Sayfa 122/132 İlkİlk ... 2272112120121122123124 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 969 - 976 arası.

Konu: PAGYO - Panora GYO A.Ş.

Esas

yanılıyorsunuz 3 senede %50 kar var gibi oldu aslında ama ilk halka arzı 4,5-5 arasıydı sanırım...bak hala oraları kıramadık...kötü demiyorum hisseye ama çok beklenti içine girmemek lazım bu senede temettü verecek yine ama fiyat 6 falan olmaz yani...bu kagıt garanti yatırımcı kagıdı az olsun bizim olsun diyen emekli kagıdı gibi birşey...zaten tahtanında işlem hacmi çok az alan unutuyor...

Duhul
    Oct 2014
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    498

Esas

Alıntı Originally Posted by Konkasor34 Yazıyı Oku
    yanılıyorsunuz 3 senede %50 kar var gibi oldu aslında ama ilk halka arzı 4,5-5 arasıydı sanırım...bak hala oraları kıramadık...kötü demiyorum hisseye ama çok beklenti içine girmemek lazım bu senede temettü verecek yine ama fiyat 6 falan olmaz yani...bu kagıt garanti yatırımcı kagıdı az olsun bizim olsun diyen emekli kagıdı gibi birşey...zaten tahtanında işlem hacmi çok az alan unutuyor...
    Evet içini tam bilmiyorum belki dediğiniz gibidir ama dışarıdan öyle görünüyor .Neyse hayırlısı olsun...Yt değildir...

Esas

Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Bak kendiniz ne guze yazmisiniz.2 kere temettu almisiniz yuzde 20 paraniz geri dondu .Ve 2 sene once 3 tlydi.Suan 4.5 civarinda yuzde 50 oyle de kar nasil hazine bonosuna benziyor ve daha ne olsun sormak lazim.Yt degildir ...Guldurdunuz...
    Temettuleri fiyattan düştüğü için düzeltilmiş fiyat o görünen. İlk halka azdan beri burdayım. Yakından izliyorum hareketlerini. Temettü artı yüzde elli yapmadı

4. Esas

3 günlük fırtınada % 2 bile düşmedi. İşlem hacmine bakılınca işin sırrı ortaya çıkıyor. 3 günlük işlem hacmi 6-7 bin lot civarında

Dolayısıyla direnişi satıcısının olmamasına borçluyuz. Bu da hissemizin temettü kağıdı olduğunun net bir göstergesi. Fırtına devam edeceğe benziyor, inşallah böyle devam ederiz.

Esas

şu an borsanın en sağlam kagıdı pagyo dur...hafta başından beri anca %1 düşmüştür...gülelim li aglayalım mı bilemedim...

Esas

Ya bu nasıl bir kağıt ya piyasa yıkıldı bu bana mısın demedi. Payımı biraz daha artirayim diyorum. Resmen portföyün erimesini engelledi bu turbulansta

Esas

Borsa artışına hiç yanıt vermedi...

Esas

Hiç artmıyor...Neden?

Sayfa 122/132 İlkİlk ... 2272112120121122123124 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •