Sayfa 2/217 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1734 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

Esas

Faik ısrarla 0,35 kademesinde tutuyor 0,36 geldimi anlık satış veriyor aynı 0,47-0,48-0,49 yaptıgını yapıyor agırlık ortalamayı aşağıya çekip tabanı ertesi gün 1 kademe aşağıya çekmek istiyor huylu huyundan vazgeçmiyor kendisinden çok emin kimse girmeye cesaret edemiyor bakalım nereye kadar verecek korkusuda yok mal kaptırırım diye nede olsa büyük adam herkese korku salmış kimse yanaşamıyor tahtasına....

Esas Magdur

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Bir de ben alıntı yapayım
    Tamam moderatör abimizde bizden , demek sende memsa mağdurusun dostum

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    mardin
    Gönderi
    4,080

Esas

Alıntı Originally Posted by BLACKEYE Yazıyı Oku
    Tamam moderatör abimizde bizden , demek sende memsa mağdurusun dostum
    mağduriyeti mesa hisesinden değil lakin burda yazılacak çzilecek olumsuzluklardan dolayı onlarda mağdur olacaklar o yüzden hisse net yönetiminide sıkıntıya sokmamamız lazım. bizlere hizmet vermelerini zorlaştırmayalım. ayrıca büyük bir sabır ve itinayla bize hizmet veren HİSSE- NET yönetimine teşekekür ediyorum.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    mardin
    Gönderi
    4,080

Esas

satlik grafiklerde stoc osilatörü 0değmek üzere burdan tepki vermeli diye düşünüyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by mardin Yazıyı Oku
    mağduriyeti mesa hisesinden değil lakin burda yazılacak çzilecek olumsuzluklardan dolayı onlarda mağdur olacaklar o yüzden hisse net yönetiminide sıkıntıya sokmamamız lazım. bizlere hizmet vermelerini zorlaştırmayalım. ayrıca büyük bir sabır ve itinayla bize hizmet veren HİSSE- NET yönetimine teşekekür ediyorum.
    Eet kesinlikle öyle, dert küpüne döndüler bizim şikayetlerden şaka bir yana herşey edep adap içerisinde uslubuyla olmalı, bundan sonra da inşallah herkes umduğunu bulurda hoş vede huzur dolu bilgi paylaşacağımız yer olur,, THANKS SO MUCHH

Esas

yeni evimize taşınmışız inşlh burada mutluluk mesajlarını yazarız arkadaşlar hayırlı olsun

Duhul
    Mar 2009
    İkamet
    Dünya
    Gönderi
    120

Esas

güzel başlangıçlara iyi haberlere ve bol kazançlara inşallah

Esas

0.36 aşağı kırmaması önemli kademe kademe tekrar aşağı geliyor gibi burdan bir tepki gelmesi lazım aksi halde tekrar aynı yere gelebilir... böyle olursa bunun boş bir yükseliş olduğu ve birilerine satış fırsatı oluşturulmak için suni yükseliş yaptığı anlaşılır..

Sayfa 2/217 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •