Sayfa 3/1321 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 10564 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) 2

1. Esas

Alıntı Originally Posted by memet1 Yazıyı Oku
    yoldaş bu adam benide tırsıttı odeaya büyük girdik...şu anda varlığın yarısını dalgasız limanlara taşımayı düşünüyorum...ne dersin...bide bankaları nereden nasıl takip ederiz...link alabilirmiyiz...tşkler...
    Internet ortamında bankaları takip ederek bir neticeye varmaya çalışmak pek mümkün görünmüyor.

Esas

25 nde vade dönüşüm var. 10 oran düşmesse 3 aylık yapmayı düşünüyorum. Zaten oranların Aralık'a kadar çıkacağı yok. Orada da 10 dan fazla olmaz. Ama buraya yazın enpara 10 olan oranı da düşürecek kısa zamanda. Ben yine 32 gün yapacağım

Duhul
    Sep 2013
    İkamet
    Gönüllerde
    Gönderi
    69

Esas

Hayat telaşesi be adaş, kim bilir bir yıldır nelerle boğuşuyor. Belki bırak forumu , face'ine bile girmeye vakti olmamıştır garibimin. Nerde boynu bükük bir garip görsen, hor görme kim bilir ne derdi vardır, o garip halinde ne sırlar gizli, onu bu hallere bir koyan vardır adaş...

yalnız odeayı yazmasın bide burganı alternatifi yazsında bilgilenelim...yoksa odea ile ilgili bir sorunumu var...2006da foruma girmiş...ben bir yıldır hiç yazısını görmedim...

Esas

yoldaş bu adam benide tırsıttı odeaya büyük girdik...şu anda varlığın yarısını dalgasız limanlara taşımayı düşünüyorum...ne dersin...bide bankaları nereden nasıl takip ederiz...link alabilirmiyiz...tşkler...
    şu anda tırsacak bir ortam yok boşuna pimpirklenip artı getiriyi kaçırma derim.1994 ve 2001 krizlerinde batan bankalarla çalıştım.Özellikle 2001 de param topluca küçük bir bankada idi ve kayınpederlerde akşam yemeği yerken tv haberlerinde bankaya el konulduğu haberini izledim hiç tırsmadım çünkü o bankaya devlet güvencesi verileceğini tahmin edebiliyordum,vadem dolunca faiziyle paramı aldım.Fakat İmarbank batmadan önce durumunun foktan olduğunu anladım ve bizimkileri uyardım böylece sıyırdılar.İki yerli krizimiz sayesinde kaşarlandık bu nedenle şu anda korkacak bir durum yok diyorum fakat gecelik faizler zıplarsa o zaman diskodan çıkış kapısına yakın oturmaya başlarız.Şimdilik dans,dans,dans zabaha gadar dans .. gerçi bu faiz oranlarıyla ancak yerimizde sallanırız,coşamayız ama

Esas

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    şu anda tırsacak bir ortam yok boşuna pimpirklenip artı getiriyi kaçırma derim.1994 ve 2001 krizlerinde batan bankalarla çalıştım.Özellikle 2001 de param topluca küçük bir bankada idi ve kayınpederlerde akşam yemeği yerken tv haberlerinde bankaya el konulduğu haberini izledim hiç tırsmadım çünkü o bankaya devlet güvencesi verileceğini tahmin edebiliyordum,vadem dolunca faiziyle paramı aldım.Fakat İmarbank batmadan önce durumunun foktan olduğunu anladım ve bizimkileri uyardım böylece sıyırdılar.İki yerli krizimiz sayesinde kaşarlandık bu nedenle şu anda korkacak bir durum yok diyorum fakat gecelik faizler zıplarsa o zaman diskodan çıkış kapısına yakın oturmaya başlarız.Şimdilik dans,dans,dans zabaha gadar dans .. gerçi bu faiz oranlarıyla ancak yerimizde sallanırız,coşamayız ama
    yani bu izmirli yoldaşın dayandığı bazı kaynaklar link vs. varsa bizde oralara bakalım...ama faizler zıplarsa dediğin doğru çıkış kapısına derim...

Esas

Alıntı Originally Posted by Mehmet1954 Yazıyı Oku
    Hayat telaşesi be adaş, kim bilir bir yıldır nelerle boğuşuyor. Belki bırak forumu , face'ine bile girmeye vakti olmamıştır garibimin. Nerde boynu bükük bir garip görsen, hor görme kim bilir ne derdi vardır, o garip halinde ne sırlar gizli, onu bu hallere bir koyan vardır adaş...
    olabilir ama denilene göre bir yıl ortalarda görünmeyip gelir gelmez Odea ya ver odunu ver odunu yapmasının nedeni nedir ki ? onu bu hallere Odea mı düşürdü

Esas

Alıntı Originally Posted by Diamantidis Yazıyı Oku
    Internet ortamında bankaları takip ederek bir neticeye varmaya çalışmak pek mümkün görünmüyor.
    orası belli olmaz ,2001 krizinde Cavit Çağlar ın bankasının sıkıntıda olabileceğini bankanın web sitesindeki bilançosu sayesinde anladım ve Halkbank a kaçtım

Esas

Garanti %9.25 63 gün
    Teb %9 57 gün
    Şeker %8.40 57 gün
    Anadolu %9 57 gün
    Fiba %9.80 57 gün 180K baglandı...
    Bankalar tok davranıyor.......

Sayfa 3/1321 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz