Sayfa 1/115 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AGYO-Atakule Gmyo

Esas AGYO-Atakule Gmyo

Görülen lüzum üzerine konu moderasyona alınmıştır.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Bu topicin moderasyona girmesi için bazı yazıların önce kasıtlı olarak yazdırıldığını daha sonra da kasıtlı olarak şikayet edilerek buraya aldırıldığını düşünüyorum.

Bu yazdığım kurallara uyar mı, yayınlanır mı bilmiyorum ancak düşüncem budur.

Esas

Bu hissenin moderasyonda ne işi varya,görülen luzüm derken ne kastedildi anlamadım

Esas

Alıntı Originally Posted by tkaragoz Yazıyı Oku
    Bu topicin moderasyona girmesi için bazı yazıların önce kasıtlı olarak yazdırıldığını daha sonra da kasıtlı olarak şikayet edilerek buraya aldırıldığını düşünüyorum.

Bu yazdığım kurallara uyar mı, yayınlanır mı bilmiyorum ancak düşüncem budur.
    Sn karagöz amaçları ne peki agyo yu moderasyona aldırmak için

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    istanbul /china /georgia
    Gönderi
    1,069

Esas

Kim ne yazdıda moderasyona alındı ? Ben kaçırdım olayı heralde...!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Esas

Ne farkeder nereye alinirsa alinsin malzeme belli..

Esas

Bazı arkadaşlar bazen farkına varmadan bilinçsizce yazıyor anlaşılan. Defalarca İsmail Tarman a göndermede bulundular. Bu tür davranışlar hukuki olarak siteyi zorda bırakabilir. belki site yönetimi haklı olarak bu nedenle almış olabilir. bu benim tahminim. herkes teknik ve temel bilgileri paylaşabilir. İnsanlar sonuçta kendisi karar verir. Millete sataşmakla bir yere varılmaz. saygılarımla....

Esas

Lansmanda inşallah dağ fare doğurmaz. Ytd

Sayfa 1/115 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •