Sayfa 716/716 İlkİlk ... 216616666706714715716
Arama sonucu : 5726 madde; 5,721 - 5,726 arası.

Konu: DYHOL - Doğan Yayın holding

1. Esas

Alıntı Originally Posted by oracleturk Yazıyı Oku
    ŞU AN GRUPTA 7 KİŞİ VAR AVUKAT AGRUPTAKİ ARKaDaŞLARLA GÖRÜŞMEK ÜZERE hukuki metin HAZIrLIKLARINI YAPIyor .
    kişi başı avukata vereceğimiz bin tl peşinat var.dava sonucunda kazanırsa % 7 sini alacak özelden eposta ve tel numaranı yazarsan veya açıktan yaz farketmez seni ararım
    alicaliskan1966 ya duyurulur sizd ekatılın dava denkleştirem ve iptale kadar gidebilecek bir davadır burada mahkeme masraflarını şirket ödeyecek sadce siz önceden ödediğinizi geri alacaksınız iyi ve kuvbvatli bir vaukatımız var

2. Esas

özedlen bana mesaj atın beyler kefen soyuculara hesabını soralım sizd ekatılın

Esas

Alıntı Originally Posted by mrt_by Yazıyı Oku
    Hangi uzun vadeden bahsediyorsun arkadaşım..Burda 10 senedir bekleyen insanlar var..Ben 6 senedir bekliyorum daha kaç sene sence uzun vade ?...Bir şirketin ne olacağı 5 senede belli olur bu adamlarda bir çaba yok ki..1,5 tl den gelipde bulunduğu noktaya bir bak 6 senede 0,78 tl ..Bu şirkete yatırım yapmış insanlar bu paraları sadece bankada bekletip hiçbir sey almasaydı bile kar ederlerdi..Böyle rezalet olur mu ?
    Bahsettiğim, İMKB 5 teki şirketlere uzun vade yatırımcı olmak. Bazı şirketler uzun vadede DYHOL örneğindeki gibi daha da beter oluyor. Ben de 5 senedir bekliyorum ve borsa bir hayal dünyası. Loto dan farkı yavaş yavaş kaybettirmesi.

Esas

Arkadaşlar Şirketler birleştiğine göre, ben artık DOHOL' ün forumunu takip edip, yorumlarımı da orada yazmaya devam edeceğim. Saygılarımla..ytd

5. Esas

Degerli AD bizden epey bir miktar Şark kurnazliginin tüm inceliklerini kullanarak asrın golünü attın. Ülkenin bir ferdi olarak bu operasyonun yine bu ülkenin bir ferdi tarafından icra edilmesine ziyadesiyle memnun kaldım. Buradan șu çok açık ki kurumsal zeka konusunda fazlası var eksiğini yok. Kendi adıma size ve ekibinize șükranlarımı sunuyorum... iyi bir ders verdiniz tamam pahalı oldu ama iyi hocaların ve asrın dersi pahalı olur.

Esas

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. / DOHOL [] 28.10.2014 13:09:41

Ortaklık Aleyhine Dava Açılması / Davaya İlişkin Gelişmeler

Ortaklığın Adresi : Burhaniye Mahallesi. Kısıklı Caddesi.No: 65 Üsküdar İstanbul
    Telefon ve Faks Numarası : (216) 556 90 00 - (216) 556 92 00
    E-posta adresi : [email protected]
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : (216) 556 90 00 - (216) 556 92 00
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -
    Özet Bilgi : Sona eren bağlı ortaklığın 6.8.2014 tarihli olağanüstü genel kurulunun 5'nci maddesinin iptali hakkında dava açılması

Dava Açılma Tarihi : 26.09.2014
    Davanın Öğrenilme/Ortaklığa Tebliğ Tarihi : 28.10.2014
    Davanın Konusu : Genel Kurul İptali
    Karşı Taraf/Taraflar : İzzettin Aygül, Vedat Ergün, Tacettin Akbıyık, Ali Çalışkan, Vedat Albayrak, Oğuz Özden, Kemal Yıldırım.
    Davanın Tutarı : Yoktur
    Dava Tutarının Kamuya Açıklanan Son Mali Tablodaki Aktif Toplamına Oranı (%) : Yoktur
    İlgili Mahkeme : T.C. İstanbul 4. Asliye Ticaret Mahkemesi
    Dosya No : 2014/1416 Esas
    Davanın Duruşma Tarihi : 21.01.2015
    Alınan Karar : Yoktur
    Bir Sonraki Duruşma Tarihi : Yoktur
    Varsa Mali Tablolarda Ayrılan Karşılık Tutarı : Yoktur
    Ortaklığın Faaliyetlerine Etkisi : Yoktur

EK AÇIKLAMALAR:
    Tüm aktif ve pasifinin bir bütün halinde "devir alınması" suretiyle Şirketimiz bünyesinde birleşen ve tasfiyesiz infisah etmek suretiyle sona eren Doğan Yayın Holding A.Ş'nin, 06.08.2014 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında, Gündem'in 5'inci maddesinde görüşülerek onaylanan birleşme kararının iptali talebi ile, bir kısmı "ayrılma hakkı kullanım süresi"nde "ayrılma hakkı"nı kullanan, bir kısmının ise bahsi geçen olağanüstü genel kurul toplantısına katılmadığı anlaşılan, kişiler tarafından dava açıldığı öğrenilmiş olup, ilgili mevzuat kapsamında kamuya açıklanması gereken gelişmeler olduğu takdirde, ayrıca açıklama yapılacaktır.
    http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari...aspx?id=390616

Sayfa 716/716 İlkİlk ... 216616666706714715716

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •