Anket Sonuçlarını Gör: Ölüm, ama niçin? Biz bu dünyada niçin yaşıyoruz?

Oylayan
56. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Boşu boşuna

1 1.79%
  • Evlenmek için

0 0%
  • İbadet etmek için “Sen kendine kabir değil, kendini kabre hazırla” Hz. ebubekir

9 16.07%
  • Başka çaremiz olmadığı için...

7 12.50%
  • Ölmek için, yaşamın amacı ölümdür

6 10.71%
  • Yarın ölecekmiş gibi AHİRETİ , hiç ölmeyecekmiş gibi DÜNYA 'yı düşün.

15 26.79%
  • Meslek edinmek için

0 0%
  • Neslin devam etmesi için (Hayvanları incelediğinde tek amaç bir sonraki nesli yetiştirmek.)

2 3.57%
  • Sevmek-sevilmek için

2 3.57%
  • Doğarken bize soruldu mu ki?

3 5.36%
  • İstemiyorsan git atla camdan

0 0%
  • Hiç bir fikrim yok, ölünce göreceğiz inşallah :P "Winter is coming!"

11 19.64%
Arama sonucu : 249 madde; 249 - 249 arası.

Konu: Tck 123

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Exclamation Tck 123

Kısa ve öz yazayım derdimi. Bir hatunla muhabbeti ilerlettik ve evlenme teklifi ettim, o da kabul etti. Hazırlıklara başladık kendi aramızda, sonra ailelere açıldık. Onunkiler "kesinlikle olmaz", benimkiler "istiyorsan belki" dediler. Bu süreçte aramızda maddi-manevi, duygusal vs vs birçok paylaşım oldu. Sonra aniden telefonlarıma çıkmamaya, maillerime cevap vermemeye başladı. Annesiyle konuşmaya çalıştım o da pek niyetli değildi. Sonra 3. kişiler aramamamı, evleneceğini söylediler.

4 yıl aramadım, 4. yılda artık yeter dedim bir arayayım. Aradım ve mail attım. Sonuç beni mahkemeye verdiler. Arada yediğim küfürler ve aldığım tehditler de cabası... Geçenlerde karakola gidip ifade verdim. Durun bakalım ne olacak. Mail atıldı diye ceza yiyen var mı ki?

Hoş hala da medeni durumunu anlamış değilim. evlenmemiş ya da arada boşanmış. Belki birkaç defa nişanlanmış. Onun için önemli olmayabilirim ama o benim birçok konuda ilkim ve tekim. Bu yüzden özel... Yoksa banane elalemin yaşantısından, "iffetsiz" biri olduğuna dair dedikoduları duymuş ama umursamamıştım.

Mail ve çağrı konusunda rahatsız olabilirler, bu konuda ben de olsam rahatsız olurdum. Ama aynı zamanda mağdurum. Eski parayla milyarlarca alacağım var. Haydi hediyeleri takıları diğer harcamaları saymıyorum. Bu şekilde de mağdurum. Kanıtlamak hmmm, evleneceğin kişiyle de senet sepet imzalamazsın herhalde.

Ve işin kötüsü hala onu çok seviyorum ve ayrı olmamıza rağmen HİÇ aldatmadım. Çevremdekiler yeni birisi üzerinde ısrar ettikçe ben ona sarıldım, o derken de anılar (fotograflar, videolar, mailler, msn kayıtları gibi). Şu kalp işi karmaşık. Sevgimizle, paramızla rezil olup hapse gireceğiz galiba!
    Son düzenleme : i-ked; 10-03-2013 saat: 01:10. Sebep: Yaşlarımız 30 civarı, çoluk çocuk değiliz ve 2003'ten beri tanışırız.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •