra bir arkadaşı yönlendirseniz dediğimde;

olmaz ancak yarın birini gönderebiliriz cevabını aldım...

ayrıca bu işlem yani bir arkadaşı sözleşmeleri imzalamam için bana yönlendirmelerinin çok özel bir hizmet olduğunu ve başka hiç bir firmanın yapmadığı bol bol vurgulandı bu beyefendi tarafından bana,

hatta dilerseniz arayın diğer firmaları bir deneyin hiç biri göndermez biliyorum dedi..(kendileri göndermiş gibi..)

peki o zaman kimseyi göndermeyin gerek kalmadı ben vazgeçtim dedim,

beyefendi de kibar üslubuyla peki keyfiniz bilir anlamına gelecek şeyler söyledi...

(açarsan aç açmazsan da keyfinbilir anlamı çıkarttım ben beyefendi ile yaptığımız son diyaloglardan)

işte alb menkul forex'te hesap açmak için verdiğim 3 günlük uğraşın özeti..

sonuç

avantajlarına rağmen
    çalışanlarının müşteriye karşı bu şekilde davrandığı bir firmada hesap açmaktan vazgeçtim..

ama patrona yazık dünyanın sermayesiyle bir firma kur,sonra çalışanların yüzünden kaybet..

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    Mecidiyeköy/Şişli
    Gönderi
    6

Esas

Değerli forum üyeleri,

Yukarıda bahsi geçen şikayet tarafımızdan dikkatlice incelenmiştir. SPK(sermaye Piyasası Kurulu) tarafından tüm izinleri alınmış olan resmi onaylı “Hoşgeldin” kampanyamıza olan yoğun ilgi sebebiyle hesap açılışlarında istemeden bazı gecikmeler olmuştur. Bu gecikmeden ötürü şikayette bulunan yatırımcılara firmamız tarafından bizzat ulaşılarak çözüm için gerekli çaba en üst kademe yöneticilerimiz de dahil olmak üzere harcanmış ve neticeye vardırılmıştır. Her türlü soru,öneri ve şikayetleriniz için bize 0(212) 370 0 370 No’lu telefondan ya da [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •