Sayfa 3/618 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4940 madde; 17 - 24 arası.

Konu: INDES - Indeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik San. Ve Tic. A.Ş.

Esas

RAPOR-ŞİRKET HABERLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ(AK YATIRIM)
    Ak Yatırım ( http://www.akyatirim.com.tr ) Araştırma Bölümü Tarafından Hazırlanan Şirket Haberlerinin Değerlendirilmesi Raporu: "İndex – NÖTR Endeksin Üzerinde Getiri – Desbil, 21 Mart tarihinde 4,38 – 4,47 TL fiyat aralığında 181.814 adet İndex Bilgisayar hissesi satın aldığını açıkladı. Hisse alımı sonrası Desbil’in İndex’deki payı %3,4’den %3,72’ye yükseldi. İş Bankası – NÖTR Endeksin Üzerinde Getiri – Banka ile Banka-Sigorta İşçileri Sendikası (BASİSEN) arasında 01.04.2012-31.03.2014 dönemini kapsayan Toplu İşSözleşmesi’nin imzalandığını duyurdu. Hatırlanacağı üzere toplu sözleşmesi geçtiğimiz yıl imzalanamadığı için İş Bankası tahmin edilen maaş artışlarına ilişkin karşılık ayırmıştı." ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırımdanışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti,aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyenbankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum vetavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerinedayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir...

Esas

Arkadaşlar sanki bu index aşağı yönlü azalacak gibi geliyor bana.

Eylül ayında 3.30 iken şimdi 4,40 larda acaba yine eski yerlerine mi düşmeye çalışıyor.
    Ben açıkcası korkmaya başladım bir süredir portföyde bekliyor kağıt ama aşırı kararsız kaldım.
    Bu kendi görüşüm tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

İlginç bir yorum siteye ve sayfaya ilk mesajınız
    Korkunun ecele faydası yoktur

Al/Sat/Tut yan gel yat,bi çay iç keyfine bak tavsiyesi değildir

Esas

Alıntı Originally Posted by analiz/5 Yazıyı Oku
    İlginç bir yorum siteye ve sayfaya ilk mesajınız
    Korkunun ecele faydası yoktur

Al/Sat/Tut yan gel yat,bi çay iç keyfine bak tavsiyesi değildir
    Bir aydan fazladır sitede yorumları okuyorum sadece yeni üye oldum ve mesaj yazmak istedim.
    Benim öngörülerim genelde tutmuyor ama bu hisseden nedense korkmaya başladım ben.

Herkesin dediği Arsa açıklandıktan sonra tavan yapacağı idi ama olmadı tam tersi oldu.
    Üstelik %20 hissesi 4.35 tl den satıldı. 4.81 lere kadar çıkan kağıtı 4.35den sattı.
    Acaba daha da düşecekmi yada yükselecekmi muamma.
    Düşse alan yatırımcı itiraz edebilir çıksa patron ucuz sattık diyebilir.
    Ne bileyim kafam bayağı karışık

Asla yatırım tavsiyesi değildir zira kendime bile faydam yok

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    23

Esas

Ortak olduğu uluslararası şirkete iskonto ile satması doğaldır.Kaz-tavuk hikayesi gibi.Erol Bey ,şimdiye kadar demeçleri paralelinde gelişme kaydetti.Agresif temettü dedi,beklemede kalalım derim.Bu şirket büyüme yönünde stratejisini çizmiş görünüyor.Bilişim sektörünün devleri arasına girmeyi 3 yıl içinde başarabilir.YTD karar sizlerindir.

Esas

Aboyy noli şindik anlamadım gitti

Esas

Düşük hacimlerle, yüksek düşüşler...

8. Esas

şirket-iflas-mı-etti-ne-oldu-böyle-ya

Sayfa 3/618 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz