Sayfa 3/958 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7657 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TCELL - Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Esas

Senette mallandığım yaklaşık son 6 aydır izlediğim hiç değişmeyen bir kural yine bugünde işledi. Ne zaman şirket hakk. olumlu bir açıklama yapılsa mutlaka satış baskısı yiyiyor. Bugünde gelen : "BARCLAYS, TURKCELL FIYAT HEDEFINI 14 TL'DEN 15.7 TL'YE CIKARDI, TAVSIYE AGIRLIGINI ARTIR" haberinden sonra yine önceki kapanışa göre %1,57 düştü. Bir türlü şu 12,65 direncini kıramadı gitti. Anlaşılan daha buralarda zaman geçirtecekler. YTD
    Herkese iyi kutlamalar ve tatiller

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,620
    Blog Yazıları
    1

Esas

Turkcell'i ben de takip edeyim.

Bankaların ödeme sistemlerinde uzman bir kişiyi üst yönetime transfer ederler ise çok iyi olur.

Cep telefonu kredi kartı gibi kullanabilmek mümkün. Zaten bağış filan alıyorlar. Nakiti güçlü.

Ben olsam Turkcell Ödeme Sistemleri diye bir şirketi kurardım. Bu işin kanunu çıktı zaten. Turkcell bayilerinde elektirik, su, gaz, v.s. ödemelerini kabul edebilirler. İlla banka olmak gerekmiyor yeni kanuna göre.

Bir şirket Petrol Ofisi bayilerine kiosk kurmuş oradan fatura tahsil ediyor.

Ödeme şirketlerini bir site listelemiş.

http://vt.webrazzi.com/kategori/odeme-sistemleri/

İlk halka arzda çok yüksek fiyat belirlenmişti. Şirket daha yeni olgunluğa ulaşıyor.

Fiberoptik şebeke eğer tutarsa sabit telefonların işi iyice zorlaşır. Ben de yavaş yavaş sabit telefonu iptal etsem mi diye düşünmeye başladım. Evden cep uygulaması ile Turkcell'deki dakikaları kullanmaya başladım.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Turkcell'i ben de takip edeyim.

Bankaların ödeme sistemlerinde uzman bir kişiyi üst yönetime transfer ederler ise çok iyi olur.

Cep telefonu kredi kartı gibi kullanabilmek mümkün. Zaten bağış filan alıyorlar. Nakiti güçlü.

Ben olsam Turkcell Ödeme Sistemleri diye bir şirketi kurardım. Bu işin kanunu çıktı zaten. Turkcell bayilerinde elektirik, su, gaz, v.s. ödemelerini kabul edebilirler. İlla banka olmak gerekmiyor yeni kanuna göre.

Bir şirket Petrol Ofisi bayilerine kiosk kurmuş oradan fatura tahsil ediyor.

Ödeme şirketlerini bir site listelemiş.

http://vt.webrazzi.com/kategori/odeme-sistemleri/

İlk halka arzda çok yüksek fiyat belirlenmişti. Şirket daha yeni olgunluğa ulaşıyor.
    su mahkemeden haber yokmu ...artık kim alacaksa alsın bu sorun da kalksın ortadan...olaya bak mahkeme kararını açıkladı hala ses seda yok....ne kadar sure almıştı bu Çukurova grubu ödeme için bilen varmı ?

4. Esas

Alıntı Originally Posted by adler Yazıyı Oku
    Senette mallandığım yaklaşık son 6 aydır izlediğim hiç değişmeyen bir kural yine bugünde işledi. Ne zaman şirket hakk. olumlu bir açıklama yapılsa mutlaka satış baskısı yiyiyor. Bugünde gelen : "BARCLAYS, TURKCELL FIYAT HEDEFINI 14 TL'DEN 15.7 TL'YE CIKARDI, TAVSIYE AGIRLIGINI ARTIR" haberinden sonra yine önceki kapanışa göre %1,57 düştü. Bir türlü şu 12,65 direncini kıramadı gitti. Anlaşılan daha buralarda zaman geçirtecekler. YTD
    Herkese iyi kutlamalar ve tatiller
    bu rapor gerçekçi neden dersen garan 4200 sermaye ile 620 kar getiriyorsa 1 ceyrekte 2200 sermaye ile 700 kar getiren turkcellin 16 olması makul görülebilir temettü hikayesi hariç onuda koy ustune 20 tl hedef değeri )...

hukumet olmasa bir 6 yıl daha beklerdik....gerçi bu KARAkoyunun koyunu sonra çıkar oyunu bakalım başımıza ne film ler açacak oda ayrı bir ayrı konu...bu forumda yıllardır söyler dururum çözülmeden bu iş şirket 5 para etmez..çözülürsede 12 tl 3 günlük marjı olacak gun gelecek ahada buraya yazıyorum

Esas

1) Gidip Tcell onunde paramızı verine ulaaaaaaaaaaaaaa diye protesto edelim
    2) Aramızdan bir kurban secelim o aclik grevine baslasin (ki kurban ben olmadigim surece bence en iyi taktik bu)
    3) Duygu yuklu mail bombardımanına tutup Tcelli ağlayalım, evde cocuk ac corap delik yapmayın hacı abiler verin kardan payımıza duseni diyelim
    4) Biz de Privacy Council' e dava acalim tutmazsa insan hakları mahkemesine gidelim, kafasına vurulup misketi alınmış cocuktan farkımız kalmadı diyelim....
    5) YTM nin onunde toplanalim, federasyon istifa, imparator fatih terim, şampiyonluk kupamızı geri verin, şampiyonluk anamızın ak sütü gibi helal ulaaaaaaaaaaaan diye bagiralim...protestoları duyan futbol holiganları ile birlikte sayımız artınca oradan sıvışalım...bırakalım onlar durumu cozsunler...

6. Esas

Selam arkadaslar bol kazanclar

Esas

Selam degerli ortaklar ;
    yine,yeniden diyorum herkes desin .

YETER ARTIKKKKKKK

8. Esas

Sene sonunu kadar guzel seyler bekliyorum insallah bazen deli ediyor ama vazgecemiyorum bu turkcelden ytd

Sayfa 3/958 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •