Sayfa 101/118 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 943 madde; 801 - 808 arası.

Konu: YAYLA Yayla Enerji Üretim Turizm ve İnşaat A.Ş.

1. Esas

Yatırımcı arkadaşlar

Borsada işlem gören paylar C grubuna alındıktan sonra, şirkete piyasa yapıcısı atanması ile ilgili talepte bulunan arkadaşlara ''değerlendiriyoruz'' açıklaması dışında herhangi bir farklı bilgi ulaşan kimse oldu mu? Açıkçası ben yatırımcı zaten büyük zarardayken bu durumun neden muallakta bırakıldığı ile ciddi anlamda şüphe duyuyorum.Başvuruldu da süreç mi tamamlanmadı başka bir sorun mu var,yoksa düşünmüyorlar mı hiçbir gelişme yok.Korktuğumuz başımıza geldi işte.5000 lotla yuzde 17 eksiyi gördü hisse.Madem piyasa yapıcı atanmıyor o zaman sebebininin de bildirilmesi gerekmez mi? Yatırımcı olarak kendimi artık yolunmuş kazdan da öteye tanımlanamayan bir mahlukat gibi görmeye başladım.Düşün artık yakamızdan Allah aşkına.

2. Esas

Arkadaşlar
    Piyasa yapıcısı atamaları için şirkete sürekli baskı yapın , kansız duyarsız bunlar, şirketi 5 tl den halka arz ettiler, 5- 9 tl arası mal satmak için dolaştırdılar. Sonrada 4 tl lerde dolaştırdılar. O günlerde c grubu olsaydı ss piyasa yapıcısı atayacaklardı hemde anında . Ama şuan işlerine gelmiyor , hazır piyasadaa kötü tekli fiyatta var. %-17 asagı ver sonra yukarıya gelen tüm kademeleri topla.. Kansız bunlar . vizdansız bunlar. İnsan yatırımcısına bunu yapmaz. Buna da yatırımcı darbesi derler. Şirketi rahat bırakmayın spk ya şikayet yazın. Normalde grup değişikliklerinde spk , piyasa yapıcısını zorunlu tutması gerekiyor. SPK nında bu konuda açığı var. Gözaltı pazarı değil burası, sadece grup değişti. patron insiyatifine bırakılırsa patrona fırsat vermiş oluyorlar, olan bizim gibi yatırımcılara oluyor. Çünkü bu piyasaların kötü olduğu bu dönemde bile atama haberi gelse tavan olacak , bir iki hafta daha bekletip iyi piyasada atama haberi gelirse ozaman 3 seans tavan görebilir , iyi para var bu işte çok iyi valla... Yazık bu yudum insanına, işleri güçleri soygun.

3. Esas

Şirkete yazıyoruz baskı yapıyoruz ama cevap veren var mı ki? her gün düşe düşe %60ı geçtik zarar katmerlendi.
    Yazıklar olsun, satanlar küçük yatırımcıysa neden bu fiyatlardan satıyor anlamış değilim. 5-10bin lotla taban oluyor. satana da yazık bize de yazık
    Şirket yetkililerini de Allah bildiği gibi yapsın tahtayı bu hallere soktular, şerefsizin önde gideni, bi karar almak bu kadar mı zor...

Esas

Çoluk çocuklarından çıksın ne diyelim,

milletten tokatladıkları parayı hastaneye, doktora, ilaca verirler inşallah..

5. Esas

21 Haziran tarihinde 3 tl seviyelerinde olan hisse bugün itibariyle halen düşüyor ve 1.32.1 ay önce alım yapan biri zararının çıkması için hissenin %110-%120 prim yapmasını bekleyecek.Belki de zarar eden yatırımcının zararının en azından yuzde 50 zararına ortak olurlar ve hasaplarına nakit yatırırlar..Ben olsam öyle yapardım..Hak geçmesin.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Timsah1963 Yazıyı Oku
    Şirkete yazıyoruz baskı yapıyoruz ama cevap veren var mı ki? her gün düşe düşe %60ı geçtik zarar katmerlendi.
    Yazıklar olsun, satanlar küçük yatırımcıysa neden bu fiyatlardan satıyor anlamış değilim. 5-10bin lotla taban oluyor. satana da yazık bize de yazık
    Şirket yetkililerini de Allah bildiği gibi yapsın tahtayı bu hallere soktular, şerefsizin önde gideni, bi karar almak bu kadar mı zor...
    Asıl vatan haini bunlar. İnlerinde speklerle ne tür dalavere çevirdikleri belli değil. Böyle dönemde hisselerine sahip çıkacakları yerde bu YURDUM insanını soyan şirket ortakları bunlar. Sorsan efendim darbe girişimi sonrası piyasalar çok kötüydü falan filan. İnsanları salak yerine koymayın. bu hisse en son 3 tl den 1.32 ye kadar düştü .. neden bu kadar düştü çünkü tekli fiyat , adam piyasada hazır alıcı da yok kendi alışını en aşağı koyor satışınıda üstüne yazıyor. Piyasa yapıcısı atasaydın bu senet suan en azından 1.32 de olmazdı . Şerefsizin speKleri de tam bir vatan haini, böyle bir günü fırsat biliyor, yukarı 3 kademeye yazdığı 40 bin lot satış ile buralara kadar getirdi. Hisse 3000 satış ile tabana geldi . Amacı hisse ye dip oluşturmak ,oluşturduğu dipten mal alıp haber ile fiyatı yukarı çekmek . Lan adam gibi onuruna göre düşsün. Piyasa yapıcısı olayını kendi lehlerine kullanacaklar ki hisse topladıklarında hisse yi tekrar yukarılara kadar götürüp satmak için yeni bir beklenti oluşsun. ASIL VATAN HAİNİ MEHMET YAYLA... HÜSEYİN YAYLA , AHMET YAYLA.. Yok neymiş efendim bizim için sürpriz oldu , hali hazırda bir aracı kurumumuz olmadığından düzgün bir aracı kurum araştıryoruz. Araştırın araştırın , uzatın biraz daha da Nihatlar , Turgutlar , ...... mal toplasın... Sizin varya sizin dünyada da öbür dünyada da Allah belanızı verecek. Kul hakkı sİzden fitil fitil çıkacak .

7. Esas

Zarar çok büyük ama satmadıkça zarar etmiş sayılmayız.Ekteki haber beni umutlandırdı ama hissenin c grubu olmasının bu kapsama dahil olmasına engel teşkil edip etmediğini bilemiyorum.Eğer ki bir engel yoksa belki de şirketinde iyi niyet göstermesiyle umut ışığı olabilir.

http://www.hurriyet.com.tr/spkdan-si...mkani-40161581

8. Esas

Alıntı Originally Posted by freedom_forever Yazıyı Oku
    Zarar çok büyük ama satmadıkça zarar etmiş sayılmayız.Ekteki haber beni umutlandırdı ama hissenin c grubu olmasının bu kapsama dahil olmasına engel teşkil edip etmediğini bilemiyorum.Eğer ki bir engel yoksa belki de şirketinde iyi niyet göstermesiyle umut ışığı olabilir.

http://www.hurriyet.com.tr/spkdan-si...mkani-40161581
    Bu adamlar ancak cukka yapmasını bilirler . Hisse geri alımı yapmaz bu kansızlar. Daha varsa ver bunlara.. İyi niyetli adam çoktan piyasa yapıcısı gönderip böyle bir dönem de yatırımcısına kıymazdı. Bunu yapmayarak düşüşü 3 kat artırmış oldu. Ayrıca bu şirket bilerek piyasa yapıcısı atamasını geciktiriyor amacı belli... önce hisse toplamak ya da en dibi gösterip haber sonrası yukarı doğru almak .

Sayfa 101/118 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •