Sayfa 5/18 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 137 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Bu Kafadan Kimseye Hayır Gelmez!

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    Termal Tesisler İZMİR
    Gönderi
    1,288

Esas

Mehmet Barlas

geçmiş zaman olurki..der bu videoyu ona sunarım...

...Fettullah Gülen cemaatini ve okullarını öve öve bitirememiş...ÖZAL zamanı...hahahahah...

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,138

Esas

Alıntı Originally Posted by FOKAİ Yazıyı Oku
    Bu kafadan hakkaten...kimseye hayır gelmez...

Başka bir ülkede olsa...Bu küfür eden ve ettirenlere...halkı kin ve nefrete sürüklemekten...ömür boyu hapis cezası verirler...

Dün İzmirde yaşananlardan bir kesit....
    ...videosuda var...

zaten o dallamanın izmirli olduğunu sanmıyorum otobüslerle gelen hıyarın biridir. bir yerde dayağını yer oturur. senin benim vergilerimlemi bu it ve benzerlerini taşıtıyorlar onu merak ediyorum.

Duhul
    Sep 2005
    İkamet
    TÜRKİYE
    Gönderi
    2,278
    Blog Yazıları
    20

Esas

BAKAN DAVUTOĞLU'NDAN 'SİZİN ERKEKLERİNİZ YOK MU?' SORUSU

UNESCO tarafından hazırlanan Somut Olmayan Kültürel Miras Projesi (SOKÜM) kapsamında yaşamlarını sürdürebilmeleri için Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca desteklenme kararı alınan Sarıkeçililer'le ilgili dosyanın sürüncemede bırakıldığını da dile getiren Savran, "seçimlerden bir hafta önce Çumra'yı ziyaret eden Dışişleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu'na dosyayı bizzat verdim ve taleplerimizi aktardım. Ancak, 'sizin erkekleriniz yok mu, onlar nerede?' diyen Sayın Bakanımızın ifadeleri beni son derece rahatsız etti, üzdü. Benzeri ifadeleri Orman Bölge Müdürlüğü yöneticilerinden de duydum. Bir kadın olarak sorunlarımızın çözümü için uğraşıyor olmamdan rahatsızlık duyulması anlaşılır gibi değil. Bizim kültürümüzde kadın erkek ayrımı yoktur" ifadelerini kullandı.
    http://odatv.com/n.php?n=yoruklerden...iti-1204141200

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas Bu Kafadan Kimseye Hayır Gelmez!

Nisâukum harsun lekum, fe’tû harsekum ennâ şi’tum ve kaddimû li enfusikum vettekûllâhe va’lemû ennekum mulâkûh(mulâkûhu), ve beşşiril mu’minîn(mu’minîne).

Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın. Elmalılı

O görüştekilerin bir kısmının kadına bakışı : " Tarla "

hisse.net iPad uygulaması ile gönderilmiştir.
    Son düzenleme : i-ked; 13-04-2014 saat: 12:18.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku

Nisâukum harsun lekum, fe’tû harsekum ennâ şi’tum ve kaddimû li enfusikum vettekûllâhe va’lemû ennekum mulâkûh(mulâkûhu), ve beşşiril mu’minîn(mu’minîne).

Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın. Elmalılı

O görüştekilerin bir kısmının kadına bakışı : " Tarla "

hisse.net iPad uygulaması ile gönderilmiştir.
    Yukardaki tarladan kasıt... cinsel ilişkinin sadece dölyolu veya rahim ağzı tarafından yapılacağına,,, diğer yolun kullanılmayacağıdır.
    Rahim/uterus her ay... zigot denen döllenmiş hücrenin 8 hücreli aşamasında yapışmasına-bol damarlı hale gelmesine hazırlanır.. Gerçekten bol humuslu toprak gibi görünür...
    Tarladan kasıt budur...

7. Esas

Bu başlık deşarj olma yeri olmuş...

Ama yine de hiç bir zaman rahatlayamazsınız.
    Seçim sonuçları ülkenin gidişatı maalesef istediğiniz gibi olmayacak.

Yazılan bir çok mesaj.. uydurma, abartma dır. Haklılık payı çok azdır.

Bu kadar stres kalbe zarar verir.

O yüzden 45 yaş üstü tüm arkadaşlar yıllık check up yaptırmalılar..
    Bu yazılanlar rahatlama değil.... stresi, kalpte ritm bozukluğunu artırır.

Kendinize yazık etmeyin.

Rahat olun.

Her şey güzel olacak.

Esas

Alıntı Originally Posted by COCOR Yazıyı Oku
    Yukardaki tarladan kasıt... cinsel ilişkinin sadece dölyolu veya rahim ağzı tarafından yapılacağına,,, diğer yolun kullanılmayacağıdır.
    Rahim/uterus her ay... zigot denen döllenmiş hücrenin 8 hücreli aşamasında yapışmasına-bol damarlı hale gelmesine hazırlanır.. Gerçekten bol humuslu toprak gibi görünür...
    Tarladan kasıt budur...
    1400 küsür yıllık geçmişinde bu bilimsel verilere sahip olamamış inananların yanlış anlamış, hata yapmış olabileceğini de kabul etmiş olmuyor musunuz Sayın COCOR?

Hele bir de çadırlarının kapısının önünde oğlan bekletenler açık iken...
    Son düzenleme : MKA55; 18-04-2014 saat: 18:09.

Sayfa 5/18 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •