F.Bahçe-Kasımpaşa maçının devre arasında Volkan Demirel'in Kasımpaşa Sportif Direktörü Oğuz Erkan'a küfür ettiği ileri sürüldü. Sarı lacivertli kaleci, iddialar üzerine şu açıklamayı yaptı: Devre arasında koridorda hakeme "Hocam Yalçın, Kuyt'a takıldı ve faul verdiniz. Tersi olsa yine verir miydiniz?" diye sordum. O sırada arkalardan "ha ha ha ha ha ha" sesleri duydum Sesin Oğuz Erkan'dan geldiğini öğrendim. Omuzundan tuttum ve "Kadın gibi gülme, adam ol" dedim.

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/...-gulme-adam-ol

Milyon dolarları kazanıyorlar...

Milyon dolarlık arabalara biniyorlar.

Milyon dolarlık evlerde oturuyor, evleniyor bir de çocuk yapıyorlar.

Lafa bak beri gel...

Kadın gibi gülme adam ol!

Kadın nerelerde bunların dünyasında.

Ettiği lafa bakılırsa, ağzından kazara da çıksa, anlaşılan kadının yeri yerlerde.

Futbolumuzun seviyesi futbolcumuz kadar.

Rakibine küfreden, kimseye saygı göstermeyen Burak'larla, Emre'lerle, Volkan'larla furbolda seviyemiz de çukur.

Bunlara bir de İmparator Fatih Terim'i ekleyin...

Tavuğun altında kaz yumurtası bulabilir misiniz?

Son Dakika:

Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında yedek kulübesindeki Kasımpaşalı futbolculara küfür ettiği iddia edilen Emre Belözoğlu, Antalyaspor - Galatasaray maçında da hakemlere küfür ettiği iddia edilen Burak Yılmaz hakkındaki kararını verdi.

Sporx'te yer alan habere göre; Emre Belözoğlu ve Burak Yılmaz için maçın temsilci raporlarını inceleyen TFF hukuk müşavirliği, iki futbolcunun da Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkine gerek olmadığını bildirdi.

Hakim de böyle olursa, futboldaki seviyesizliğin düzeltileceğine dair umudumuz da yok oluyor. Herkesin gördüğü, şahit olduğu çirkinlikler örtülmekle yok olmaz.