Anket Sonuçlarını Gör: 22:00 ila 08:00 arası alkol satışının yasaklanması yasasına

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Destekliyorum.

41 29.93%
  • Bilmem? Bana ne?

6 4.38%
  • Karşıyım.

90 65.69%
Sayfa 1/44 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 349 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Gece içki yasağı konusu ...

Esas Gece içki yasağı konusu ...

Ufak bir anket yapalım.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    yaşanacak yer arıyorum :) ve Kuşadası...
    Gönderi
    4,192
    Blog Yazıları
    10

Esas

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Ufak bir anket yapalım.
    gece 10 dan sonra da içki anketleride yasak olsun

ufak olsun yada 35 'lik

Duhul
    Jul 2012
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    27,859
    Blog Yazıları
    8

Esas

yasak koyma zihniyetinden vazgeçmeliyiz.. içmek isteyen içsin istemeyen içmesin.. Düzeni bozmadıkça kimseye bir yasak getirmemeliyiz.. yasakla asla ileri gidemeyiz.. çok üzücü bu tür yasaklar ..

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Orman+Köy
    Gönderi
    6,525
    Blog Yazıları
    20

Esas

15 yıldır sarhoş olmuyorum. Çünkü 1 kadeh, 1 şişe...

3 yıldır ise sadece özel gece veya toplantılarda (yılbaşında bile içmedim o kadar yani )... Belki 1 kadeh...

Alkollü Araç kullanılmasına da Karşıyım... O da tamam...

Ama, böyle bir saçmalığı ancak bu iktidar yapabilirdi... 300 den fazla Kişi oturup BUNU DÜŞÜNEBİLİYORSA...

76 milyon olarak biz de bir kez daha düşünmeliyiz...

Alkollü Araç kullanılmasın diye ALKOL SATIŞINI YASAKLAYAN KAFALAR...

Kanser vakalarını azaltmak için neden NÜKLEER e karşı çıkmıyor ?

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

içecek kişi gündüz alsın rakısını. o saatte marketler kapalı olduğu için benı etkılemez

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Zaten aşağıdaki haber gibi Ülker grubunun aldığı Şok marketler vs derken alkol satılan mekan kalmayacak toptan çözecekler. Bir tek ev yapımı kaçaklar kalacak

Tabiki karşıyım...

İşte Doğuş Grubu patronu Ferit Şahenk’le ilgili şehir efsanesi...

Yeme-içme sektöründe birbiri ardına imza attığı satın almalarla medyanın gündeminden inmeyen Doğuş Holding patronuyla ilgili şehir efsanesini biliyor musunuz? Dün de Boğaz’ın ünlü mekanı Lacivert’i restoran zincirine.katan Ferit Şahenk hakkında söylenen efsaneyi Ahmet Hakan yazdı. İşte Hakan’ın Hürriyet’teki o yazısı:

Ferit Şahenk ve bir şehir efsanesi
    GEÇEN bir yazıda “Ferit Şahenk önüne gelen restoranı niye satın alıyor?” sorusuna yanıt aramıştım.
    Bu konuda sıraladığım olasılık sayısı yedi idi...
    Ve fakat...
    Meğer bütün şehirde bir nedenden daha söz ediliyormuş ve bu neden efsane olup çıkmış.
    *
    Şehir efsanesi haline gelen o neden şöyle:
    Torba olmayan ağızlar, “Ferit Şahenk buraları hükümetin emriyle alıyor... Vakti zamanı gelince buraları içkisiz yapacak” diyorlar, başka da bir şey demiyorlar.
    Ve bunu da gayet ciddiyetle söylüyorlar.
    *
    Benim de hayal gücüm fazladır.
    Bazen dalar giderim uzaklara...
    Martılar, vapurlar falan.
    Ama kimse kusura bakmasın:
    Benim hayal gücüm bu kadarına yetmiyor.

Read more: http://www.finansgundem.com/haber/on...#ixzz2U9Ru4Vev
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

7. Esas

alkol satışı yasaklandığına göre bu saatlerde artık ücretsiz mi verecekler....

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Orman+Köy
    Gönderi
    6,525
    Blog Yazıları
    20

Esas

Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    alkol satışı yasaklandığına göre bu saatlerde artık ücretsiz mi verecekler....
    İrsaliye ile işi olanlar bilir... Bazı irsaliyeler FATURALANIR, bazıları ise ...

--- Fason Amaçlı gönderilmiştir...

--- Tamir Amaçlı gönderilmiştir...

--- Bedelsizdir...

--- Taşıma amaçlı düzenlenmiştir...

İbareleri ile faturalanmaz... Yani SATILMAZ... saat 22:00 den sonra bunlar da düşünülmeli...

Tayyip Bey, sen adamı öldürürsün... Ama gülmekten... Çok komik Hareketler Bunlar ya....

Sayfa 1/44 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •