Anket Sonuçlarını Gör: bist 100 100 bin tl olur mu

Oylayan
7. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • evet

2 28.57%
  • hayir

5 71.43%
Sayfa 3/27 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 211 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Teknik analiz

Esas

kaplamin : haftalık grafik

bedelsiz hisse senedi alırken şirketi biraz incelemekte fayda var arkdaslar kar eden şirketmi geçmiş yıl zararları varmı yokmu

2. Esas

kardes hayırlı olsun.karel 1 sene öncekı fıyatlarda kar var bedelsiz potansıyelı var.ama kağıt sahipsiz
    kısa bır analız rıca etsek

Esas

basarılar arkadasım. topıgın hayırlı olsun.

Esas

Alıntı Originally Posted by ENGİN03 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun topik,,, aksue grafik bakarsanız sevinirim
    aksue : 6 20 6 ,30 hissenin zirveleri hisse senedi ilk defa 7 milyon cıvarında karlılık elde etti bunu belli oranda goltas enerjiye ortaklıgından kaynaklandı. bunun ortaklıgı ne kadar bakıp ögrenmeniz sizin faydanıza. şirkette farklılıklar olmaz ise gelecek yıllarda da bu karlılık rakamı devam edebilir ama bakmak gerekir dolarlamı satıyo avro ilemi borclu kurlardaki oynama bunun kar zararında katkısı varmı yokmu bakmak gerekir. bu da şirkette algıları degiştirebilir.

bu yıl itibari ile senet net 0,35 0.40 arası temettü verimi gerceklestirebilir. bu da faizlerin düstügü ortamda şirkete bakış acısını ve yatırımcıların reflekslerini degiştirebilirler bu temettü verimliligi ile düşen endeks te 4 ler bu hisse senedinde dip seviyeler olabilir 6 20 zirveleri gecip yeni zirveler oluşturabilir.

dolar kur farkı v.b degişkenlere göre şirketin karlılıgı degişmez ve bu karlılıgı sürekli elde ederse göltaş enerjiden gelen karlılık devam ederse şirkete biraz orta uzun vade yatırım yapılabilir bu karlılık ve temettü oldukca tatminkar düşen faizlere göre

Esas

Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    basarılar arkadasım. topıgın hayırlı olsun.
    eywallah arkdas hepımıze hayırlı olsun burda çok insanın borsa hakkında bilinçlenmesine katkımız olur ins

Esas

Alıntı Originally Posted by kara_sahin_61 Yazıyı Oku
    kardes hayırlı olsun.karel 1 sene öncekı fıyatlarda kar var bedelsiz potansıyelı var.ama kağıt sahipsiz
    zamanında spek yedi hisse senedi spek yiyen hisse senedinin belini düzeltmesi biraz zaman alır bu 2 3 yılı bulabilir yada şirkette esktra bir gelişme olması gerekir. şirketin bilancosuna baktıgımızda uzun vade banka borcunu kapatmak için kısa vade bankadan kredi cektigini anlıyoruz 16 milyon civarında bu yılı - 8 milyon zararla kapmış şirket gecmiş yıl karları 16 mılyon artıda bu zararı oraya yansıtcaklar + 8 mılyona dusecek ordakı karlılık özsermaye erimesi var şirkette 2012 yılına özsermaysei 70 mılyonla baslayan şirkette 2012 son ceyrek bılancosunda özsermaye 61 mılyona gerilemiş durumda şirkette bedelsiz potansiyeli de pek gozukmuyor.

ben kartek anladım onu yorumladım kareli de yorumlayalım )

7. Esas

Alıntı Originally Posted by RAUF Yazıyı Oku
    zamanında spek yedi hisse senedi spek yiyen hisse senedinin belini düzeltmesi biraz zaman alır bu 2 3 yılı bulabilir yada şirkette esktra bir gelişme olması gerekir. şirketin bilancosuna baktıgımızda uzun vade banka borcunu kapatmak için kısa vade bankadan kredi cektigini anlıyoruz 16 milyon civarında bu yılı - 8 milyon zararla kapmış şirket gecmiş yıl karları 16 mılyon artıda bu zararı oraya yansıtcaklar + 8 mılyona dusecek ordakı karlılık özsermaye erimesi var şirkette 2012 yılına özsermaysei 70 mılyonla baslayan şirkette 2012 son ceyrek bılancosunda özsermaye 61 mılyona gerilemiş durumda şirkette bedelsiz potansiyeli de pek gozukmuyor.

ben kartek anladım onu yorumladım kareli de yorumlayalım )
    karelın bılancosunu fılan detaylı ıncelerım allah allah dıyorum bende

Esas

Alıntı Originally Posted by kara_sahin_61 Yazıyı Oku
    2 20 lerde taban olusturuyor hisse senedin sonrasında 3 20 lere hareket edebilir hisse senedi. hisse senedinde 2 80 direnc asarsa 3 20 ler olabilir. her yıl ufak caplı bedelsiz ile sermaye büyümesi şirketin politikası gibi 2006 dan günümüze kadar nerdeyse her yıl 0.20 bedelsiz vererek sermayesini büyütme yoluna gitmiş 6 yılda % 100 bedelsiz vermiş tam olarak tatminkar mı biz akdeniz insanları için maglesef degil ki piyasada çok daha iyileri bulunabilir.

Sayfa 3/27 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •