Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Man of Steel

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas Man of Steel

Man of Steel

http://www.imdb.com/title/tt0770828/

Özet: Süper kahramanlar arasında en çok tanınan ve en çok saygı gören Superman'dir. Clark Kent / Kal-El (Henry Cavill) hayal edilemeyecek güçlere sahip olduğu için kendisini yabancılaşmış hisseden yirmili yaşlarında bir gazetecidir. Yıllar once gelişmiş gezegen Krypton'dan Dünya'ya getirilmiş olan Clark sürekli kendisine "Niçin buradayım?" sorusunu sormaktadır. Üvey anne babası Martha ve Jonathan Kent'in değerlerine göre büyütülmüş olan Clark kısa süre içinde süper yeteneklere sahip olmanın çok zor kararlar almak anlamına geldiğini fark eder.

Dünya tam da dengeye ve istikrara ihtiyaç duyarken, saldırıya uğrar. Clark'ın yetenekleri barışı sağlamak için mi yoksa sonunda bölmek ve fethetmek için mi kullanılacak? Clark sadece dünyanın son umut ışığı olmak için değil aynı zamanda sevdiklerini korumak için de Superman olmuş olmalı...

Man Of Steel / Türkçe Altyazılı Fragman 2

bu gün izledim, güzel bir filmdi. Tavsiye ederim.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

sinema ve tv yi ayrı ayrı başlık altında açmak lazımdı.

her film için ayrı başlık daha iyi bence, aynı başlık altında toplanırsa, sayfalar arasında bulamayız aradığımız filmi

smallvillenin tüm sezonlarını bende izlemiştim, tüm filmlerinide izledim tabii ki.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

güzel film, daha önce izlediğiniz, bildiğiniz, hatırladığınız bütün superman filmlerini unutun,
    yeni bir sayfa açın ve bu şekilde izleyin. Bolca görsel efekt bulunuyor.
    Sallama ve alakasız yerlerde mevcut ancak yine de izleme listenize alın. Puanım 7

gelelim diğer konuya, eskisi gibi her film için ayrı bölüm açılmalı, yoksa kaos olur, filmler bulunamaz.
    gayet güzel işleyen bir bölümler serisi vardı, gereksiz yere 4000 adet civarı mesajım silindi. Yabancı dizilerin
    bir çoğu için bölüm açmıştım. 4-5 yeni dizi için bölüm açacaktım ama yeniden silinme durumundan
    çekimserim. Diğerlerini de yeniden açmak eziyet oluyor.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku

Diğerlerini de yeniden açmak eziyet oluyor.

Evet ortalama 1 yazının düşünülmesi, internetten araştırılması, afiş, fragman eklenmesi ve tekrar gözden geçirilmesi ne kadar zaman istiyor ancak bunları yapan bilir.

Neredeyse herbir yazımız başlığımız çocuğumuz gibiydi ve yüzlerce, binlercesi silindi. Ben en çok Game of Thrones için emek harcamıştım.

Sonra da 19.19 20:20 21:21 gibi saatlerde üzerine neredeyse 1'er saat harcadığım film ve film müziği yazılarım gitti.

Neyse sağlık olsun.

Man of Steel biraz önce izlendi ve bitti. Belki tipik senaryodaki değişikliklerden belki de başroldeki oyuncuyu yadırgamamdan içimi güzel bir filmi izlemiş olmanın hazzı yerine bir burukluk kapladı.

Kısacası i-ked notu "6"
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •