Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
Arama sonucu : 125 madde; 121 - 125 arası.

Konu: Forex Ortamları

1. Esas

Alıntı Originally Posted by benjamincozum Yazıyı Oku
    Şimdi de seminer varmış mail geldi XTB'den. 24 Mayıs'ta W Hotel Akaretler'de. Ateşan Aybars'la Halil Reçber varmış. Yakın oturan varsa beraber gidebiliriz=)

Ateşan Aybars çok deli bir tipe benziyor, eğleniriz en kötü :P

Alıntı Originally Posted by benjamincozum Yazıyı Oku
    GS FX Forex Magnates'te de stand açmıştı, herkes formalı falan=)
    Hesap açanlara da PES oyunu hediye ediyorlardı
    PES oyunu ha, hangi Steve Jobs akıl etmişse

Bence forex yatırımcıları seminer olayına asla ama asla bulaşmamalı. Çünkü bu mevzu aslen onlar için değil, pazarlama departmanlarının kendi patronlarını hoş tutması için düzenlenir.

Gereğinden fazla KAS lisanslı kurum olması --> aşırı rekabet --> kafası çalışmayan pazarlama birimleri... Bu gerçekler ışığında tüm kurumlar dönüp dolaşıp sanki yeni bir olaymış gibi seminer düzenlerler. Oksijen israfı yapılıp bilindik geyikler, analiz yöntemleri tekrarlanır. Hedef 20 tane yeni hesap açmak, olmadı 30-40 tane isim/tel kaydı alıp ofise geri dönmektir. Daha sonra da "sektöre yeni bir soluk getirdik" diye 1-2 ay havası atılır.

Ben bir KY olarak bu kurumların içini gereğinden fazla mı anlatıyorum bilmiyorum ama, o büyük paraları park ettiğiniz forex departmanlarının nasıl işletildiğini bir bilseniz, valla içiniz acır

Esas

Valla ben çoğunun pazarlama departmanı olduğundan da şüpheliyim =) Yaratıcılık sıfır

Desteğin facebook sayfasına artık gülmek için bakıyorum Kurumsallık sıfır ahahahahaha

Simit, kedi fotosu paylaşıyorlar

Esas

Karman çorman, zor fakat çok kazançlı bir piyasa bence bu forex

4. Esas

Emirin geç ve farklı fiyattan gerçekleşmesi ne anlama geliyor arkadaşlar? Şu anda çalıştığım aracı kurumda, 0.20 lot gibi çok küçük emirlerime yazdığım stoplar bile, stop yazdığım fiyat seviyesi görüldükten 3-4 saniye sonra ve farklı fiyattan gerçekleşebiliyor. Fiyat farkının, oynak piyasa şartlarında 20-30 pipe kadar çıktığını da gördüm. Bütün bunlar, çalıştığım aracının emirleri doğrudan piyasaya ilettiğine mi delalet ediyor? İyi bir şey mi yani? -)

5. Red face Yeni scalp tekniği

merhaba herkese 3 aydır üzerinde çalıştığım scalp sistemi stabil olduğuna karar verdiğimden paylaşma gereği duydum ama konu açma yetkim olmadığından konu açamıyorum şimdilik foto paylaşıyorum sistemde eksi bakiye düşüşleri kendi insiyatifimle daha iyi giriş noktaları da az zarar işlemi ile kapatılmış normal işlemlerde hdge ve dönüş olacağı düşüncesi hakim olursa bekleme işlemlerinden kar ile kapatılabilir ama scalp geliştirme olduğundan kapatılmıştır gerçekci olması şartı ile 0.20 ve 0.50 lot arası işlem açtım marjı geniş olan arkadaşlar 1 veya katları le bizim kazancımızı 2ye katlarlar ben günlük 200$ ile 500$ arası kar belirledim hatta çok veri olan bir günden 1400$ kar ile kapattığım olmuştur ama marj yüksek olmak şartı ile gerçekci hesaplarda bu kârı ancak 7bin ve 10bin $ ile yapılabilir ekte bulunan fotoları paylaştım konu açma yetkim olursa geniş paylaşım yapacağım şimdilik benden bu kadar konu açma yetkisi nasıl alacağım öğrenebilirsem kısa zamanda paylaşım yaparım

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •